Test národa 2007. Hráli jste a jak jste uspěli?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak koukali jste včera večer na NOVU na test národa? Hráli jste taky? Já dosáhla 28 správných odpovědí a jsem na sebe hrda :-D :-D :-D . Co vy?
Odpovědět
tak už mám výsledky, prý 1*... akorát ten zemák je mizérie, za 2 :-D
Odpovědět
kolik bodů?
Odpovědět
43 (literatura 9, zeměpis 7, historie 8, přírodní vědy 9, umění 10)
Odpovědět
hm, tak to jsi dpbrá, já 38, protože ten uemák jsem měla za 4, jinak jsem měla jednotky
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak já jsem snad nejblbější...zemák jsem měla za pět, jinak jedničky a dvojky... :-D
Odpovědět
skafi, když jsem ty otázky četla, tak jsem ze sebe až tak dobrý pocit neměla... u většiny jsem si byla jistá na 100%, ale některé jsem trochu tipovala a některé jsem úplně tipovala, takže je to možná i trochu zkreslené. Stejně mi přijde, že 50 takhle sestavených otázek o ničem nevypovídá... kdyby jich bylo 1000, tak by se pak dalo na něco usuzovat o všeobecném přehledu, ale takhle je to spíš o náhodě, jestli zrovna tohle znáš nebo ne a rozhodně se tím nezjistí komplexní znalosti
Odpovědět
máš pravdu, člověk si může tipnout dobře, ale nemusí, navíc mi přišlo, že tam bylo i dost neznámých věcí
Odpovědět
to máš stejný jako iq testy... protože spousta testů je hodně podobných. Já jsem jich dělala spousty, i test z Mensy, pak má člověk trochu výhodu oproti těm, kteří takový test vidí prvně. Chce to jen zjistit, co po tobě vlastně chtějí. Takže já už těm "veřejným" testům moc nevěřím, spíš by mě lákalo udělat si takové ty "profi" psycho testy, které testují nejen inteligenci nebo znalosti, ale i ostatní věci... to jsou takové ty rozsáhlé testy na několik hodin, ty pak podle mě mají vypovídací hodnotu.
Odpovědět
já je dělala, ne asi úplně ty rozsáhlé, ale prostě psychotesty, dopadla jsem nejlíp z kruhu tenkrát, ale nevim, kolik už jsem přesně měla, přes 130 určitě, ale nevim přesně, asi 138
Odpovědět
Profilova fotka
tak ty jsem taky delala,mela jsem okolo 125...
Odpovědět
mně v testech Mensy vyšlo 160 :-N
Odpovědět
tak to jsi bourák ;-) já asi menzu nedělala, dělala jsem psychotesty v rámci výuky
Odpovědět
Článek se načítá
my jsme to dělali kdysi na gymplu... ale nepřihlásila jsem se tam... nějak mi ta společnost neseděla :-D
Odpovědět
:-D :-D
Odpovědět
pak mi ještě psali dopis - že kdybych chtěla zarámované osvědčení o svém IQ nebo třeba e-mail @mensa.cz, že na to mám za mírnou úplatu nárok :-D nevím, nepotřebuju si zarámovaným kusem papíru dokazovat, že mám něco v hlavě... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?