Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Rada bych si povidala o vsem, co se tyka zivotniho stylu, ktery se trochu vymyka beznym zvyklostem. Jak vas ovlivnuje ve vasem zivote, vyznavani budhismu ci vitarianstvi, proc se vyhybate eckum, pouzivate prirodni kosmetiku a jakou, jste vyznavaci alterativni mediciny, nepouzivate teflon a vyhybate se plastum, perete ve slizu atd ..... ???? To vsechno a jeste mnohem vic snad budeme moci probrat na tomto tematu.
Odpovědět
Profilova fotka
hermi, hm zmenila som fotku ale zjavne to nevidno ani tu..mám tak skoro pod lopatky :-) inak tá krémová farba nechytí lepšie? či je rozdiel len v konzistencii? a aj do krémovej sa môžu pridávať rôzne dobrôtky? :-)
Odpovědět
Kessi, jo, ten 1 citron bude OK (ale samozřejmě záleží, kolik je v něm šťávy, však uvidíš, dej na intuici :-)). Krémovou barvu jsem nikdy nepoužívala, vždy jen práškovou. S krémovou má myslím zkušenost Stázi. Pochopila jsem dobře, že Ti hennu na hlavu plácá přítel? :-) A jak dlouho ji necháváš na hlavě?
Odpovědět
Profilova fotka
no, pomáha mi, chemické mi patlal len on (prebral štafetu po mamine :-D), hennu som sa snažila hlavne sama :-) prvýkrát som ju mala 2 hodiny, druhý krát asi cca 4, plus mínus hodina, už si moc nepamätám :-S
Odpovědět
Přítel je šikovný ;-) Na dobu jsem se ptala proto, že pro chycení barvy v zásadě platí "čím dýl, tím líp" (ale řekla bych, že tak nad 8 hodin už je to skoro jedno). V poslední době si ji dávám na spaní (na hennu dám igelitovou čepici, okraj obvážu starýma silonkama a dám na to zimní čepku) - nehrozí, že např. přijde nečekaná návštěva :-D (nevím, jestli jsem to tu psala, kdysi jsem měla na hlavě hennu, byla bouřka a manžel volal, že potřebuje, abych pro něj přijela do práce; pak volal podruhé, jestli můžeme vzít i kolegu :-D) a celkově je to méně obtěžující než to mít na hlavě přes den.
Odpovědět
ahojte holky...tak nieco uz mam nacitane z vasich diskusii tak sa zapojim ;-) chcela by som sa spytat tie co pouzivate kozmetiku hauschka co by ste mi poradili? este som ju neskusala tak rozmyslam ze ci si rovno kupit nejake produkty, alebo vyskusat najprv ten startovaci kit??? mam skor taku zmiesanu plet a akne :-( ake mate s touto kozmetikou vysledky? dakujeeem :-)
Odpovědět
josefko, este som sa ta chcela spytat ze kde v irsku sa da zohnat ten aknedoron od weledy co ste tak s juju chvalili ;-) myslim ze si v irsku nie? ja som bola v dvoch healthshopoch a nic :-( tak cez tyzden idem do dublina tak nemas nejaky tip ? ;-) vdaka
Odpovědět
Zdarec, nestiham vas dočist, jsem v učicim komatu a jim jen kuskus :-D jelikož z toho neni nadobi a je to jak instantni jidlo, vhodne do Řečka, char. Zkoušela jsem flusat - vypadam jak vzorova candida :-S
Odpovědět
rosi, kuskus, geniální nápad x-) x-) x-) ten mě vůbec nenapadl a přitom doma ho dělám často :-N díííííííííííííííííky :-)
Odpovědět
char - ja to teď jim fakt furt a je to ultrarychly :-D kdyby si do toho pritel nekrajel klobasu, tak bych byla šťastná :-N
Odpovědět
Profilova fotka
rosina sem si predstavila jak si do toho nakraji tu klobasu a tlemim je jak kun, typickej chlap :-D :-D ja udelala kdysi zapeceny brambory se zeleninou a vejcem a m se ptal co mame k tomu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla bych od vás radu :-) Jakou přírodní dekorativní kosmetiku používáte? Jde mi hlavně o make-up, stíny a odličování. Řasenku mam ještě od Lancome, tu dojedu a pak koupim přírodní taky, rtěnky dtto. Máte zkušenost třeba s make-upama a korektorama (zaujal mě zejména ten tekutej) od Lavery?
Odpovědět
Nojó, kuskus Elitero, prakticky veškerou dekorativku mám od Alverde (make-up, řasenku - výborná je dvoufázová, lesk na rty). I odličovač mám od nich - měsíčkový oční; pokud použiju make up (nepoužívám ho denně), i obličej přetřu tímto odličovačem a pak umyju lávovkou (ale Alverde má i pleťové mléko, na které tu byla chvála).
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hermi, a spokojenost? Třeba stíny se nesesypou do čárky a tak? Jako mně to beztak bude patrně stát v koupelně do doby, než to projde (a pak ještě další dva roky, protože si toho nevšimnu), ale když už na sebe jednou do roka něco plácam, tak ať to za to stojí. A Make-up taky vydrží celej den? Mimochodem, co kosmetika Yves Rocher?
Odpovědět
chaar, urcite mrkni do dm drogerie, myslim, ze alnatura ma polevky a ruzne pomazanky a tofu v tescu ..jmenuje se to kohinoor...jsou to takovy cerny pytliky s ryzi na ruzny zpusoby(na zpusob pilafu)..par jsme jich zkouseli a jsou chutove dobry, staci to jen zalit vodou a za par minut je to hotovy..je to bez konzervantu a nejsou v tom zadny barviva a jiny pridatny latky apod..je to cista ryze plus zelenina a koreni elitera, z dekorativky mi vyhovuje alverde korektor, hauschka makeup, hauschka fialova rasenka, chtela bych vyzkouset lesk na rty od logony(maji takove barevne v tube) tuzku a stiny porad dodelavam chemicky clinique, ale uz si brousim zuby na hauschku..ma krasny barvy tuzek(ja vzdycky koukam po zeleny a fialovy) a stiny ma taky pekny ted jsem videla novou radu dekorativky od alvy, ale nemam zkusenosti stazi psala, ze ji nejvic vyhovuje anti age makeup od logony a rasenka od sante
Odpovědět
YR..nikde na jejich webu neni napsano slozeni produktu, coz byva klasicka znamka toho, ze nejsou ciste prirodni..nabizeji pouze bio produkty, tzn. ze pouzite ingredience rostlinneho puvodu pochazeji z ekolog. zemedelstvi..co se tyce hlavne emulgatoru a konzervantu, tak ty byvaji v takovych produktech synteticke..
Odpovědět
eli, jak psala catf, z dekorativky pd dr.hauschky pouzivam korektor (tuhy, lecivy), tuzku na oci (hnedou), tvarenku na odlicovani/csteni pleti pouzivam od dr.hauschky http://www.yinyang.cz/pletove-cistici... driv http://www.yinyang.cz/pletovy-cistici... jinak YR neni prirodni niamh, ja pouzivam na oblicej (krom nekterych veci z dekorativ.kosmetiky) od dr.hauschky skoro vse a jsem spokojena, vyhovuje mi to nejvic..musis si to proste odzkouset, doporucuju koupit mala baleni (nejdou u vsehc produktu, bohuzel) ja ted pouzivam od nej ocni krem, ruzvou masku, revitalizacni masku, pletovy regulacni olej, pletove tonikum, intenzivni kuru
Odpovědět
jeste jsem chtela napsat takovou zajimavost ohledne tech florascent parfemu, co jsem se dozvedela v gw...ty vune se michaji podle puvodnich francouzskych receptu ala marie antoineta..pani mi rikala, ze pry tenkrat byla nejoblibenejsi vune shnilych jablek, coz by se dneska asi uz nechytlo :-D nicmene ta ruze, co jsem si koupila, je absolutne nadherna x-) x-) a dlouho vydrzi.. taky jsem si ve viva natura koupila tohle mydlo http://www.edenshop.cz/siddhalepa/sid... ..poradila mi ho prodavacka na holeni, protoze nemeli hauschku, co normalne kupuju...tohle mydlo je na suchou kuzi, proti vraskam a pigmentovym skvrnam..jsou v tom palmova vlakna, takze je tou soucasne i peeling..hodne vyrazne voni a skvele peni, tak jsem zvedava, co na to rekne m
Odpovědět
ta tady jeste povidani o florascent.. x-) http://www.florascent.cz/?q=home
Odpovědět
Profilova fotka
A make-up teda máte od koho? Ten můj už ani nevoní tou chemkou, asi je už fakt tvrdě prošlej :-N
Odpovědět
elitera, to jsi z tech prispevku nevycetla, tak ja ti to zrekapituluju jo? :-D herminka..alverde ja..hauschka stazi..logona anti age
Odpovědět
jo, taky jsem se chtela pochlubit, ze jsem konecne pouzila kalich..rekla bych, ze po dvou dnech uz to mam vcelku vychytane..napoprve jsem z toho byla trochu rozpacita, mela jsem nervy, jestli to bude fungovat poradne, protoze jsme byli na svatbe, tak jsem nechtela zazit nejakou trapnou situaci(obcas jsem se koukla na svoji krasnou kremove polstrovanou zidli, jestli je to vsechno ok :-D )..v kazdym pripade urcite nebudu strihat tu stopku, vubec mi nevadi a pri "demontazi" je to vcelku zasadni vec :-N m se na to koukal nejdriv jak cernej mrak(jako, co jsem to zas na tom netu pochytila), ale zacalo ho to trochu fascinovat, ze se to vsechno do toho kalichu vlastne sbira(hmm..zajimavy :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja normalne za chvilku obratim na tu mou strau celou rodinu :-D delal jsem celozrnnou bio ryzi s hromadou zeleniny a trochou kereciho masa a tchanovci se cpali az meli boule za usima a kdyz tchyne odjizdela tak rikala ze si skoci tu ryzi koupit a uz se me tahaji moudra co a jak pry zacinam vypadat mnohem lip :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Catf, obrovská gratulace k "pokřtění" kalichu! :-D A počkej, ono to bude měsíc od měsíce lepší. Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo si stopku pro sichr nechává :-D My byli taky na svatbě (jen na obřadu), pan a paní abrovi ;-) Nevěsta byla nádherá, šaty jí strašně moc slušely a měla nádhernej dlouhej závoj. Byla to první svatba, na které jsme od té naší byli, a když vešla, byla jsem ale úplně dojatá x-) :-)
Odpovědět
petuli - jeeee, tak to to se tesim na abrofotky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak kalich musim jeste doresit :-D
Odpovědět
mia, super..ty ses do toho fakt pustila, to je podle myho gusta..nehledat vymluvy a jit do toho a zjistovat, co cloveku sedne nejlip ;-) :-) a za agitku jsou extra body :-D ja na ty svatbe potkala vegetariana, kterej delal reznika a pak toxikologa a diky tomu nemuze jist maso, protoze vi, co se na farmach(toto se tyka uk) deje..rikal, ze organic farmy byly jedine ok.. sranda byla, ze jsem myslela, ze mluvim s clovekem, co to bere celostne co se tyce vztahu ke zviratum a prirode celkove, ale trosku jsem se sekla, kdyz jsem mu zacala vykladat o slizu, vitarianstvi atd, tak jsem videla, ze je uplne mimo a potazmo ja, tak jsem konverzaci rychle stocila jinam :-D petuli, tady na ty svatbe byla taky krasna nevesta, mela super uces a jednoduchy saty, vypadala jak z 19 stoleti..meli to na krasnem miste...a tim superlativy konci..ostatni bylo velke zklamani...nikdy nepochopim nad cim lide premysli, kdyz planujou svatbu :-|
Odpovědět
catf:a co se ti na te svtabe nelibilo jak hostovi?abych vedela, ceho se vyvarovat, abychom nebyli pomlouvani :-D
Odpovědět
butt, a proto nepisu zadny detaily, nechavam si to pro sebe ;-) muzu ti dat ale par zasadnich tipu: 1/planujte svatbu jen pro tolik lidi, na co mate prachy 2/hostete vsechny hosty "rovnopravne" 3/nezapominejte, ze svatba neni jen o vas dvou, ale ze vasi hoste z ni delaji prave tu rodinnou oslavu, jakou svatba je, host si zaslouzi dustojne pohosteni, protoze se za vama tahne kdovikam a taky do vas investuje(svatebni dar)
Odpovědět
catf, takze pokud to chapu spravne, tak ti tam jednoduše nedali najest :-D
Odpovědět
catf, taky jsem ted byla na svatbe..jen k tvym vycitkam podotknu, ze ne vsichni to resi dopredu, protoze jim to neprijde dulezite (pak to ovsem organizacne nejak dopada, ze) a hlavne - asi maji jine priority, takze kdyz ty nad necim kroutis hlavou, tak oni vubec nechapou.. |-| no, je to jedno, faktem je, ze to je jejich den a ze my jsme tam kvuli nim ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?