Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Rada bych si povidala o vsem, co se tyka zivotniho stylu, ktery se trochu vymyka beznym zvyklostem. Jak vas ovlivnuje ve vasem zivote, vyznavani budhismu ci vitarianstvi, proc se vyhybate eckum, pouzivate prirodni kosmetiku a jakou, jste vyznavaci alterativni mediciny, nepouzivate teflon a vyhybate se plastum, perete ve slizu atd ..... ???? To vsechno a jeste mnohem vic snad budeme moci probrat na tomto tematu.
Odpovědět
Profilova fotka
josefko u me je zvlastni ze driv jsem mivala priserny anginy a chripky, teploty i 39, hnisavy anginy,musela jsem mit hodne antibiotik, bylo mi strasne zle a tak a od doby co ziju v uk mivam jenom normalni nachlazeni na ktery mi staci trochu paracetamolu a rozchodim to, to stejny u sebe pozorujou i ostatni cesti kamaradi co tu zijou
Odpovědět
Profilova fotka
mia, tak mozna ze to u me ma stejnou pricinu :-), asi to bude tim hnusnym pocasim tady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
slysela jsem teorii ze je to vzduchem, diky mori je tu pry zdravejsi vzduch
Odpovědět
Profilova fotka
taky mozna to ze nejsou velky teplotni rozdily behem roku
Odpovědět
Mia nevim co je lepsi zda parek v rohliku nebo karbanatek :-p ...To je asi tim,ze odmala mam odpor ke karbanatkum...ktere jsou plne kdoviceho,hlavne slasinek,chrupavek...brrrr :-p Josefko no pri porodu... |-| ...Ona rodila 10 dnu predcasne,doktor usoudil,ze uz je pripravena a ze nac cekat,ze to vyvolaji...Jenze dite bylo vysoko,skakali ji po brise,nakonec museli klestema,uplne ji dotrhali,vevnitr i venku,sili to nevim jak dlouho...chudak...Mimi bylo ok,necekali tak velke...Ale ona mela poporodni vnitrni krvaceni...Operovali ji celou noc...Malem jim tam zemrela...Nechapu...je mi ji hrozne lito a nechapu ty doktory...Kdo vi jake nasledky to bude pro ni mit...Tak ma vyvody a je troska.... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo chloe tak tem bych sebrala licenci 8-(
Odpovědět
Mia,ja vim...jen jsem se divila,ze v dnesni dobe je mozne jeste rodit takovym zpusobem...A to ti doktori machruji,ze ji vlastne zachranili zivot...hrdinove... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
to vis ze se nepriznaji ]-(
Odpovědět
Tenhle pristup nesnasim,na co cekat na prirodu a vyvolavat porod dopredu. A spousta holek si ani neuvedomuje,kolik to muze zpusobit komplikaci a nadsene souhlasi.
Odpovědět
Mne na nachlazeni pomuze vzdy echinacea. chvalim ji,kudy chodim.
Odpovědět
Profilova fotka
betelgeuzz to je tezky, kdyz normalni smrtelnik tomu nerozumi a kdyz to rekne doktor tak houby vis jestli je to opravdu potreba nebo ne, poslechnes doktrora protoze si myslis ze tomu rozumi :-S
Odpovědět
Profilova fotka
chloe a ta kamarádka rodila kde?? Betel, echinacea v jaké formě? Taky nějak neznám... :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ty jo chloe, tak to je fakt hustarna ]-( Ja to tady taky budu mit vesely :-( ... nemocnice preplnena, prvni UZ az ve 14. tydnu :-(, nechci to videt :-( erinko, betel, ja bych echinaceu v tehu nebrala, jinak je skvela.
Odpovědět
Profilova fotka
josefko jo jo to bude vesely, oni maji uplne jinej system, kamaradka se kvuli tehotenstvi prestehovala zpatky do brna, nemas moznost si zaletet do cr na drivejsi UZ?
Odpovědět
Profilova fotka
me ani tak netrapi ten UZ, jako genetika. Snazim se ted zjistovat informace co a jak presne. Povedlo se mi nakonec se objednat na nejakou privatni kliniku na drivejsi UZ (12tt), kde mi udelaj nejaky testy na Downa, ale ja si nejsem jista, jestli to neni spojene i s krvi a to oni nedelaji. Mam z toho hlavu v pejru. Chci se maximalne vyhnout litani, ale asi to bude nutnost :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no asi budes muset do cr to tak vypada
Odpovědět
Profilova fotka
Je teda fakt, že i když tu máme v ČR pěkný bordel, na zdravotní péči si v porovnání s IK asi stěžovat moc nemůžem, co? Aspoň co tak čtu co se týče těhotenství a různých testů...
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme pekne ceskym zdravotnictvim rozmazleni, v uk je to primo horor
Odpovědět
Profilova fotka
ne IK, ale UK:-) Josefko, tu se vlastně ale genetické testy dělají normálně až v 16. týdnu, ten screening ve 12. týdnu pojišťovny nehradí a hodně holek podle mě ani neví, že mají tu možnost na to jít...
Odpovědět
No nechtela bych tu psat,kde a kdo,nebot na tomto foru clovek nikdy nevi a je to takova delikatni zalezitost... Ale byla to vicemene okresni nemocnice...A take jsem si rikala,ze vyvolavat pred terminem je divne,jen aby to mel doktor pohodlnejsi...On te me kamaradce rekl,ze je stejne uz otevrena,vse je pripravene takze nac cekat az to samo prijde :-S ... Josefko a jak se Vam to postestilo???Tedy pokud to neni tajemstvi :-x ...Ja myslela,ze ty patris s Catf a se mnou do klubu nepripravenych... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Chloe, ale bylo to teda v ČR? JSem myslela, že když žiješ jinde, že to bylo v zahraničí...
Odpovědět
nene Eri,bylo to tu v CR
Odpovědět
Ja ziju tak vsemozne :-D ,vsude a nikde
Odpovědět
Profilova fotka
aha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
josefka, obrovská gratulácia :-) :-) :-) :-) :-) gwen, mne chĺpky v obočí dosť padajú dole (ako keby si niekto prečeše obočie smerom dole), a pristrihnúť ho veľmi nechcem lebo ho mám veľmi riedke a úzke...tak gel mám aby aspoň ako tak držali tvar, lebo s takým spadnutým má moja tvár iný výraz (samozrejme škaredší :-D 8-))...dúfam že píšem zrozumiteľne :-N nefunguje síce na 100% tak ako by som si to predstavovala, ale pomôže :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kessinka me taky porad pada oboci :-N ja si dama lak na vlasy
Odpovědět
Profilova fotka
mia, ja som si dávala balzám na pery :-N keďže lak som nikdy nepoužívala a teda ho nemala ani vo výbave, teraz ho mám ale použijem ho raz za čas a väčšinu času leží niekde "na dne skrine" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo vazelina se pry taky dava ale me vadi ze bych se asi leskla jak slanina =-)
Odpovědět
Profilova fotka
chloe - povedlo se naprosto planovane a nacasovane :-D ... rekla jsem si, ze chci rodit na jare, abych mohla na srpen a zari do Cech, manzel rekl, ze by to melo byt pristi jaro, protoze bude psat diplomku, tudiz zadne prazdniny neprichazi v uvahu a tak jsme na to skocili a udelali mimino :-D :-D :-D ...... bylo to planovany, ja jsem psychicky pripravena (tedy byla jsem do te doby, nez jsem zjistila, ze je to realita :-N), ale s catf jsem byla zajedno, ze kdyz to nepujde, tak to nepujde, zivot neni jenom o tom (tim se nechci ted nejak rouhat, jsem stastna, ze to slo tak hladce a modlim se, aby to pokracovalo). erinko, neumis si predstavit, jak mate v CR uzasnou peci o tehule - s porodem je to uz jiny, do CR bych rodit nesla, ale ta pece pred tim, to je nebe a dudy. mia, to si strikas lak na vlasy do oci? nebo jak to resis?
Odpovědět
Profilova fotka
josefko to sice obcas jo ale uplne nechtene :-D to oboci delam tak ze striknu lak na vlasy na kartacek na oboci a procisnu si s tim oboci
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?