Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tjo ten je až nějak moc dokonalý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja furt nevim, co si Mia vezme na sebe na Stedry den, kua....
Odpovědět
Profilova fotka
ješiš, to jsou starosti, snad tohle nebudu pro malou muset řešit :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jako tento rok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jako letos ne, vid.....ale pristi??? koukam na MMB.. loni jsme meli ty kosile a vestu stejnou...dneska jsem videla cerny satenovy skinny kalhoty s ruz. paskem a ta mrcha mrnava, ze se ji nelibej...
Odpovědět
Profilova fotka
ona už jako vyjadřuje názor co bude nosit a co ne?
Odpovědět
Profilova fotka
jo, prave ze jo....uplne me rozsekala...proste se ji nelibily...
Odpovědět
Profilova fotka
tjo hustýýý
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak nevim, co ji dat na sebe, sakra.....saty jsou trapny mi prijde ty klahoty a naky pekny tricko by bylo super, ji to koupim a nebudu se ptat
Odpovědět
Profilova fotka
jo ty ses jí ptala jo? noto byla chyba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem necekala, ze mi na to neco rekne, vid :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no nic, jdu si asi pomalu hajnout tak brou zítra ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, taky tak..ja mozna vydrzim i na manzelky, ale nechce se mi hezky se vyspi
Odpovědět
Profilova fotka
brééééééééééé jsem od půl třetí vzhůru, ale nikdo tu ještě nebyl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak od pul treti? si zajdi k mudre, tohle neni normalni, nebo naky homeopatika...musis byt silene unavena
Odpovědět
Profilova fotka
no já právě ani unavená nejsem, nevím co to je, a to jsem šla spát kolem desáté, ale už jsem měla problém usnout, tak jsem si říkala, že to bude super noc tak o půl třetí jsem byla vzhůru, tak do 4 jsem ležela a zkoušela usnout, nic, malá měla zrovna hodinu tělocviku, pak jsem si četla, nic nepomohlo, tak jsem šla na net, ještě jsem něco posílala Bobíkovi mailem na tisk a tak, pak jsem si řekla, že to zkusím zalomit na gaučíku, tak jsem se odpojila, dala jsem si mobil na ticho... ještě mě napadlo napsat B sms, že zkusím usnout a pak jsem si říkala, že mu to asi bude jasné, když jsem od půl třetí vzhůru....no nebylo :-D dřímla jsem asi na 45 minut a slyším zvonit mobil (mám ještě jeden Vodafone, ze kterého volám jen našim), tak to vemu, tam B celý vystreslý co mi je, že mi x krát volal, psal maily a já nic, tak mu říkám, že jsem usla a že jako v poho, tak to minutu vydýchával a že volal mojí mámě, páč neměl to Vodafonácké číslo ... tak jsme domluvili, já šla hned volat mámě, aby nestresovala ještě ona...ta totál v klidu se smála, že si myslela, že spím, ale že B si to nedal vymluvil a že si s ním ten měsíc a půl ještě užiju a to jsem šla ještě ráno ve tři na wc a on vyskočil z postele a že co je, co mi je, co se děje, tak mu říkám, že nic, že jdu čůrat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jezkovy voci :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a to mi napsal prvně sms "spíš?".... tak když jsem mu neodpověděla, tak asi dělám co? spím, ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, logicky jo, ze? :-D :-D Miu odvezu za chvili pryc, jsme si mohly dat aspon kafe nekde...
Odpovědět
Profilova fotka
no, ono to budu mit natriskany i tak, musim jeste prezout auto
Odpovědět
Profilova fotka
jo ty ji vezeš do PCE jo?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, vezu..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aháááá no já se chystám do města tak se můžem klidně sejít, záleží jak máš čas
Odpovědět
Profilova fotka
tak já fičím, fááá zatím
Odpovědět
Profilova fotka
ha, tady uz nikdo?? ja jsem byla rano na prohlidce od prace... jsem zdrava jako rybicka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
cekam na Robu, az mi doveze auto.....grrrrr. uz jsem mela pred hodkou vyjet, doprdele dobre, ze jsi zdrava, sikula
Odpovědět
Profilova fotka
no, jen tam chodime uz asi 4 roky a ja mam kazdy rok o 2kg vic :(((
Odpovědět
Profilova fotka
auto prezuty, Mia u babicky, takze jsem doma vytrela, pac jinak se mi to moc nedari, Mia mi vsude slape... a je mi blbe, kurva.
Odpovědět
Profilova fotka
dobry vecer?? jak je při sobotě?? :-D Kristi se asi chystá na party... a já se chystám do postele... jsem celý dopoledne uklízela, potom jsem si dala šestikilometrovou procházku a potom ještě žehlení, takže jsem zralá na postel... myslim, že budu ráda, že vydržim do osmi a potom dobrou x-) dneska jsme se s mámou u snídaně bavili a řikala jsem jí nad nějakým obrázkem, že by se mi domů libil ten Fatboy, ale že mi to přijde trochu moc drahý.... a ono mi řekla, že není problém ho ušít... takže možná když budu hodná, tak mi ho vyrobí ... teď má v plánu nějakýho menšího pro Vojtěcha, tak jsem zvědavá, jeslti to klapne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukala jsem na předpověď počasí a příští týden vypadá ještě docela dobře... tak já doufam, že fakt ta zima začne až tak v únoru :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?