Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
déšť neeee, my jedem do JIzereeeeek :-( jj, to je on... sympaťák :-) kamarádce 3 roky zpátky zpíval na svatbě ke gratulačkám Angel a bylo to úžasný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja se jdu divat na jinyho sympataka a to na Federera, tenis je krasnej sport
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, uz jsem to videla na seznamu, hezkej parecek
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... po delsi dobe se hlasim :)))) jaky byl vikend?? ja v patek byla v Picich, uzili jsme si "slavu" na namesti, mmch desna nuda .... jeste bylo vedro a asi 10 vojaku omdlelo :-N potom jsme jeli do Hradce na obed, kouknout se na prehradu Les kralovstvi a potom ke kamosce (Katwind) :))) tam jsme jim prohlidli domek a vecer vyrazili na pivecko .... prijemny vecer jsme tam stravili rano jsme se rozloucili, v Hradci nabrali dva Petrovy kamose a jeli jsme na tu Sec, nakonec jsem tam teda byla ja a sedm chlapu 8-) cely odpoledne jsme akorat jedli (grilovali maso) a pili, dokonce jsme se i koupali (ani moc studeny to nebylo) a vecer jsme vyrazili na mistni diskoteku ;-) ... takze jsem parila mezi omladinou na díze do dvou do rana :-D pak jsme se vydali s Petrem spat, chlapi se za nama tahli a snazili se dotahnout si do stanu nejaky rostenky.... nojo, ale sest chlapu a dve zensky je proste spatny skore.... takze dopadlo to tak, ze delali do peti do rana bugr a nakonec z toho nic nebylo :-D :-D :-D rano trochu sprchlo a potom jsem dogrilovali zbytek masa a po poledni vyrazili s Petrem do Svojsic, museli jsme posekat pozemek, uz to byla dzungle.... takze Petr stravil cca pet hodin s kosou na zahrade.... az mi ho bylo lito :-N v nedeli v devet jsem dorazili mrtvy a osmahly slunickem domu a vcera jsem jen vegetili a relaxovali, protoze na nic jineho nebyli sily
Odpovědět
Profilova fotka
uf, to jsem se rozepsala..... jinak za 14dni mi odjizdi muz .... porad si to jeste moc nepripoustim, ale kdyz v patek hrali hymnu, tak to na me trochu padlo |-|
Odpovědět
Profilova fotka
brééééé ránko
Odpovědět
Profilova fotka
tééééééééééééééééééééééda super víkend :-D hlavně to omdlívání vojáků mě pobavilo :-D my měli taky super víkend, samé oslavy, krásné počasí, já jsem bílá jak stěna, Bobík opálený jak černoch, nádhera :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, padali jak hrusky.... :))
Odpovědět
Profilova fotka
chudáci...no v sobotu byl zrovna šílený pařák
Odpovědět
Profilova fotka
no, my tam byli v patek... ale bylo desne... ono nejhorsi podle mne bylo, ze proste je tam nechali nastoupit a nic se nedelo... tak pres pul hodiny stali, ani se nehli a parilo na ne slunko..... potom dostali pozor a potom pohov, aby se trochu pohnuli a zase stali bez hnuti.... no a Petr rikal, ze kdyz se zacnes koukat na jedno misto, jako do blba, tak je to potom hned... oni tam vlastne v celku stali neco pres hodinu, fakt na budku... a padat zacatli az poslednich 15min. :-D ... Petr rikal, ze mu tekl pot do oka a nemohl si to ani utrit, to ja bych teda nevydrzela :-N
Odpovědět
Profilova fotka
fůůůůůůj to bych taky nevydržela, chudáci tjo
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tyjo, tak ja musim jet zase zitra na mereni.... jsem mysella, ze se tomu tento tyden vyhnu.... a zas prd :((((( takze zitra mereni, ve ctvrtek volno (jdeme prihlasit auto a potom si uziju den se svym muzem a vecer pujdeme do kina na Vicky Cristina a Barcelona) ... a v patek teda zas do prace.... jak u blbejch...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, jdu vás pozdravit ... elis: jakpak se máš nastávající mamino?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyy: tjo furt měříš poslední dobou ahoj ded ;-) , čéče mám pocit, že začínám cítit pohyby, ale prej je ještě brzy, ale možná čekáme geniální dítě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
elis: a v kolikátém jsi tt? já ucítila první někdy kolem 18 tt ;-), ale vím, že pár holek to už cítilo v 16tt ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, jsem to mereni tady nejak vychytala... je malo lidi a moc prace :-| Eli, tak treba cekate fotbalistu.... tak je to citit vic ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
15tt
Odpovědět
Profilova fotka
zítra 16tt, ale už jsem to cítila trochu tak před týdnem, hlavně když ležím na boku a v neděli jsme koukali na wimbledon a to jsem to cítila dost teda
Odpovědět
Profilova fotka
aha, takze ne fotbalista, ale tenista.... druhy Federer x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted ho cítím taky, divné je, že dycky jen na levé straně :-D jsou to takoví jakoby motýlci, nebo bublinky
Odpovědět
Profilova fotka
kde mame Kristi???
Odpovědět
Profilova fotka
netuším =-)
Odpovědět
Profilova fotka
elis. tak možné je všechno, že! ;-) je to super pocit, to cítit, že! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ded: no zatím nevím, nejsem si 100% jistá, že je to ono, tak zatím se nijak super necítím ;-) , uvidíme tak za dva týdny
Odpovědět
Profilova fotka
elis: ještě ti bývá špatně?
Odpovědět
Profilova fotka
jasněěěě, to mě asi jen tak nepřejde :-D jako zdá se mi, že je to už lepší, ale možná jsem si jen zvykla
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja za chvili mazu pro obed a k Robovi pro odhad....
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: dobrouuu, tak brzo o
Odpovědět
Profilova fotka
musim to vsechno stihnout.... v pul jedny mame nejaky skoleni, tak abych byla zpatky a najedena....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?