Test národa 2007. Hráli jste a jak jste uspěli?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak koukali jste včera večer na NOVU na test národa? Hráli jste taky? Já dosáhla 28 správných odpovědí a jsem na sebe hrda :-D :-D :-D . Co vy?
Odpovědět
Kdo vůbec vyhrál, my nebo slováci?
Odpovědět
Profilova fotka
slovaci, Terezko 119:115
Odpovědět
Normálka, vyhráli i loni a vůbec se nedivím, náč národ je národ blbců :-D
Odpovědět
nemyslim si, ze jsme narod blbcu, prostě se to zprůměruje a hotovo, někdo měl trojku, někdo jednotku, těch 115 jako průměr neni tak špatný
Odpovědět
navíc 4 body, to není až tak veliký rozdíl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, ja se teda za blbce nepovazuju, a to jsem mela taky za 3...neni to objektivni, vsude jsou inteligenti a na druhe strane i paka..
Odpovědět
No dobře, sorry, nechala jsem se unést....
Odpovědět
a navíc na 50 otázkách se toho moc nepozná
Odpovědět
Profilova fotka
terezko, jsi omluvena... :-N
Odpovědět
Ale stejně si myslím, že náš národ není nijak nadprůměrně inteligentní. S výsledkama se pochlubit nemůžu, páč jsem se na to psychicky nevydržela dívat, jen literaturu jsem si udělala a tu jsem měla za jedna, ze zeměpisu jsem toho ovšem moc neuměla.
Odpovědět
Profilova fotka
no podle vsech vseobecnych testu jsme na tom jako narod opravdu docela dobre....bud trosku optimista, ne?
Odpovědět
rezet, myslim, že nemáš pravdu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
skaf, ja si to taky myslim.....skolaci v testech dopadli fakt dobre, mame velkej vseobecnej prehled a myslim,ze to jako fakt je lepsi prumer....
Odpovědět
OK, tak jsem optimista, třeba není těch blbců tolik no... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je vcelku zajimavy,ze takhle premyslis.....
Odpovědět
já se na jednu stranu stýkam s hodně chytrejma lidma, ale občas nám přijde do práce někdo vyloženě podprůměrnej, každej nemůže být chytrej
Odpovědět
tak jsem si ten test teď udělala, čekám, jestli mi teda přijdou výsledky nebo nee, ale myslím, že na 50 otázkách se toho nedá moc poznat... jinak si myslím, že naše školství je docela dobré a celkově máme docela dobrý všeobecný přehled... jeden rok se mnou chodil na gympl Kanaďan, který už měl hotovou jejich střední a u nás se nechytal ani v druháku... říkal, že se tam hrozně brzo musí vyprofilovat a zvolit si zaměření a ostatní předměty pak už moc nemají (např. měli jen dějiny Kanady; světové dějiny měl jako volitelný předmět)... Ale zase třeba v Americe mají takové ty diskuzní hodiny, kdy si musí obhajovat svůj názor a tak - to zase chybí tady. Každé má něco.
Odpovědět
chaar, já myslim, že dneska se už i víc diskutuje
Odpovědět
Profilova fotka
charleene, presne tak..oni si amici a kanadani rikaji dost brzo to,co budou studovat a pak uz ten prehled nemaji, kdezto ja chodila na ekonomku a dejepis i zemak i fyziku jsme meli az do druhaku...
Odpovědět
Kristi, co je na tom zajímavýho? Asi mám kolem sebe moc blbců, no, se pohybuju ve špatných sférách :-D
Odpovědět
to jo, ale pořád je to na takový nesmělý úrovni. Brácha teď skončil gympl a co jsem se s ním o tom bavila, tak za těch 6 let se tam toho moc nezměnilo. Hlavně nevyčuhovat, neupozorňovat na sebe a proboha, hlavně nemít názor :-D (teda ne u všech učitelů, naštěstí už tam jsou i noví, mladí, ale u těch starších to přetrvává)
Odpovědět
přesně, jak který učitel, každopádně na vš jsme diskutovali dost
Odpovědět
Profilova fotka
jsem rada,ze jsem ze skoly pryc....a zajima me, jak to budou ucit moje deti. Terezko, no....tak si najdi sobe rovne kamarady,ja se s blbcema taky nebavim,je to ztrata casu..
Odpovědět
Já jsem z učitelské rodiny :-D Kamarádi jo, ale třeba spolupracovníci, humus... Ale jo, máme špičkové vědce třeba a lékaře.
Odpovědět
já se do školy opět vracim, na malou chvilku teda :-N
Odpovědět
Profilova fotka
skaf, vecnej student,co?
Odpovědět
maličko, ale tohle je max na půl roku
Odpovědět
Profilova fotka
co to bude??? :-)
Odpovědět
ip
Odpovědět
Profilova fotka
dik ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?