Test národa 2007. Hráli jste a jak jste uspěli?

Profilova fotka
Tak koukali jste včera večer na NOVU na test národa? Hráli jste taky? Já dosáhla 28 správných odpovědí a jsem na sebe hrda :-D :-D :-D . Co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
nedivali
Odpovědět
dívali a měla jsem výsledek excelentně - 1* (42b), takové mi přišlo hodnocení mailem
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem nekoukala, ale ten hasic, ktery to to vyhral je bratr meho svagra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
stalesh: ty blaho, gratuluju. muj tatik mel 41 a to sem myslela ze je fakt borec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme strasne drzeli palce popelarum, oranzady chudackove porad na poslednim miste :-D :-D
Odpovědět
nene: děkuji :-) ale zas až tak to nebylo, když ten nejlepší z netu měl plný počet - 50b!!!
Odpovědět
Profilova fotka
no tak mas rok na odstraneni nedostatku :-D
Odpovědět
To jo, už jdu na to, zpackala jsem dějepis :-o , přitom ve škole patřil k těm oblíbenějším předmětům... Taky jsem fandila popelářům, neb to bylo to, co jsem chtěla v dětství dělat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to asi vsichni :-D
Odpovědět
No já jsem sledovala, ale jelikož dělám deset věcí najednou, tak jsem skončila u 25 otázky a prošvihla jsem další sadu, pak už to nemělo cenu ]-( . Ale říkali, že to maj na netu, tak až na to budu mít chvilku ...
Odpovědět
Profilova fotka
Něco bylo lehoučké a něco zase docela pro mě težké, ale určitě to nebylo zas tak hrozný. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem se koukala, měla jsem nakonec 41 správných odpovědí, ale ze zemepisu 4 (jen půlku dobře) :-S
Odpovědět
Článek se načítá
já to zkoušela dnes přes net, měla jsem 38 správných odpovědí, hodilo to pak vyhodnocením číslo 38, ze všech předmětů jsem měla jědnotku, ale totálně jsem pokopala zemák
Odpovědět
Profilova fotka
holky já si ho dělala teď a mám celkovou chvalitebně, páč dějepis a zeměpis jsem dokondala, ale literaturu a umění má super. Což jsem věděla :-D. Ale za ten zemák a děják se stydím :-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já měla za 2 (zkonila jsem zemák)
Odpovědět
Ani nevím, že už to dávali.
Odpovědět
Profilova fotka
Ladi, jo v sobotu. Ale můžeš si to dodatečně udělat na netu jako já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pandi, reknes mi please, kde to je na netu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://crsr.testnaroda.eu/cz/ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dekuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
plosím :-D, hodně štěstí
Odpovědět
Profilova fotka
No tak nevim nevim, nejak podezrele dlouho cekam na nejakej ten kontrolni kod :-S
Odpovědět
rubi, já taky 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
já ho měla hnedka holky =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak na to mozna ceka moc lidi Katwind ;-)
Odpovědět
Holky, tak já se jdu zahrabat :-D 8-( historie - nedostatečně (1 bod) :-S zemák - dostatečně ale čeština a přírodní vědy za 1... Ale je to ostuda... :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Katwind: já měla nedostatečně zemák a děják a jinak vše výborně
Odpovědět
Profilova fotka
ja furt nemam ten kod ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
takže se taky stydím, ale co :-D rubi: :-D to je teda blbý, tak to zkus ještě jednou
Odpovědět
rubi, to už je fakt divný, mně přišel do deseti minut ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?