Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
si objednej obě ne
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja se pomalu loucim... jdu podepsat tu smlouvu a potom uz neprijdu.... budu zitra, tak paaa
Odpovědět
Profilova fotka
papapa
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu... obchodni zastupce me vyzvedl v praci, odvezl si me do kancelare, jsem se sefem podepsala smlouvu, potom jsme s obchodnim zastupcem zasli na obed a jeste me odvezl zpet do prace :))) tak jsem jeste tu :) potrebuju vymyslet, jak bude vypadat nase kuchyn, kde jaky spotrebice a tak.... kvuli zasuvkam... se na to doma vrhnu a dam vam ke schvaleni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj, tak ja uz to mam za sebou, ted budu radit a radit :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobre, to ja budu potrebovat :) jinak pristi tyden jdu k te Hance, uz jsem nevedela co s vlasama a zrovna dneska mi prijde, ze se zase umoudrily a vypadaji dobre, jako by vedeli, ze s nima neco chystam :-D ale co, necham to na Hance... a kdyz rekne, ze to nechame porad jeste rust, tak si necham jen umyt vlasy a max. zastrihnout konecky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych ji mela zavolat, mohly se prijet se Sofii podivat na nas....
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.super.cz/bulvar/kauzy/3179...
Odpovědět
Profilova fotka
jo, uz jsem videla, to jmeno je desny, teda.....
Odpovědět
Profilova fotka
ja su tak unaveneeeee, vcera jsem blbe spala, ale jako fakt des, jsem premyslela nad tim bytem asi do 2 do rana, resp. sli jsme spat v 11 a v 01:20 jsem se sla podivat na hodiny a napit....
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... jeste dneska a mame zase dlouhy vikend :)
Odpovědět
Profilova fotka
guten tag :-) jj, my jedeme az zitra brzo rano, uz mame koupenej soudek, kyty na gril, zitra jeste naky dodelavky a vecer se zrusime.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my zitra budeme u nasich betonovat strop u verandy :-p a odpoledne hlidat Vojtecha... mama si ho tam nechava do soboty
Odpovědět
Profilova fotka
a my se asi v nedeli pujdeme podivat na ten byt, pac tam to jadro co vybourali, tak hnedka vedle je komora, tak chci vedet, zda vybourali i to, ale to asi jo, kdyz tam ta spojujici "zed" byla z papundeklu. Meli by tam s nama jet ty kluci, co by koupelku delali, pac prej to bude stat 100 :-(
Odpovědět
Profilova fotka
100?? jako i s novou koupelnou?? ... no, tomu bych i verila.... babicce taky delali novy jadro, asi pred deseti lety a stalo to taky tak nejak....
Odpovědět
Profilova fotka
jj, no, hlavne ze to je vybourany, to je ta nejdebilnejsi prace. Doufam, ze se dostaneme aspon na 80, pac 100 je fakt dost..
Odpovědět
Profilova fotka
tohle je vcelku hezke, barevne a cena dobra http://www.siko-koupelny.cz/Serie.asp...
Odpovědět
Profilova fotka
šááááááááááááu konečně...jsem se sem nemohla vůbec dostat, nenajížděly mi ty stránky nic
Odpovědět
Profilova fotka
achoooj... tak uz jsi tu :)))
Odpovědět
Profilova fotka
no, nepovidej
Odpovědět
Profilova fotka
jsem ani netušila, že je Maláčová zase těhu
Odpovědět
Profilova fotka
jo kristi, máš ještě ten přebalováK?
Odpovědět
Profilova fotka
koukam, ze venku pomalu leze slunicko :)
Odpovědět
Profilova fotka
cus, jsem tu... prebalovak mam, v demontovanym stavu, u tchyne.
Odpovědět
Profilova fotka
http://revue.idnes.cz/topmodelka-alen... tak nevim, to dite je asi po tatinkovi, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
druhy miminko??? se vsichni ted s tema detma zblaznili, ne? a po kom je prcek nevim... ale mamince moc podobny neni
Odpovědět
Profilova fotka
jsem si koupila jeste jedny plavky, zlutyyyyyyyyyy, krasny v New yorkeru za 550. Hlavne maji kalhotky a vrsky zvlast, coz mi vyhovuje, nejak mi vyrostla prdel
Odpovědět
Profilova fotka
mimi šeredové vypadá jak od souseda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda ty jsi plavkový maniak
Odpovědět
Profilova fotka
od souseda :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?