Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
neco pro Kristi do loznice: http://www.schaefer-boutique.cz/produ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ou, jsem to ted nejak rozhodila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to je krasny....akorat je to maly.....ja uz videla hafo peknych povleceni, ale vzdycky to, co se mi libi, proste nedelaji na francii
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, francie.... tak to my mame problem s prodlouzenou dylkou.... coz treba nemaji v Ikee.... ale tady jo :))
Odpovědět
Profilova fotka
elis: já neblila vůbec, ale taky jsem musela častěji jíst, jinak mi bylo blbě...nejhorší to bylo po ránu! :-p ale pak dobrý...nejvíc jsem ujížděla na jabkách - to jsem jedla na kila! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ded: tak jabko jsem si dala včera večer půlku a bylo mi blbě ještě ráno :-D
Odpovědět
já miluju celé těhu kyselý x-) x-) ale jako kyselý jablka, kyselý bonbony, vodu s octem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
evi: ježiiiš - vodu s octem??? no fuj! :-D elis: aha, tak jabka ne, no! tak třeba nektošky - ti mi taky šly! ;-)
Odpovědět
to si občas udělám do sklenice, ale pšššt :-x x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jako všeobecně ted samotné ovoce nebo zeleninu nemůžu....ještě tak dám meloun, ale že bych si chroustala mrkev jako za mlada to fakt ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fuuuuj, to jsou mnamnky... vodu s octem :-p
Odpovědět
když si nemůžu pomoct |-| x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vodu s octem? no fuuuuuuuuuuuuuuuuj
Odpovědět
Profilova fotka
tak, ono je to neco jako lak od okurek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ale pár věcí tomu chybíííííí
Odpovědět
okurky to už né, ale ten bílý ocet je mňám x-) x-) sakra, si snad půjdu dát, my tady děláte chutě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsem vyspinkana, ma cenu jako jit ven????
Odpovědět
Profilova fotka
stli chceš zmoknout... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nikam nechod a jdu si jeste lehnout... je hnusno... ja jdu dneska k Hance na strihani..... ale asi nebudu za krasavici, kdyz nemam destnik :(
Odpovědět
Profilova fotka
jesteze davaji ten tenis.....
Odpovědět
Profilova fotka
na čem dávají tenis?
Odpovědět
Profilova fotka
Nova sport...a maji tam krasne, svine...
Odpovědět
Profilova fotka
premyslim....ze si koupim tyhle hodiny http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... a tenhle koberec... http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... zelenej jako na leto, kdyz se mi to semka hodi k posstarum, prostirani a tak.... a na zimu si necham to cerny a hnedy, co???????
Odpovědět
Profilova fotka
hm tak nova sport nemáme kua 8-( ty máš zelené prostírání? no jestli se ti tam bude hodit tak proč ne
Odpovědět
Profilova fotka
no nic, já to balím a jdu spát hezký zbytek dne zítra fáfáfá
Odpovědět
Profilova fotka
mam, mam...meli v Ikea novinku, zeleny krasny, brcalovy.... :-) :-) :-) jj, padej spinkat, at ti je lepe
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... jsem tu nova a krasna..... mam to zase o neco kratsi x-)
Odpovědět
Profilova fotka
pozdravuje vas Hanka.... ale byla nejaka unavana :(( no, taky jsem od ni sla v pul osmy :-S
Odpovědět
Profilova fotka
o vikendu k tchyni asi nejedeme.... bude velky pradlo... Petr musi pristi tyden zabalit veci, ktery mu na konci tydne odleti do Kosova, takze bude velky prani a baleni....auuuuu no a taky vymyslel, ze bychom s jeho kamaradama z prace mohli jet na ten prodlouzenej vikend na Seč... tak jsem se ptala, jestli i ty kamaradi tam sebou budou mit zensky.... no a pry asi ne... tak jako nevim, jestli se mi chce na vikend s bandou chlapu, jako jedina zenska.... a jeste pod stan :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a dneska to mame 27dni do odletu :(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?