Test národa 2007. Hráli jste a jak jste uspěli?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak koukali jste včera večer na NOVU na test národa? Hráli jste taky? Já dosáhla 28 správných odpovědí a jsem na sebe hrda :-D :-D :-D . Co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
no ja porad cekam...ale uz jsem se zaregistrovala i s jinym mailem, tak snad aspon jednou to vyjit musi :-N
Odpovědět
Profilova fotka
rubi, tak co? =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
porad nic, ani na ten druhej... ]-( Tak si jeste rikam, jestli to neni tim, ze jsou oba dva na Seznamu.cz...
Odpovědět
Profilova fotka
To nevím, já seznam nemám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja si zkusim udelat mail na centrum.cz, treba to pujde
Odpovědět
Profilova fotka
rubi: :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty se smejes, ale ja to udelala a okamzite mi na centrum priel ten kod :-. :-D Tak jdu na to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nesměju se tobě, jen se směju co jsi schopná podstoupit pro test národa :-D
Odpovědět
vidim, co jsem zas napsala za hovadinu, chtěla jsem napsat, že když se mi počet správných odpovědí přepočítal, tak jsem měla těch 131
Odpovědět
Profilova fotka
a navic urcite dopadnu bidne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale, prosímtě :-D mě zemák a děják nebavil už na základce, ale literatura a umění je moje láska, takže tam je to stokrát lepší. Ale za ten zemák hlavně se stydím =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja byla v soku z ty historie...opravdu nemam ani poneti v kterym roce byl dobyt Jeruzalem =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zemak 5 historie 4 literatura 1 prirodni vedy 1 umeni 2
Odpovědět
Profilova fotka
rubi: v poho, jsme na tom podobně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem si teda na ten zemak verila daleko vic...normalne mi to nedela problem...ostuda :-N
Odpovědět
Profilova fotka
rubi,mne taky neprisel ten kod...az na druhej mail. ja mela celkove za 3...
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, já byla taky v šoku z historie... Jsem na fildě, tak si říkám, že bych měla mít větší přehled v humanitních oborech. Ale já měla plnej počet v přírodních vědách :-D Za to ten dějepis jsem teda pěkně zkonila :-S Literatura byla celkem O.K. Ale v umění jsem pohořela na takových blbých otázkách, jako jak se jmenuje poslední díl Harryho Pottera. To je copak umění??!!?? Čekala jsem otázky o výtvarným umění, architektuře, divadle, hudbě... Možná něco o filmu - ale to spíš nějaký klasiky. Aspoň třeba Kubrika. Ale Harry potter, to mě fakt nenapadlo =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Harry Potter je už teď poklad anglické literatury, se s tím musíme smířit :-D. Já četla ale všechny díly, takže tato otázka byla v poho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
me neprisel na schranku seznamu vubec ]-( az na centrum
Odpovědět
Profilova fotka
já mám gmail a tam v pohodě do několika vteřin
Odpovědět
Profilova fotka
i tak si myslim,ze to nebyl dobrej test....
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych to nezradila do testu pro "dospeli"...podobne jako otazku o prvni vitezce Superstar... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no, je to všeobecnej přehled a každýho zajímá něco jinačího :-) kristi: co se ti nelíbilo?
Odpovědět
Profilova fotka
pandi, no to jo...ale nektery otazky fakt husty, to mam pocit, ze jsme ve skole snad ani nemeli...mne se absolutne nelibil zemepis...
Odpovědět
Profilova fotka
me prisla nejtezsi ta historie...bylo to dost detailni a rekla bch , ze nektery otazky byly docela nepodstatny
Odpovědět
Profilova fotka
zase treba ze ktery skupiny je BONO, tak to bylo mega lehky...
Odpovědět
Profilova fotka
tak hlasim, ze po hodine a 55 minutach mi laskave zaslali kontrolni kod na seznam... Ted uz si ho ale muzou strcit nekam :-D
Odpovědět
taky mi přišel těžkej zemák, a to i v tom zkušební testu, co byl na netu předtim, oba - zkušební i tenhle ostrej jsem měla pokaždý za jedničku, ten ostrej dokonce líp bodobě, ale přišlo mi, že nebyl úplně šťastně poskládanej, např. když vezmete v úvahu, že tam dost otázek bylo na Slovensko, tam mohly uspět spíš starší generace než my
Odpovědět
Profilova fotka
Mala som 31 bodov, známky 3, 3, 3, 1*,1 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já na to neměla nervy, pořád dokola rozhovory s celebritama, opakování, reklamy....samotný test zabral tak desetinu pořadu... :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?