Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
my mame doma neco soukromyho... mame na strese antentu pro celou vesnici, takze to mame zadarmo :D ale na jakym principu to praucje to nevim... driv jsme to meli pres O2 ale to nebylo ono a bylo to drahy....
Odpovědět
Profilova fotka
nazdaaaaaaar jsem tu a doufam,ze dneska pokecame... nova verze nic moc, ale zvykneme si, ze jo? vikend byl teda porodni jak svina, koukam
Odpovědět
Profilova fotka
my mame ten O2 Fiber - co jeste nikomu v CR moc nejde, pac je to nova technologie, tak jsme zkusebni. Platime ale docela dost, asi 1200, ale je to hrozne rychly..
Odpovědět
Profilova fotka
zdááár no nás by to upc tv+net vyšlo na cca 900
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobry :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kristi... tak ze by konecne v plne sestave?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, konecne. My jsme se v sobotu zmastili, no masakr. Hrali jsme u Michala ty Activity do pul 4 do rana
Odpovědět
Profilova fotka
teeeda, vy jste si uzivali :))) ja prijela v patek vecer ze Svojsic uuplne vyrizena ze rizeni, mereni v te zime a hlavne z toho,ze jsem moc nepila.. takze me bolela hlava, tak jsem sla spat... a v sobotu jsem do obeda lezela v posteli a koukala na filmy...
Odpovědět
Profilova fotka
jéé mě takové stolní hry moc neba :-D já mám trauma z dětství, my s našima hráli s bráchou jako malí kanastu a dycky se u toho hrozně hádali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tahle by te bavila, pac u toho je fakt sranda :-) a hadat se tam ani nejde
Odpovědět
Profilova fotka
no ted už mi ani hádání nevadí, ale prostě mě to poznamenalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
poznamenana ze stolnich her :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jinak my se na Superstar divame, protoze vetsinou nic jinyho nedavaji a mne hlavne bavi Adela a jeji vtipky, takze to nas jako fakt bavi, no...
Odpovědět
Profilova fotka
no ja na to nekoukam, uz skoro spim... ale pustim si v praci jen ty pisnicky s hodnocenim, takze Adelu nevidim :(( a uz si poustim jen nektere... vsechny nemusim ja proste miluju Bendiga ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo? ja nemusim ty jeho prociteny ksichty, jinak je dobrej. My fandime Martinovi a DOminice
Odpovědět
Profilova fotka
Dominika dobra... a Martin je Chodur??? ten se mi nelibi, takovej slizounek.... ale Petr mu fandi
Odpovědět
Profilova fotka
ale zpiva jak Buh, to nemuzes poprit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bendíg? ten je příšernej...toho fakt nesnáším..kde je blicí smajlík
Odpovědět
Profilova fotka
nezpiva jak buh... me se to proste nelibi.... asi jsem divnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
ses divna :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ženy jdu se projít k dětské pro razítko do průkajdy a pro zmrzku :-D tak zatím, za chvíli jsem tu
Odpovědět
Profilova fotka
jasny, ja jdu udelat Robovi rotace
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky já nejsem divná :-) .... líbí se mi Chodúr .... Bendik je divnej takovej strojenej, moc sladkej :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Jaji, :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Jaji
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja mam hotovo, shanim mame ten ustav...8tis/mesicne, to je masakr.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
femtu ahoj Jaji
Odpovědět
Profilova fotka
no konecne, ja jsem se nejedla, venku je hnusne, tak nevim, co budem celej den delat
Odpovědět
Profilova fotka
tady to zatím celkem jde, jsem byla hodku a půl venku a bolí mě nohy jak svina :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak, chuvu snad mam, jeste uvidime, jaka bude nazivo
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?