Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no Viky tak super
Odpovědět
Profilova fotka
my to taky nevydrzeli a malovali jsme hned.... prece nebudu v kuchyni malovat az za dva roky, kdyz uz tam bude linka a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak zrovna za linkou malovat nechci Viky: a vy jste měli novostavbu?
Odpovědět
Profilova fotka
no... jak se to vezme.... jako ten obvod byl puvodni... ten panel... ale vnitrky se delali novy a nad nama se delala nastavba
Odpovědět
Profilova fotka
aha já mám strach, že tam tu drahou tapetu dám, pak to praskne a budu to mít furt na talíři
Odpovědět
Profilova fotka
a zase mít doma dva roky tapetu a koukat se na ní v rolích se mi nece
Odpovědět
Profilova fotka
jako ze se to jeste usadi? no, to je sice mozny, ale letos to dobre vymrzne jeste, myslim, ze se s tim nic nestane
Odpovědět
Profilova fotka
jak chces, ja to jinak hodim nekde do inzeratu, je toho fakt skoda
Odpovědět
Profilova fotka
tak jako nevim jak moc to muze prasknout... nam to prasko jen trochu, ale myslim, ze kdyby to bylo pod tapetou, tak se to ani neprojevi....
Odpovědět
Profilova fotka
no švagr říkal, že oni fakt první zimu celou větrali a topili, tak že mají snad jen prasklinu někde...jenže sousedi mají prej díru ve zdi :-| .... že to fakt sedá a pracuje kristi: jestli ještě chvilku vydržíš, já hodím někde dotaz nějakému odborníkovi a uvidím
Odpovědět
Profilova fotka
to vis, ze pockam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
diru ve zdi?? to je difny ne?? =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no jako ono to není výmysl, já jsem to slyšela už z více stran, že se nemaj novostavby hned malovat, že to praská, akorát jsem nečekala, že to někdo řekne mému muži :-D
Odpovědět
ahoj holky, vidím že řešíte praskání. Tak nám to ve všem místnostech taky prasklo a museli jsme znova malovat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
evu: jako v novém baráku?
Odpovědět
Profilova fotka
evul, a jak hodne?
Odpovědět
jj v novém baráku. Stavěli jsme 2006 a začalo to praskat cca po půl roce a teďka jsme to museli zasilikonovat a přemalovat, protože někde to byly fakt velký mezery, ale prý je to normální, jak si to sedá a někdy si to sedá i 2 roky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
a větrali jste?
Odpovědět
prasklo to hlavně v těch spárách - jako lom strop/stěna, stěna/roh stěny. Manža to nejdřív zasilikonoval to se prý tak dělá, že ten silikon má nějaký vlastnosti že to udrží a pak jsme to jen přetřeli ty místa
Odpovědět
ahoj holky, taky přidám: zrovna o víkendu jsem se o tom bavila s malířem, říkal že první dva roky to pracuje a ty zdi si do sebe nabíraj něco z té barvy nebo co, takže rok, dva se tam má nechat jen bílá a pak teprve barva, protože to fakt praská :-(
Odpovědět
větrali jako blázni, ale prý je to taky tím že teprve zima ukáže
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, tak ze bych kvuli tomu byla i 2 roky bez vymalovani, tak to fakt ne, se to pretre, barvu mame nebo koupime
Odpovědět
jj jak říká nýsek - až dva roky si to sedá
Odpovědět
Profilova fotka
hmm díky za info všem ;-)
Odpovědět
kristi: my jsme to taky přetírali, však stačí jen ty místa kde jsou pukliny - na celé malování místnosti to není
Odpovědět
Profilova fotka
já teda chtěla malovat stejně jen jednu stěnu v ložnici (nebo tapeta) a dvě v obýváku....děcák neřeším a ostatní bílá, tak uvidíme no
Odpovědět
no já jsem mu říkala že to taky nechci mít bílé a on říkal že takové zákazníky má rád :-N že u nás bude za rok znova. Tak sem mu říkala že se mi třeba za rok stejně bude líbit jiná barva :-N
Odpovědět
Profilova fotka
evi, no tak to jde...to zvladnem, kdyby neco...
Odpovědět
my to malovali sami a ty opravy jsou fakt za hodinu hotové ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nysku, tak to je mily od nej..... :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?