Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Evi, jak je , co mimi? Allie: Taky máš problém, co na ples?? Já taky, pořád se nemůžu rozhodnout :-S
Odpovědět
allie: to se nedivím, snad to nějak zmáknete. markitka: dobrý, mimčo zatím v pohodě. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tj. príma :-) Už jsi doma nebo chodíš ještě do práce?
Odpovědět
markitka: budu chodit do práce až do konce, jestli to bude možné. To znamená ještě celé druhé pololetí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To já bych nemohla u těch našich děcek..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Krásný prázdninový den ;-) U nás je pěkně ošklivo, zataženo, nevlídno, -1 stupeň ]-( Taky nás zítra čeká ples. Rozhoduju se mezi dvouma šatama, oboje jsou kombinace černá/bílá, jedny jsou na ramínka, jedny bez ramínek, oboje dlouhé. Tak se asi rozhodnu až zítra těsně před odchodem :-D a taky si nechám poradit od manžela, ale on stejně řekne, že jsem pro něj nejkrásnější ve všem :-D x-) Evi: Jak je těhulinko? Marki: Ty učíš na "bývalé" zvláštní škole? Nebo ne? Proč bys nemohla chodit do práce až do konce?
Odpovědět
S šatama je to kříž!! Já váhám mezi dvěma, ale jelikož jedny jsem měla loni na našem šklním plese, tak v nich asi vyrazím zítra a na školní ples 14.2. si vezmu ty druhé, dlouhé. Včera se mi rozbila jedna naušnice, tak váhám, jestli ještě jednou utíkat do města a sehnat jiné. S mým chlapem je nakupování!! Seděla jsem s ním teď po doktorech a pak jen rychý nákup v penny a už je zas v práci. Takže koukání po bižu nevyšlo. Nunacek: nechceš hodit foto s šatkama do alba?? že bysme si je okoukly navzájem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Já je na fotce ani jedny nemám :-N
Odpovědět
já taky ne a nemá mě ani do vyfotit :-D v tomto období mě chytá šatová mánie a te'd uvažuju, že bych si koupila pod ty dlouhé spodniččku. na netu jsem našla toto http://www.kvetuse.myeshop.cz/cs/kate... Co myslíš, kterou??? Pokusim se vyfotit šaty pod který ji chci.
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Mě se líbí ta Krinolína 4 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě ani tak nějak šatová mánie nechytá, do roka je pár plesů, tak mi přijde zbytečné mít desatery plesové šaty :-D Mě zeď spíš chytala "jarní a letní" mánie a nakoupila jsem si dvoje šatky na léto a tři sukně :-D
Odpovědět
Mám čtvery šaty, ale ty dvoje,co dám za chvilu do alba příprav nosím nejraději. Ta spodnice se 4ma mi přijde až moc velká, to bych snad ani neprošla dveřma. Uvažuju o dvou nebo třech kruzích.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já na ples občas nosím i sukně a halenky. Ale mám radši spíš jednodušší styl.
Odpovědět
Tak šaty jso v albu, v těch černých zítra půjdu a pod ty vínové bych ráda tu spodničku. Te'd jsem se ale pěkně naštvala, protože jsem půjčila krásnou štrasovou sadu (náhrdelník po babičce, nový náramek a naušnice) jedné kočce a ona mi te'd píše, že náramek ztratila!! Nikdy jsem ho sama neměla na sobě a v sobotu jsem si ho chtěla vzít!!!! Ach jo. Tak co myslíš s tou spodničkou??
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Hezké šaty ;-) Oboje :-)
Odpovědět
allie: no tak to doufam kamoska vyhleda a koupi podobny! 8-( to by bylo to prvni co bych zacala delat.. :-| saty pekny. koukam, ze i pejsek je pro ty cerveny :-D
Odpovědět
Že?!!No stály majlant :-N ale mám je už 5 let a pomalu se mi okoukávaj, tak přemýšlím, co s tím. Teda ten náramek mě se.... :-x ]-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak i dneska se zadařilo a zkouška hotová...ten rozvrh jsme neřešili, to bychom tam snad museli být do šesti, protože paní chtěla nejdřív odzkoušet...ale jen tak to nenecháme. Takže jupííí, už jen dvě :-)
Odpovědět
renat: vyborne! to vis ze jo... jen se s nima poperte! :-p ja uz radeji mizim odtud, uz jsem tu zas pul hodiny :-D jdu na tu metodologii, bleble.
Odpovědět
Reny: moooc gratuluju. Fili: Nikoušek seplete prostě všude :-D Nunacek: slíbila koupit novej, ale coje mi to platný, když jsem ho chtěla zítra mít na ruce???? Asi tu spodnici risknu, myslím, že pěkně zamaskuje moje větší pozadí a kdyby to nebylo ono, třeba po ní nějaká nevěstinka skočí, dala bychji do bazárku...300 je dobrá cena, čekala jsem mnohem víc. No ale pořád váhám...
Odpovědět
Profilova fotka
Renat: gratuluji ke zkoušce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Tak to riskni s tou spodnicí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsme sehnali firmu, která nám udělá přestavbu interiérů :-) Ještě musíme sehnat nějakou firmu na exteriér...
Odpovědět
Téda, ajakou máte představu???
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Představu konkrétně čeho máš na mysli?
Odpovědět
vašeho interiéru :-) Holky, minulej týden tady chodili jakýsi dva chlapi a tvrdili, že jsou striptéři a že si je ti lidi, kteří jim otevřeli, objednali. Otravovali a zvonili nakaždej byt. Dnes jsou tu zas a ptaj se na mobily...teď mě otravovali na chodbě, tak jsem na ně zavolala městskou policii :-D Teď je milí strážbíci vykopli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: To je mi jasný, ale myslela jsem konkrétně čeho z toho interiéru :-D Budeme předělávat úplně vše stávající (ložnici, koupelnu, obývák) a nově budeme dělat kuchyň, šatnu, předsíň, terasu. Dětský pokoj zatim nějak víc řešit nebudeme. Jinak zhruba naše představa - obývák černá/oranžová, kuchyně tmavá, koupelna červená/černá/bílá. V bytě? Já myslela, že už bydlíte v baráčku.
Odpovědět
Profilova fotka
Tééda, vás dočíst, to mi dalo :-) Reny: Velká gratulace!!!! :-)
Odpovědět
Tak to teda berete opravdu z gruntu. V baráčku už bydlíme, ale na víkendy jezdíme k rodičům, většinou jsme u našich. Měla jsem jet dnes na tu ZK z matiky, proto jsme jeli už ve čtvrtek. Sranda je, že mi dnes volala spolužačka,která na 100% chtěla jít, že se taky odhlásila, takže tam snad nešel nakonec nikdo. Spodnici jsem objednala po konzultaci s odbornicí (maminkou). Myslím, že 430,- je slušná cena i s poštovným. Kdyby mi neseděla, bude na prodej. Vzala jsem tu se dvěma kruhama. Snad jsem udělala dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
Allie, ty černý šaty jsou supeeer!!! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?