Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak koukám, jednání dopadlo dobře ;-) tak gratuluju ten čtvrtek platí? a v kolik a kde? já bych šla hned po práci...musím se pak večer balit, páč jedu v pátek k našim
Odpovědět
Profilova fotka
bre ranko, uz vstavam... :-) :-) :-) trosku jsme to dospat museli ct, hned po praci, ma byt snad i hezky, sejdeme se nahore v Riegracich, Martina snad taky....v patek taky jedu ke tchyni
Odpovědět
Profilova fotka
brusleni super teda
Odpovědět
Profilova fotka
brusleni parada :))) ctvrtek hned po praci... souhlas.... Eli, kudy pujdes do Riegracu, bych se nekde pripojila x-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi okolo nas, mozna, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
asi jo, ze bychom tam dosly pesky :)) s timhle kamosem jsem byla bruslit: http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: no asi půjdu jak jsme šly minule...se můžem sejít zase u tram, já hlavně ponesu Kristi to víno a knížku, tak byhc jí to možná mohla hodit domů
Odpovědět
Profilova fotka
asi jo, ze bychom tam dosly pesky :)) a pomoly ti s kocarem dokopce ;-) s timhle kamosem jsem byla bruslit: http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
tak fajn, to zni super dobre....my jsme samy doma, kdyby treba prselo, muzem k nam...
Odpovědět
Profilova fotka
oka, tak se sejdem u kristi a podle počasí vyrazíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi upecu buchtu
Odpovědět
Profilova fotka
zda se , uz to funguje.... to brzo... tak pa zitra :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aha, tak to jsem postrehla az tedka
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko :)
Odpovědět
Profilova fotka
brééé ráánko to byla děsná noc teda
Odpovědět
Profilova fotka
jako noc??? co se delo???
Odpovědět
Profilova fotka
no bylo hrozně vedro, oba jsme se budili pořád, hrůza
Odpovědět
Profilova fotka
no, me bylo trochu vedro... ale taky jsem blbe spala... i kdyz bych rekla, ez to nebylo vedrem... asi uz mi chybi muz :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ale dneska je zima, tak se bude spat lip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted mi volal bracha.... vypada to, ze jede na vikend do Parize... ten si zije =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nevím, jestli bude dneska zima, hlásili teplo, akorát jim to nějak nevychází tjo brácha si žije
Odpovědět
Profilova fotka
no, jsem na nej zvedava, uz tam mel jet jednou a nejel... tak uvidime... ale pry uz ma koupeny listky, tak je to jisty :-D nevim, jestli se dneksa mam tesit domu..... budeme s mamou delat jahodovou marmeladu.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tjooo já ted našla o víku ve špajzu babiččinu domácí borůvkovou..mnááááám
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja to mam taky rada... tu jahodovou moooooc... ale nechce se mi s tim pomahat :-p
Odpovědět
hola hou, u nás je mrtvo ... můžu k vám?
Odpovědět
hmm tak nic, dojel šéf
Odpovědět
Profilova fotka
jasan, co je u vás nového?
Odpovědět
Profilova fotka
hola hou a je pryc :(( noveho asi nic, Vendelinovi se porad nechce ven
Odpovědět
Profilova fotka
má ještě čas ne?
Odpovědět
Profilova fotka
no, asi tyden.... myslim a pak uz budou vsechny deti venku a nebudeme se mit na koho tesit
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?