Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Hmm jen mě napadlo, zda nemají ve svých stanovách nějakou vyjímku ... fakt na hlavu postavený tohleto!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
nemaji tam nic... maji tam napsany, ze je to nejaky procento a ze se prihledne na zbyvajici dobu co chybi do konce, k vysi pohledavky, k tomu jaky jsme klienti a kdesi cosi... ale neprihledli k nicemu a dostali jsme plnou palbu
Odpovědět
a co to zkusit jinde v jiné pobočce?
Odpovědět
Profilova fotka
toto musim resit je na te sve pobocce... a hlavne na to uz nemam moc casu, za tyden musime jit podepsat smlouvy s novymi majiteli... uz se tesim na patek, az se vožeru!!!! tohle musim propit
Odpovědět
to je fakt pech .....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, bre ranko, krasne pondeli vsem
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
no, jsem zvedava, jestli to nejak vyresite :-S
Odpovědět
Profilova fotka
bréééééééééééééé
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: na mě je teda hafo i těch 200 táců a určo bych tam šla ještě jednou a řešila to na jiných místech, ono to fakt jde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Eli, o stranu zpet mas naky barovky
Odpovědět
Profilova fotka
no... je mi jasny, ze ty bys jim to tam prevratila naruby ;-) vzdyt ja ani nevim, koho v ty bance mam nahanet :((
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj kristi už jsem čučala, díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: no zavolej tomu vašemu poradcovi co to s ním řešíte a at vám co nejrychleji domluví schůzku s ředitelem pobočky a s tím to řešte
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych tady sla za reditelem.....
Odpovědět
Profilova fotka
ok, tak reditel... no, zkusim to... za to nic nedam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj fakt to zkus a budte tvrdí :-D hele holky, anketa: - vydlážděný sprcháč - nebo vanička?
Odpovědět
Profilova fotka
no.. tak jsem s mluvila s poradkyni... ted ji napisu mail a budu chcit schuzku s pani reditelkou (chce to pisemne)... ona je to zenskaaaa odpoved na anketu: nevim, asi jsem pro vanicku ...
Odpovědět
Profilova fotka
vydlazdeny sprchac s odtokem, mkrni na minulyho ptaka Loskutaka, moc se mi to libilo.....muzes mit sklo rovnou na zemi,ani nedelas to vyzdeni
Odpovědět
Profilova fotka
http://archiv.nova.cz/multimedia/rady...
Odpovědět
Profilova fotka
jako loskuták ze včerejška?
Odpovědět
Profilova fotka
jj už jsme si to taky našla my tam máme ale klasický odtok uprostřed, ne ten žlab a právě nám to museíj nějak vyspádovat a máme velkoformátovou dlažbu, takže jí budou muset nařezat a nevím jak to bude vypadat
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no mne se tohle moc libilo..... kamoska ma zdenej, taky krasny...vanicku ovsem neeee
Odpovědět
Profilova fotka
no mě se tohle taky moc líbí, akorát nevím jak je to praktické švagr má taky vyzděný, jenže maj tam mozaiku, to se spáduje krásně že jo
Odpovědět
Profilova fotka
tam pry staci malej spad, no uvidis.....
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo, ale furt nějak ten spád musíš udělat, což s mozaikou jde super, ale s dlažbou 45*45 už těžko
Odpovědět
Profilova fotka
uz je brezen, to je dobry, co?
Odpovědět
Profilova fotka
za chvili je tady jaro :o))) ale v kralikach je jeste pres metr snehu...
Odpovědět
Profilova fotka
to asi sleze, ma byt cely tyden teplo
Odpovědět
Profilova fotka
jj ale o víkendu se má zase ochladit
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?