Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, za vsechny 18500
Odpovědět
Profilova fotka
manža má zase narozenina hned před tím červnovým svátkem takže "slavíme" v únoru, no nesnáší oslavy takže všem teď tvrdil že slaví v červnu a v červnu bude tvrdit že už to slavil v únoru .. se z něj picnu koukala jsem že stativ se jako dárek líbil
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: tzn. okno v ložnici a dvě okna v obýváku?
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jeste koupelna
Odpovědět
Profilova fotka
takhle, kdybych asi hledala firmu, tak mi to nekde udelaji levneji, ale ja nemela cas na nejaky nacenovani atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Bobík furt točí o těch dřevěných žaluzkách našli jsme polskou firmu co dělá i wenge a ted mi poslali cenu pro okno do ložnice a není to zase tak hrozný, navíc je ted dobrý kurz, no uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
jj, dreveny jsou hezky....vy mate ale asi mensi okna, ne? u nas by toho dreva bylo priveľa
Odpovědět
Profilova fotka
Jaji... Petr taky rikal, ze ma svatek v unoru i v cervnu... jsou vsichni stejni... jojo, stativ se libiiiil :o))))
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: jj právě, jj máme klasické okna + 2x balkon, nemáme francouzké
Odpovědět
Profilova fotka
navíc bysme chtěli ty žaluzky jen do ložnice a obýváku
Odpovědět
Profilova fotka
no, prave...to do normal oken to vypada moc hezky, u nas by to bylo moc tmave...myslim. Ale jsou krasny
Odpovědět
Profilova fotka
jinak o vikendu jsme meli mit tu navstevu z Kralik, ale vymysleli jsme to jinak... navsetvu jsme zrusili a jedeme do Kralik my.... bude to tak lepsi, v patek je ohnostroj a karneval, tak stejne nebudeme doma... v sobotu vyrazime nekam za snehem, lyze to asi nebudou, ale aspon prochazka a sanky :o))) potom nejaka mala oslava Petrovych narozenin a v nedeli zase domu... tak jsme se z toho vyvlikli :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to je dobre, aspon to mate v klidku vyreseny, jen abyste tam dojeli....tolik snehu. ja byla rychlovka v Ikei koupit nadobi, pac jsem nemela v cem udelat gulas
Odpovědět
Profilova fotka
no, je tam snehu neco pres metr... tak snad bus dojede.... ale pres tyden ma byt teplo tak uvidime... tady zatim prsi :o(( ja kdybych nemela nadobi na gulas, tak to varit nebudu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem si stejne potrebovala koupit, mela jsem 3 hrnce jenom...
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam taky tri hrnce... a nekdy je to fakt malo.... ale ted uz to neresim a mela bych zacit shanet krabice a balit
Odpovědět
Profilova fotka
uuu fff eee mmm ttt uuu mi to nejde odeslat zase
Odpovědět
Profilova fotka
ja fem tu taky :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
musela jsem s šéfem na jednání
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky, gulas uz se dela
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, jak to s tebou vypada pristi tyden??? prijdes na tu kolaudacku?
Odpovědět
Profilova fotka
no to musi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo vypadá to, že to vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
tak supeeeeeeeeeeer. kvuli vam asi koupim pivko :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pivko??? proc???
Odpovědět
Profilova fotka
a kolik nas bude?
Odpovědět
Profilova fotka
pac ho obe pijete, ne? Eli kdyz nekam jde, da si 3 maly,...ty taky.... ja jsem pro vino teda, a klidne dame jablickovy panaky, blejt muzem ven :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem vic na to vino... teda v teple domova rozhodne... doma ja pivo vubec nepiju... takze ja víííínooooo :-) a ja nebleju i kdyz je mi hooodne spatne, ale treba bude u vas premiera :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak fajn,a jaky radsi? jeste prijde Hanka a mozna i Laz
Odpovědět
Profilova fotka
já teda doma taky vůbec pivko nepiju leda frisco
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?