Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak fajn ;-) taky se mi libily nejvic
Odpovědět
Profilova fotka
teeeda, my jsme se shodly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj snad poprvý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ufff ;-) obcas mame i svetle chvilky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jdu na o dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
tobe tez, ja uz jsem pojedla, pac jsem vstavala brzo a uz jsem mela hladik
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz jsem taky pojedla... mela jsem testovinovy salat, co jsem si vcera vyrobila... ale nejak mi to nestacilo, takjsem si jeste dala oriskovou Corny |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ja mela chleba
Odpovědět
Profilova fotka
jsem z5 před kanclem na mě čekal Bobík s nádhernou kytkou z tulipánů (které miluju) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
coze??? proc?? svatek mas az ve ctvrtek.... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, oni maj ve čt akci z práce, a BObík se dneksa děsně nudil v práci tak si vzal půl dne volno a jel mi koupit kytku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teeeeda, to je zlato ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj jsem čuměla jak puk
Odpovědět
Profilova fotka
no to chapu... ja bych mozna i omdlela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já hlavně netušila co chce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jako ze ti prinesl kytku a za odmenu, ze od tebe neco chce??
Odpovědět
Profilova fotka
no nic ode mě nechce :-D , jen mě normálně před kanclem v poledne nečeká že jo
Odpovědět
Profilova fotka
no, to je jasny... tak to je prijemny zpestreni dnesniho dne... kdyz sjem si precetla, ze dnesek je nejdepresivnejsi den letosniho roku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych spala....jsem se nějak emocionálně vyčerpala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jezis, ten je milej, krasny...... :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to chaaapu... :o))) nam ted nesel v praci internet... vypli na zachode vodu, protoze neco spravovali a prestal jit internet :-.
Odpovědět
Profilova fotka
to je zajimava souvislost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska po praci padim domu... musim si oholit nohy, nebo nemuzu jit zitra na spinn.... by me nepustili do damske satny :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D ja mam oholeno vcera, akorat se nejak nemuzu dokopat jit tam a zamluvit si to
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D to jste mi připomněly kámošku ze střední, chodila s klukem co byl na vojně a dycky když měl přijet tak říkala, že musí shodit srst :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a to tam nemuzes jenom zavolat??? tady je to dobry, ze si to sama rezervuju pres net... a dokonce si jakoby zamluvit konkretni kolo, na kterym budu sedet... :o) fakt mi tohle vyhovuje nejvic... nez nekam volat a rezervovat to a nebo to chodit platit dopredu... Petr jde zitra na nejakou zubni prohlidku a pristi tyden na celkovou prohlidku... a pry je to uz kvuli te misi... no, takze zatim asi pocitaji s tim, ze to vlada odklepne a oni pojedou.... by me teda zajimalo, kdy o tom budou hlasovat, protoze je uz pulka ledna pryc a oni ten mandat vojakum prodlouzili jen do konce ledna... a kdyz se to neodhlasuje, tak jsou od unora vsichni vojaci, ktery jsou ted na misich, vlastne na misi nacerno a musi okamzite domuuuu, nebo kdyz je nekdo zastreli, tak to bude jejich problem... nemeli tam co delat
Odpovědět
Profilova fotka
no, mam to podobne... jen kvuli muzovi uz tu srst neshazuju... ale kvuli okoli na spinnu musim...
Odpovědět
Profilova fotka
kdyz oni prave chtej ty platby dopredu, pac jim to pak spousta ldii odrekne, no.
Odpovědět
Profilova fotka
no, to na jednu stranu chapu...
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky, driv to tak nebylo, to az nekdy od prosince, tak asi vystrojim Mius,az se vzbudi a zajdu tam
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?