Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, Roba rano prohlasil, ze asi pojedeme jeste na dovcu....tak cumim a cumim a vybiram 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kam kam??? jako jeste pred tim morem jeste jedno more???
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jako jeste jedno Ibiza vede, uz tam chci jet dlouho, tak mi to odsouhlasil
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je parada...
Odpovědět
Profilova fotka
predbezne mam vybrano http://dovolena.tomitour.com/spanelsk...
Odpovědět
Profilova fotka
a kdy byste tak jeli?? co nejdriv? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je tam termin 29.5-5.6, to je tak akorat
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jeste stihnete volby a White party :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, my asi na bilou nepujdeme, pac letos tam nejak neni nidko dobrej a krome toho 13.6 je Marcus Schulz v Sasazu a toho mame mnohem radsi,t ak pujdeme spis tam.. ale volit pujdeme urcite
Odpovědět
Profilova fotka
no, my prave o dovolene musime vyridit zmenu bydliste, abychom nemuseli volit v Milovicich a mohli uz v Praze...
Odpovědět
Profilova fotka
jj,t o by chtelo, hlavne kvuli poste
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, maji vas vysavac v akci http://www.bilezbozi.cz/vysavace-such...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tady to dneska teda zije....
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem zarizovala tu dovcu,prisel ROba na obed, a ted uklizim
Odpovědět
Profilova fotka
me to tu nebavi... mame v kanclu vedro, ale okno nemuzu otevrit, protoze pred barakem kopou vykop na nejaky teplovod a je to rachot ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no,vsak uz mas za chvili padla, ne? to vydrzis.... jsem cetla na FB, ze vam neco kopou
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, tak ja pomalu mazu zitra nebudu, mam volno.... prijede kamoska a jdeme vybirat kocarek a uzijeme si prima den... zase budu ve stredu ja to teda vedu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je, to je dobry, tak dobre pokupte a vyberte, kdepak budete vybirat??
Odpovědět
Profilova fotka
nevim, kamaradka ma nejaky svuj plan... ma v merku Teutonii, tak ji jdeme nekam omrkout... ja budu jen doprovod :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo, tak si to pekne uzijte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://picasaweb.google.com/misakovi/... tak tady jsou nejaky fotky... byl to boj vybrat z toho mnozstvi
Odpovědět
Profilova fotka
bre ranko, fotky jsem videla na FB, moooc pekny, ale nic pro me.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bréééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé tak to vypadá, že budu mít volnější dopo novinky?
Odpovědět
ahoj holky, můžu k vám na skok? U nás je mrtvo =-)
Odpovědět
Profilova fotka
pojd :-) ahoj eli, te nejak zamestnavaji posledni dobou
Odpovědět
Profilova fotka
jako fakt mazec ahoj evi, jak je? jinak včera mi volal chlápek na mobil, prej, že je v našem bytě a chystá se nám pokládat plovoučky a má tam poznámku, že má volat ohledně stylu pokládky :-D , tak jsem mu řekla jak to chceme, už tam prej máme dlažbu v chodbě, tak jsem zvědavá tjo
Odpovědět
Profilova fotka
no, a jak jsi rekla, at ti to polozi?
Odpovědět
no už odpočítávám dny do porodu :-) ještě 6 týdnů :-x nejvíc se těším až se budu moct v noci převalit na břicho x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kriti: no ona i ta dlažba defilé má takové proužky, tak jsme chtěli aby to v těch pokojích navazovalo, tudíž aby šly proužky od dveří k oknu, tak říkal, že super, že takhle to taky myslel evi: tjo to by mi taky vadilo, já spím na břiše furt
Odpovědět
Profilova fotka
6 tydnu,t o je jeste dlouha doba....ufuf. Eli, jasne....to je rozumny. my jedem teda na dovcu jeste, aby toho nebylo malo ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?