Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
acháááááááááá tak to jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tuuuuu.... a Kristi ma zatazeny roletky v obyvaku, jela jsem okolo, Rob v praci nebyl, tak asi jeste spi :-.
Odpovědět
Profilova fotka
spi?
Odpovědět
Profilova fotka
no nevim... maji zatazeno.... tak bud spi a nebooooo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a nejsou ještě někde pryč?
Odpovědět
Profilova fotka
jj už jsem to našla my jedeme zitra do Miku az do utery, v sobotu jdeme s Michalem a Karolinou do kina a pak nekam do baru, v nedeli mame prase a sud, v pondeli nevim a v utery dorazime zpet.
Odpovědět
Profilova fotka
hups, takze nespi ....
Odpovědět
Profilova fotka
o vikendu jsem se rozhodla, ze si koupim novy plavky, ty moje stolety jsou fakt uz desny, tak si koupim novy.... kdyz na nejaky narazim
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, z ajdi se kouknout do ETAM, tam maj nádherný
Odpovědět
Profilova fotka
ju?? a i ve velikostech 44??
Odpovědět
Profilova fotka
ále prosím tě, tam si myslím můžeš vybrat spodek jinou velikost a vršek jinou...v Benetonu to taky tak jde
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, tak kdyz si koupim spodek na snurky, tak mi bude snad stacit i 42 :)) a objednala jsem se na spinn na 24.7., tak doufam, ze se zase do toho dostanu .... uz je to treba, nejak mi rostou kejticky :D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
se máš já bych spala
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych taky spala :-D ty porad jeste muzes.... zustenes az do porodu doma a muzes cely dny spat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
super fotky a pejsán http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
na hafana jsem koukala.... slusi mu to x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, uz jsem tuuuuuuuuuuuuu :-) :-) jsem total hotova, ale dobry to bylo, Mia je vylitana, skvela, sikovna.... na spinn jdu dneska, pac je to uplne nutny, chybi mi to. v Etamu maji super plavky, mam jedny z lonska a furt dobre drzej. Hodlam koupit ten samy strih, ale jinou barvu jeste letos ve slevach.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj, dobre ranko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikdo?
Odpovědět
Profilova fotka
uaaaa, to je krasa http://bydleni.idnes.cz/foto.asp?c=A0... ten stul s tema zidlema dohromady uplne bozi
Odpovědět
Profilova fotka
bré ránko já mám z Etamu taky plavky, krásný proužkovatý a jsou boží hmmm byt mooooc hezký
Odpovědět
Profilova fotka
achooooj :-) hiodne prace? jak ti je?? Satyy je na mereni?
Odpovědět
Profilova fotka
jj satyy zase měří a mě už druhý den bolí hlava šéf je furt v práci, áž jo
Odpovědět
Profilova fotka
ja jdu za chvili do mesta, musim do banky a pak zaplatit letenky, pristi stredu jedeme na vylet sami dva... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
neke? nějak neplánovaně ne?
Odpovědět
Profilova fotka
no, to teda....uplne neplanovane, od stredy do soboty jenom. Na Ibizu pro zmenu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
zase? tě to tam nějak táhne :-D jste mohli vymyslet změnu ne?
Odpovědět
Profilova fotka
no, dostali jsme VIP vstupy na jednu party, coz se ti jen tak nestane, takze proto...a my tam chteli sami, zakalit do klubiku atd
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no tak super, takže příští týden jo?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, pristi tyden :-) rychlovka, jsem rada, ze jeste meli letenky. Budem skoro na stejnym miste, jen v levnejsim hotelu, stejne je to jedno
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?