Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ivi, dobre dobre...ted schanim spotrebice, pac nikde nemaji vsechyn v jednom e-shopu, navic tu troubu pitomou nemaji skoro nikde, ale jinak dobry
Odpovědět
Kajuš ahoj --- stíhám fše - to je tím, že jste tam žádná nebyla :-N jé tak to jsou už takový finální starosti - akorát asi ty nejhorší. Já nad spotřebiči ještě neuvažovala. Jediné co je jasné : samotná trouba a sklokeramická deska :-N na začátek to není špatné ne? :-D))
Odpovědět
Profilova fotka
ivi: v rámci finanční krize bych doporučovala indukci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, nejen v ramci krize....mne stve, ze maji napsano skladem a houby, vis?
Odpovědět
Profilova fotka
a co to máš za troubu?
Odpovědět
elis jako indukční desku? a jaký je v tomhle rozdíl? nějako se nechytám :-N přeci jen mamka, ségra i tchýně mají plynové .... ale my ani plyn nebudeme mít zavedený - takže připadá v úvahu ta deska zase nám ta krize může pomoci .... mohli by to prodejci řádně slevit - uvidíme v jaké situlaci je stavebnictví, v únoru se chystáme objednávat komplet střechu - krytinu, doplńky, izolace
Odpovědět
Profilova fotka
s tim, co maji na internetovych obchodech skladem mi povidejte.... na bartsport jsme objednali pred vanocema Petrovi bundu... s tim, ze bude 29.12., nejdriv prisel mail, ze bude pozdeji (oni stehovali nejakou pobocku, tak jsem to i chapala a jeli jsme pryc, tak mi to bylo jedno)... potom prisel mail, ze bude 2.1., potom ze bude 5.1. a v pondeli psali, ze bude dneska... mela bych pro ni jit do Holesovic... no a dneska teda cekam, jestli daji vedet nebo ne... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.rady-testy.cz/vybirame-var...
Odpovědět
Satyyy, :-N to si dělají jako dobrý den ne? Šiši, to je takový problém ji poslat???
Odpovědět
Profilova fotka
jako ja chci urcite taky indukci... IVi... jako uz me to stve a jestli dneska zase napisou, ze to tam neni, tak uz tam volam... jeslti ji nemaji, ta mi maji napsat ze nebude a ja bych se koukla jinde... ale totok???
Odpovědět
Profilova fotka
Viky: mazec teda ]-(
Odpovědět
Eli, kují už to chápu ... asi doopravdy začnu uvažovat o té indukci. Takže veškeré nádobí musí být buď litina nebo kov a jde i ten smalt - pokud jsem tedy dobře pochopila??? I když nádobí budu kupovat později ;-) tak je to v klídku x-) leda by mě tchýně nacpala ňáký starý nádobí - bych se tomu nedivila :-p Jé Satyyy je Viky??? A plóč?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ivi... jsem VIky, protoze se Eli zblaznila 8-) pry na te fotce vypadam jako Viky Cabadaj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
samsung Fq 159 st
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam vybranou indukci a k ni je nadobi zdarma, dufam, ze bude
Odpovědět
:-D :-D :-D Eli dobrýýýý ;-))
Odpovědět
Profilova fotka
no a řekněte že né :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Viky bude moje holcicka, az se narodi.... a doufam, ze nebude vypadat jako Cabadaj
Odpovědět
Kristi a můžu se zeptat kolik tě to bude stát? Eli ;-) trochem :-)) Viktorii má můj kolega z práce :-) moc hezké jméno ;-))
Odpovědět
Profilova fotka
no, hned po Mariane a jinych napadech je v planu Viky... jenze mam strach, ze to bude Robert minule nekde psali, ze se to pozna podle toho, jaky ma muz sourozence... kdyz ma vic sester, tak je vetsi pravdepodobnost ze bude mit holcicku a kdyz ma vic bratru tak chlapecka... takze by to u nas byla preci jen holcicka??
Odpovědět
Profilova fotka
Viky tak to je pěkná blbost u BObíka v rodině jsou samí bratranci a ti mají všichni holky, včetně švagra
Odpovědět
Tak já nevím jak u nás: páč R brácha má holku i kluka a jeho sestra má kluka a holku .... takže třebas to bude také páreček :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, tak u vas je to nejake pokazene... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
u nás v rodině, mám taky skoro samé bratrance a ti maj samé holky
Odpovědět
tak já zase slyšela - že chlapům holkařům se rodí jen holky, tedy jejich přítelkyním a manželkám .....
Odpovědět
Profilova fotka
šiši :-D to je snad větší hovadina než to od Viky :-D to je hrůza ty mýty
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, kamosky manzel ji minule tvrdil... ze zalezi na tom, co zenska PO OPLODNENI jí a podle toho z toho potom bude chlapecek nebo holcicka :-D pry se to rozhodne az tak po dvou mesicich tehotenstvi :-x
Odpovědět
zajímavé je že známý, co se otáčí za každou sukní a má furt samé narážky ... tak má 3 holky (1.4.2008 - se narodila ta třetí) pořád chtěl kluka - nástupce a prdlačky :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
a Gott ma taky samy holky :-x
Odpovědět
Profilova fotka
to jsou náhody švagr žádný holkař není a taky má dvě holky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?