Menu Forum

Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

7. kvě 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
    Region Litoměřice
 zrovna nedavno jsem premyslela, co si mam nasypat na ryzovou kasi misto Granka. Normalni kakao teda neni dobry ... emoticon je nejaka zdravejsi alternativa toho anseho Granka? emoticon (ale aby to furt chutnalo jak kakao emoticon ) Ta ryzova kase byla fakt dobra. Jednou jsem si zkousela delat z normalni ryze, ale stala jsemu toho asi pul hodiny a michala a michala - to je o nervy emoticon . Ted jsem si delala z ryzovych vlocek a byla hned a moc dobra emoticon
15. kvě 2010 ve 13:35  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 3. října 2009
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
    Region Olomouc
 filipovi - ja sypu skorici s medem emoticon
dneska jsem dokoupila posledni bylinky za okno, zkusila jsem i stevii (sladká bylinka, používá se místo cukru) a ženšen a kerblík, uvidím, jak se jim bude dařit.
15. kvě 2010 v 17:07  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 tak já si včera koupila látku na sukni a dneska a zítra budu šít emoticon pak jsem vzala i nějaký jarní barvy na háčkování emoticon
betel - během mateřský se musíč cítit hlavně pohodlně emoticon takže maminy na podpadkách taky nechápu. navíc když hlídám neteře, tak jsem vždycky celá od písku, od nejrůznějších potravin a usoplená. švagrový ale dávám k narozkám vždycky něco na sebe, pač ona kupuje spoustu hader na mimina a sobě nic, tak jí většinou něco ušiju nebo upletu a k tomu nějakej pěknej svetřík z camaieu.
ale některý český prodavačky mají fakt úroveň emoticon koupila jsem kráječ na vajíčka tady v domácích potřebách. Doma jsem to rozbalila a byly tam popraskaný strunky, ale přes obal to nešlo vidět. účtenku jsem si myslela, že mám v peněžence, tak jsme to šli s m vyreklamovat. Taky podle zákona na obranu spotřebitelů účtenku nepotřebujete, pokud víte, kdy jste to tam koupili a vyplníte čestný prohlášení a máte svědky (v každým obchodě mají mít zaevidovaný kdy a kolik čeho prodali). No a teda baby prodavačky mě hrozně seřvaly, že ten lístek nemám a nevyreklamovaly mi nic, což bych přežila, jenže byly děsně sprostý! mi řekly, že jsem "slečna ještě móóóóc mladá", abych tomu rozuměla a m že je prej "ňákej chytrej", atd. No, doma jsem tu blbou účtenku našla. Připadám si jak idiot, ale m nastudoval zákon na obranu spotřebitele, v pondělí tam zajdu s účtenkou a podáme stížnost k vedení tý prodejny. Připadá mi idiotina dělat takovej humbuk kvůli pitomýmu kráječi na vajca, ale zase mi nepřijde fér, jak se chovají, když prodávají rozbitý věci emoticon navíc teda argumentovat tím, že jsem mladá (v překladu blbá) má fakt styl...
15. kvě 2010 v 18:51  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4792 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4792 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Praha
 filipovi, tak aby chutnalo jako kakao, tak by o muselo byt raw kakao emoticon vsechno ostatni vcetne granka je neco podstatne jineho...ale chapu jaks to myslela emoticon
mne teda raw kakao od lifefoodu chutna moc, s grankem to nema bohudik spolecnyho nic
ryzovou kasi delam s kokosem, kardamomem a celou skorici a s hnedym cukrem
na strankach govindy je moc dobrej recept na sladkou ryzi
osladit se da i jakymkoli sirupem..treba agave nebo javor..a dobrou zavareninou...v dm maj dobrou boruvkovou
a nebo s kouskama jabka, skorici, rozinkama, hnedym cukrem nebo medem
15. kvě 2010 v 18:55  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 rosina: fakt sila emoticon . Jsi mela rict, ze ona je zas moc stara emoticon , ale me vzdycky ty spravny odpalkovaci odpovedi napadaji az potom emoticon
15. kvě 2010 v 19:29  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 marmeladu s kouskama jabka se chystam udelat az budou jabka, uz mam sehnany recept.
filipovi: no, to me taky napadlo, ji to rict, bohuzel az pote emoticon treba budu mit sanci v pondeli emoticon
15. kvě 2010 ve 20:27  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
Registrovala se 9. října 2007 na beremese.cz. Přidala 1171 příspěvků. Má 18 přátel. Region Vyškov.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
Registrovala se 9. října 2007 na beremese.cz. Přidala 1171 příspěvků. Má 18 přátel. Region Vyškov.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
 rosi, tož potom recept na marmošku hoď do receptů emoticon
Ty jo, ty prodavačky emoticon Dej vědět, jak jste dopadli na podruhé... Jo a přesně tu moka konvičku od Tescomy máme, ale pro 2 lidi na "normální" hrnky je malá emoticon
17. kvě 2010 ve 13:24  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 eri - tak sem tam dnes byla s listkem a bez problemu, pani se desne vymlouvala a omlouvala, ze jim tam pry chodi lidi, co si to koupi u ťamanů a pak chcou prachy od nich, noo moc jí to nežeru....
17. kvě 2010 ve 14:59  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aemmi__2
Registrovala se 2. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 269 příspěvků.
  • Svatba byla 31. července 2010
    Region Semily
fotoportrét
fotoportrét
aemmi__2
    Region Semily
 jó hadry, ženský jich prostě potřebujou ví c než chlapi emoticon já nakupuju nárazově, většinou když přijde nějaký stipendium - dražší věci, jako kalhoty, bundu, botičky a pak příležitistně když courám po městě - objevím slevu, tričko nebo pásek v akci a koupím to. ale všechno unosím. Jen mám problém, že je mi líto věci vyhazovat, některý hasdy mám ve skříni snad už 10 let, nenosím je, ale říkám si, co kdyby se mi to ještě někdy hodilo...

Jo a jsem si koupila ten šampon s fialovým víčkem od Alverde a vypadá to, že ten bude konečně dobrej, taky jsem si vlasy obarvila (ikdyž čietě chemicky emoticon ) ale snad se mi teď budou mastit míň...

Na štrikování se dám až dodělám všechny předměty a diplomku, už aby to bylo emoticon
17. kvě 2010 v 17:23  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allegria
Registrovala se 16. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1182 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
 Aemmi: Tak to su ráda, že jsem poradila emoticon. A taky jsem ráda, že nejsu sama hadrářka emoticon. Dneska se nám podařila zlikvidovat věc za 2000 emoticon, tak nový šatičky budou až v červnu. Beztak v tomhle hnusným počasí chodím akorát tak ve svetru emoticon emoticon emoticon.
17. kvě 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
 Jinak se s hadrama hodlám krotit, docela nás oslovuje takovej ten jednoduchej františkánskej životní styl. Tak už mi zbývá jen odbourat ty zbytečný hadry, kafe, víno, přestat arogantně stírat idioty a přestat čumět na Sex ve městě a budu úplně saint and nature emoticon emoticon emoticon. Ale pak by to byla asi nuda, ne emoticon?
17. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 hm, ja se musim taky krotit, pač šetříme na cesty emoticon jsem to krocení ale v pátek nějak musela rituálně začít, tak jsem si koupila svetr, korálky a látku na sukni emoticon aspoň se zabavím šitím, pač mi kvůli povodním zavřeli práci. Já bez hader ani ránu, m mě v tom ještě podporuje emoticon
17. kvě 2010 ve 20:51  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aemmi__2
    Region Semily
fotoportrét
fotoportrét
aemmi__2
    Region Semily
 Šetřit je určitě dobrý, ale zase se to nemá hrotit. Tak si říkáme, že si ty prachy zatím budeme užívat (výlety, kafíčko, pizza, hospoda, pivo, lyže...) a šetřit budeme až bude z čeho emoticon teda ale zase ne že bysme žili z ruky do huby, to určitě ne, ňáký to spoření a rezervy jsou... ale je super moct si koupit to na co mám chuť a ňákej ten hadřík. Mně hodněi leze do peněz drogérka, v DM to jen lítá, ale fakt doopravdy všechno potřebuju emoticon
18. kvě 2010 v 15:34  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
 koukam, ze se dizkuze zvrhla v reseni oblecku a tak emoticon ... na to je tu primo nejaka diskuze emoticon emoticon emoticon ... ja nemam co resit - hadry moc nekupuju, ziju z toho co mam. Cim dal vic mi vadi, ze je to nepratelske k prirode.
18. kvě 2010 ve 22:53  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
 Josefka: Jj trochu se to zvrhlo emoticon, já se ptala na nějaký nositelný bio fair trade hadry za snesitelnou cenu a takhle to dopadlo emoticon.
19. kvě 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gwen83
Registrovala se 2. listopadu 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 257 příspěvků. Má 1 přítele. Region Žilina.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
gwen83
Registrovala se 2. listopadu 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 257 příspěvků. Má 1 přítele. Region Žilina.
  • Neví, kdy bude svatba
 mate niektora skusenost s tymto krystalom? http://www.deocrystal.sk/index.html
19. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silvija
Registrovala se 15. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 249 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
  • Svatba byla 6. září 2008
    V Brně na Špilberku, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
silvija
Registrovala se 15. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 249 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
  • Svatba byla 6. září 2008
    V Brně na Špilberku, Region Brno
 Nedá se nic dělat, ale musím se kvám přidat emoticon Právě řeším otázku zubní pasty. Co používáte vy? Ty běžné obchodové asi nebudou zrovna OK.
19. kvě 2010 ve 12:48  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 a prisly jste na nejake bio obleceni? Me by to taky zajimalo, hlavne nebarvene ... to co jsem slysela o barvach me desi. Ani ne tak kvuli me same jako kvuli tomu co to dela s prirodou a lidma, kteri s nima pracujou. Odevni prumysl je jeden z nejkarcinogenejsich a nejskodlivejsich prumyslu na svete - hlavne tedy barveni latek. Na svete bude existovat par firem, ktere pouzivaji nekarcinogenni barvy, ale ja vim o jedny ve Svycarsku a nic vic emoticon(.

gwen, primo ten jsem nemela, ale alumium allum jsem mela a od ruznych firem. Ted mam potassium allum a vsechno mi to prijde stejne .... me vyhovuji.

Silvija, jedinou kterou ti muzu doporucit je tahle od ESI: http://www.biosfera.cz/esi-aloefresh-gel-zubni-pasta-pro-svezi-dech-100ml/produkt/cz/. Byla dobra a penila.
Jinak pouzivam prirodni pasty, ale nekupuju je v CR, takze by ti to bylo k nicemu
19. kvě 2010 ve 14:47  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 Josefko, neprisly, ja to resim tak, ze kupuju latky vyrobeny v Cesku nebo v Nemecku a z toho siju, coz mi prijde asi nej eko... Jinak ted v HaM CaA atd. frci veci z organicky bavlny, tak aspon neco.
19. kvě 2010 v 18:10  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 rosi, to prave neni jisty, ze je to eko .... pochybuju, ze latky vyrobeny v cesku budou nejak eko ... v CR, kde bud neexistujou regulace nebo se na ne kasle .... a nejaka bezpecnost zamestnancu je tam taky kazdymu putna ... barvy se budou pouzivat ty nejlevnejsi, at jsou karcinogenni nebo ne ..... A taky by me zajimalo, jestli barvenej bio oblecek je obarvenej barvama pratelskyma k zivotnimu prostredi .... podle me je to jen z bio bavlny emoticon
19. kvě 2010 v 18:55  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
allegria
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
 Tomuhle nerozumím, ale mám jeden zajímavej postřeh. Kámoška během vejšky brigádničila kdesi u Mělníka na sklizni ovoce a zeleniska a chmele, či co a říkala, že jí přišlo dost ujetý, že např. višně se sklízely na barvy na látky...Prostě zas nějaká pojebaná EU regulace nebo já nevím co, ale každopádně nám přišlo ujetý žrát jogurty obarvený karmínem z hmyzu, když dobrýma českýma višněma se barví hadry. Nechápu, nerozumím, čumím. emoticon
Nevíte o tom někdo víc?
19. kvě 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 josefko, myslim, ze to z biobavlny je barveny normalnima chemiema a nicim pratelskym, jen ta plodina bavlna je bio.
siti obleceni mi prijde trochu vic eko kvuli tomu, ze to nedelam ve velkym a nesiju to v Cine. Latky z ceska eko urcite nejsou ale aspon se to nevozi pres celou planetu, coz mi aspon trochu eko prijde.
19. kvě 2010 ve 20:37  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 to jo rosino, to je zase fakt.
19. kvě 2010 ve 21:20  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abecedka (33 r.)
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 898 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 21. října 2009
    Mauricius
fotoportrét
fotoportrét
abecedka (33 r.)
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 898 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 21. října 2009
    Mauricius
 kdysi jsme tu rozebíraly, jak šel někdo do tesca a paní se divila bio bramborám či čemu a posílala dotyčnou zpět pro výměnu za normální a ještě snad něco s těma kabelama jejich. Možná si vzpomenete.

My teď dělali velkej nákup taktéž v Tescu a když paní markovala bio potraviny tak do konce pásu mi stihla vylíčit jaký je to podvod, že to dělaj tak i tak.... emoticon emoticon emoticon emoticon mlčela jsem. Velmi úspěšně jsem mlčela. emoticon
20. kvě 2010 v 16:31  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
20. kvě 2010 v 17:31 • luccyaa
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
20. kvě 2010 v 18:38 • luccyaa
fotoportrét
fotoportrét
aemmi__2
    Region Semily
fotoportrét
fotoportrét
aemmi__2
    Region Semily
 filipovi: tys nedávno psala, že ti našli nějaký potravinový alergie, u jakýho jsi byla doktora? Na alergologii nebo někde na interně? nebo i kdokoliv jiný, jestli máte s něčím takovým zkušenosti...
20. kvě 2010 v 19:07  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. kvě 2010 v 19:31 • luccyaa
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 aemmi: byla jsem u imunologa. Asi je mozna potreba doporuceni od obvodniho, ale ja se tam protlacila pres znamou. Tak by to chtelo tam zavolat a zjistit zda je to potreba ...
20. kvě 2010 v 19:43  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš