Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hu, azitra jdu na spinn, uz se tesim
Odpovědět
Profilova fotka
no tak huraaaa...
Odpovědět
Profilova fotka
ty joooo, tak super a jak vypadá ty závěsy naživo?
Odpovědět
Profilova fotka
vzala jsem jiny nakonec, pak ukazu. Ted jdu jeste na cvhilku ven, na nakup
Odpovědět
Profilova fotka
tjo tak my se shodnem a vona veme jiný :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak jiny?? konecne panovala shoda... a ona udelal totok...
Odpovědět
Profilova fotka
já se loučím jsem zvědavá na ten závěs zítra fááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
neeee, ja se spletla, vzala jsem tyhle http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... takze to jsou ty prvni, myslim + teda do loznice jsem vzala stropni svetlo http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko... http://aktualne.centrum.cz/domaci/ziv... tak to je husty... aby mi umrel manzel v den narozeni myho ditete??? tak to je mazec
Odpovědět
Profilova fotka
Eliiiii, vsechno nejlepsi k svatku.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko, ted jsem to semka chtela napsat, tak to je jako fakt husty.....ja vcera cetla, jak se mu narodila Johanka, to je v prdeli... Eli, uzij si svatek, dej si dobrej obed a posilam pusu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kristi... co tak brzo?? jako je to mazec... jako chapu ze musela pocitat, ze ji manzel muze umrit kdykoliv, kdyz neni nejmladsi, ale proc zrovna v den, kdy rodi
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
posledni tyden spim nejak divne, malo....v 7 nejdyl byvam vzhuru a nezaberu ;-) asi to s nim seklo z ty radosti, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
no, taky me napadlo, ze to byl nekde oslavit a uz to starikovi nesedlo :-S no, ja jak tento tyden spim u babi na gauci, tak taky blbe spim... ono na šiřce asi 80cm to neni nic moc 8-( a co ty ze nespis?? se uz tesis do nove postele ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no,t o se tesim, to mas pravdu....ale spis bych rekla, ze jsem takova natesena vzdy na pristi den, co zase zaridim atd.. vcera jsem, krava, videla v Hornbachu super koberec za super cenu a meli i uplne stejne fialovy samet. polstarky, asi tam zajedu
Odpovědět
Profilova fotka
zajed zajed.... jestli to bylo to pravy, tak sup pro to... :-) a v kolik dneska dorazi "manzel" ?
Odpovědět
Profilova fotka
kde se vlastne ma vratit Jaja???
Odpovědět
Profilova fotka
brééééééé ráááááááánko
Odpovědět
Profilova fotka
holky s tím Kaplickým je to mazec :-S , já to slyšela ráno ve Snídani a měla jsem husinu po celém těle |-| jinak díky moc za přání k sfátku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
zajedu tam asi, fakt se mi ten koberec libil barevne....byl fialovo-lila, proste krasa, a za 700 Kc...
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: a co to byl za matroš?
Odpovědět
Profilova fotka
no, vlna to nebyla, asi naka umelotina, nevim...
Odpovědět
Profilova fotka
já mám zkušenosti s dvouma takovýma levnýma kobercema a už bych do toho nešla, radši nic, nedá se to vysát, vyčistit nic
Odpovědět
Profilova fotka
stejne tam pojedu, tak to okoknu, vcera nebyl cas... musim jeste pro zasuvky, pac jsem si vcera vsimla, jak nam to ty kreteni debilne udelali http://www.modrastrecha.cz/album/view... vidite ty 2 zasuvky vpravo? to je prosim nad drezem..a jinde nic, takze se to bude jeste sekat :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Eli... nevis, co vcera delali policajti u vas u prace??? Kristi... nojo, mate zasuvky nad drezem... to je blby
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: vůbec netuším kristi: tjo takže zase malování?
Odpovědět
Profilova fotka
ne, malovani ne, dyk tam bude obklad
Odpovědět
Profilova fotka
no ale skleněný průhledný ne?
Odpovědět
Profilova fotka
hele kristi a ty dveře to je jaký odstín?
Odpovědět
Profilova fotka
ne, normalni bily obklad, kachlicka ;-) dvere je dubova dyha
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?