Prase v brčku (ony ví...). Šup sem děvčata

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
šup sem děvčata...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem, tady pořádně mrzne, nějak mám pocit že ta zima přišla najednou a hrozně rychle...včera když jsem jela později večer z angličtiny tak byla teda taky strašná zima, má prý začít zase sněžit tak jsem teda zvědavá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A17 lamino, rámeček hladký, sklo kůra čirá posuv. 4 150,- mušle 500,- pojezd 1 300,- garnyž 700,- -------------------------------------------------------------------------------------------- celkem bez DPH 6 650,- A17 ve folii - všechno stejné, jen cena dveří je 3 700,- bez DPH
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko, jj, sněžit má snad od zítřka - zase kolem 10cm. A má být až k -12 stupňů, na severu určo ještě míň :-( Fakt je hrozná zima, jáuž vytáhla i čepičku ;-) Tak jsem si včéra s manžílkem sedli a rozhodly se, že si vážně dárky kupovat nebudeme, že si zkrátka koupíme novou televizi. Ta naše už je vážně chudinka, máme ji tuším 3 roky, ale jetá je už mnohem dýl, tchán jednu dobu opravoval televize a tuhle mu nějaká zákaznice dala, že už nefunguje - ale on ji zprovoznil, tak nám ještě nějakou službu udělala. Ale už nám občas vypadne obraz a máme tmu, nebo barvy začnu strašně tmavnout, nebo občas skáče i obraz - zkrátka to není rozmar ale spíš už nutnost.........takže vánoce jsou vyřešené ;-) Járovi jen udělám album s mými fotkami a bude ;-) tchánovcům už jsem objednala ty nordic walking hole a ještě každému maličkost, ale to už je taky na cestě. Teď už jen sfouknout naše, ségru s přítelem a Járovu ségru s manželem. A je to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co je ta mušle :-D :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
Klárko, proč ne, než utrácet za různé "zbytečnosti" to je lepší si koupit něco užitečného třeba jako tu televizi jak píšeš ;-) manžel vždycky říká že dárky by vůbec nemusely být, že stejně co chceme a po čem toužíme si koupíme normálně přes rok když chceme, že na to nemusí čekat na Vánoce ;-) Já říkám že Vánoce nejsou o penězích a drahých dárcích, zkrátka je to o tom udělat někomu radost i drobností ;-) Pro manžílka budu mít taky albíčko a každý rok mu objednávám z USA prádlo od Calvin Klein takže letos opět ;-) pak má hned v lednu narozeniny tak mám vyhlídnutý svetr a k tomu asi nějakou košili...ikdyž si pořád říkám že nic nemám tak vlastně vymyšleno a objednáno už mám vše, pak už jen dát to všechno dohromady a zabalit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mušle je úchyt - abys mohla ty dveře zavřít
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky si myslím, že dokud nemáme děti, tak to zas tolik nemusíme hrotit ;-) nelíbí se mi, co se z vánoc poslendí dobou stalo - vytratil se ten duch vánoc a to kouzlo.
Odpovědět
Profilova fotka
...je to na každém jakou atmosféru si doma udělá a jak ty svátky pojme ;-) někdo to řeší více někdo méně, já si všechno rozvrhnu abych měla do Vánoc hotovo ale nehodlám se za každou cenu honit...miluju když pak zalehnu k televizi a koukám na pohádky, svítí stromeček, všude svíčky, voní cukroví na to se fakt moc těším ;-) nechápu trend posledních let brát si na každou kravinu půjčku...na dovolenou...na vánoční dárky...to bych si fakt užila když bych věděla že to pak budu kdovíjak dlouho splácet :-| nechápu...když nejsou peníze na veledary, stačí přece maličkosti, lidi blázní...
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tak tenhle trend taky vůbec nechápu..........půjčovat na si na dovolené, na vánoce, atd........je to šáhlý :-( po vánocích nastane vystřízlivění a peníze nejsou :-( fakt nejhezčí to bylo, když jsem byli malé - my fakt se ségrou ráno vylítli z postele a první co bylo, že jsme letěli do obýváku, jestli je tam stromeček - protože naši nám vymysleli takovou věc, že stromeček nám strojili na tajňačku, když jsem šli spát a ráno nám ho tam zanechal jakoby Ježíšek, což znamenalo, že jsem byli hodné a že nám večer pod ten stromeček něco nadělí ;-) Vždycky jsme pak šťastný jak blechy vlítli k našim do ložnice a skočili jsem jim do postele se slovy, mamí, tatí byl tady ježíšek, máme stromeček :-D :-D :-D :-D Normálně mě to dojímá, když si na to vzpomenu, musím zamačkávat slzu ;-) Ale ve spoustě rodin je to jinak - děti strojí stromeček spolu s rodičemi - taky je to krásné. My samozřejmě, když jsme byli větší a věděli jsem už, že ježíšek neexistuje, tak jsme pak strojili stromeček vždycky s taťkou 23. večer. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...když jsme byly se ségrou malé tak nám naši taky stromeček strojili jako překvapení ale pak už jsme ho strojili s rodiči, neměli jsme to jakože ježíšek nosí taky stromeček, jen dárečky ;-) mě to strojení vždycky hrozně bavilo a i teď v dospělosti když jsem byla doma na Vánoce, jsme se do toho se ségrou vždycky s vervou pustily :-D náš Štědrý den měl každý rok téměř stejný program ;-) ráno se strojil stromek (nebo den předem), pak nějaká ta pohádka, kolem 13 hod sraz s celou rodinou na hřbitově, tam jsme to hezky vánočně vyzdobili a zavzpomínali, pak se šlo k dědovi na čaj a cukroví, tam jsme strávili odpoledne a pak k večeru všichni hurá domů připravovat večeři ;-) pak už jen jídlo, dárečky, pak třeba pohádky a filmy nebo se šlo vedle k tetě na návštěvu atd. ;-) člověk na to rád vzpomíná, teď už je to zase jiné když máme každá svoji drahou polovičku a máme už takové svoje Vánoce ;-) u mě je to blbé v tom že jsem tak daleko od domova a i manželova rodina je všude možně takže přes svátky rozhodně nejezdíme přes celou ČR na návštěvy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
každá rodina má ty zvyky jiné - a je to krásný ;-) Já miluju zdobení stromečku - fakt moc :-D Strašně si to užívám........... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...do toho našeho minibytečku se nám žádný stromeček nevejde takže já mám takový menší umělý, sice jsem byla vždycky proti umělým jenže to bylo asi tím že jsme měli doma vždycky obří strom až do stropu :-D stromeček je bílý, na to mám červené a zlaté ozdoby, červené řetězy a červená světýlka, je to moc hezké, takový moderní design no ;-) mám tu výzdobu celou tak nějak laděnou do červená takže to jde dohromady, ještě mám takový dáreček s červenou mašlí a svítí, konstrukce je kovová a potažené to je nějakým bambusovým vláknem, moc pěkné ;-) no těším se na víkend až se pustím do těch vanilkových rohlíčků, to bude vůně :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak jsem Katy dostala z té zkoušky za 3, no já mám radost :-D :-D :-D Já mám stromeček laděný do oranžové, měděné a hnědé barvy - obývák máme oranžový, takže tak :-D :-D :-D My budeme s mamčou péct příští víkend. Jinak - mamča dnes nastoupila do nového zaměstnání, tak mám za ní radost a pořád na ní myslím - to byl takový fofr -nejdřív nic a nic a najednou tolik nabídek, včéra jí zavolali, jeslti má ještě zájem, že jí berou. Tak mamča celá šťastná - a dneska je první den v práci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...no vidíš, já jsem říkala že ta zkouška dobře dopadne, tak moc gratuluju ;-) ...hezká kombinace barev :-) Ty jo tak to je super, to je fakt zvláštní že nejdříve nic nic a najednou z ničehonic nabídky, hlavně aby se jí tam líbilo a byla spokojená ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ju......naši byli před 14 dny v pivovaře Purkmistr u Plzně - takový pohodový víkend - degustace pivečka, dobré papáníčko, prostě paráda - tak si to tam užívali, domů přijeli odpočatí a nadšení a od toho dne dostala během dne dvě nabídky na práci.............ta jedna naštěstí vyšla, ta druhá možná vyjde taky, bylo by to totiž jen na pár hodin týdně - účetnictví ;-) Takže by si i přivydělala příjemně ;-) Asi si přivezli z té Plzně dobrou náladu a štěstíčko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...tak to je super, takový krásný víkend a hned potom takové dobré zprávy v podobě pracovních nabídek, no to musela mamča skákat radostí ;-) Jedna práce je jistá a jestli vyjde i ta druhá tak to bude mít fajn, hlavně ať si toho nebere moc aby měla čas i na odpočinek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no myslím si, že ona je teď natolik odpočatá, že se do tý práce vrhne s vervou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...jj právě právě, ale aby si pak na sebe toho nevzala moc, volný čas a odpočinek je důležitý :-D Dneska asi zajedu po práci do nákupního centra mrknout na nějaké drobnosti na Vánoce a při té příležitosti se zastavím za Luckou pro tu smlouvu a CD ;-) Trošku se rozptýlím, máme doma tak trochu tichou domácnost, takže čím později přijedu tím lépe :-D
Odpovědět
Ahoj holky, jsem tu opět jen na skok, poslední dobou v práci nevím kam skočit.Úplně mně ta Vaše diskuse o Vánocích navnadila, jsem na dálky celá nadržená:-D Klárko, jsem za maminku ráda- mám v živé paměti, jak jsme tady probírali všechny možnosti práce i toho, že by jsi si s maminkou práci vyměnila. Kajsíku,hlavu vzhůru- my tichou domácnost nemáme- dnes nás čeká s manželem vážný pohovor, jelikož v pondělí večer proběhla prudká výměna názorů a zvážili i jsme tu nejhorší variantu, která může v manželství nastat, takže asi tak- vždyť jsem Vám holky na srazu trochu nastínila o co u nás jde a prostě se to vyostřilo. Ale to mi radost z Vánoc nekazí. Včera jsem si pustila film Láska nebeská- to je Vánoční film a chci se brzy vrhnout na popelku s Libuškou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Péťo, jsem si říkala že máš asi pěkný fofr ;-) Jejda, tak to Ti budeme moc držet palce ať to nějak rozumně vyřešíte, prudkou výměnu názorů si dovedu živě představit :-D Ono to není jednoduché takhle něco řešit, ale rozhodně je to lepší řešit než to nechat tak, ono to jednou stejně bouchne, takže držím moc moc palce x-) určitě dej vědět jak to dopadlo ju? Písni třeba mailík nebo zprávu na FB ;-)
Odpovědět
No, začalo to prudkou výměnou názorů, ale pak už jsme mluvili naprosto klidně, s rozmyslem... Ani jeden z nás tedy neřekl nic v afektu. Řekla jsem vše, co mně trápí, řekla jsem i to, že mu to už říkám poněkolikáté a že se mi vždycky vysmál, že řeším blbosti a nikdy s tím nic neudělal...Řekla jsem, že takhle žít nechci a on jen krčil rameny, takže opravdu přišla diskuse i na nejhorší možné řešení... manžel stále kýval hlavou... No uvidím dneska. Manžel je klďas a strašně nerad něco řeší, takže mám strach, pokud bude nadále v manželství chtít zůstat, že to bude jen kvůli tomu, aby jsme se nemuseli majetkově vyrovnávat, aby se nemusel řešit rozvod, situace, jak to oznámit rodině apod. Musíme si promluvit a uvidíme. Kupodivu mne ani nepřepadla nějaká nostalgie.... Beru to tak jak to je s vědomím, že takhle celý život žít nechci a že jsem opakovaně snažila naše problémy řešit... A co se dělo u Vás Kajsíku?
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, tak to mě moc mrzí Petí......neříkej, že se budete rozvádět??? Holky, to já jsem se dnes dozvěděla špatnou zprávu - švagrová se rozvádí :-S úplně mám po náladě.....je mi jí líto, chjo :-( Petí, určitě najedete společné řešení.........byla by to přeci škoda.....i když větší katastrofa je živořit a neužívat si života!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
a jak to, že máte Katy doma tichou domácnost?
Odpovědět
Profilova fotka
Péťo tak to je super že jsi s tím tak srovnaná a že víš co chceš, to je hodně důležité a já Ti moc fandím ;-) Hlavně že jste spolu mluvili v pohodě ne v afektu jak říkáš, člověk pak v záchvatu někdy řekne blbosti, to je fakt :-D z nějakého důvodu spolu jste, z nějakého důvodu jste se vzali, je potřeba si všechno uvědomit a ujasnit si jak to by to v tom vztahu mělo fungovat ;-) ...u nás nic zvláštního, manžel má moc práce, dělá i 17 hodin denně a už toho má fakt dost, čemuž se nedivím a naopak ho ve všem podporuju, je hodně unavený a už z toho náporu dost nervózní, tak akorát byl hrozně ale hrozně protivný a mlel kraviny tak jsem se urazila a nechám ho se vyvztekat protože mě fakt vytočil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Klárko to je ta jak jsi měla podezření že ten její manžel někoho má jo? A to je teda určitě z jeho strany že? To by mě teda zajímalo jestli už jí to teď došlo nebo tomu nebude chtít věřit, to jsou věci teda :-|
Odpovědět
Klárko, nevím, jak to dopadne.... Ten rozchod jsme navrhli a zůstal viset ve vzduchu. Nemůžu být pořád ten hlavní nabíječ vztahu. Uvidíme co bude. Pak sem napíšu. Tak s tou švagrovou to je síla. A co jí manžel uvedl jako důvod k rozvodu? Má jinou viď? A jak to švagrovka nese?
Odpovědět
Profilova fotka
Petí nechci se v tom šťourat, nic mi do toho není ;-) jen jsem se chtěla zeptat jestli byl takový i před svatbou nebo se to zvrhlo až potom? Máš pravdu že pohánět vztah nemůže jen jeden, vždycky se musí oba snažit aby vše klapalo jak má, vše by mělo být vyvážené...Klárka určitě písne, taky jsem zvědavá :-|
Odpovědět
Bylo to uz pred svatbou,ale ne v takove mire, pak jsme zacali planovat svatbu a vite, kolik je okolo toho starosti, takze jsem mela myslenky nekde jinde, ale jakmile bylo po svatbe a byli jsme v tom byte sami a nemeli nad cim blaznit,tak se to vratilo...Nevadi mi,kdyz je manzel na zapase nebo v praci,ale mrzi mne,kdyz sedi cely svatek u PC her a ja sama u TV, kdyz si chci povidat,tak se zrovna musi na něco koukat v TV, sex už nebyl měsíc...
Odpovědět
Profilova fotka
...a nějaká pravidla nepomůžou? Vím že to teď řeší holky v jedné diskuzi tady někde, protože opravdu když si chlap sedne k PC tak tam sedí imrvére furt, tak tam holky psaly že mají prostě vymezený čas kdy můžou být u PC a zbytek času tráví spolu, buď doma něco společně dělají, nebo si povídají nebo jdou třeba na procházku atd. U nás to byl problém ze začátku taky s tím rozdílem že manžel u PC pracuje, takže jsme se prostě dohodli že ať pracuje, já si udělám svůj program nebo si sednu k PC nebo telce nebo budu uklízet či něco jiného, ale že si vždycky najde čas abychom něco společně podnikli ;-)
Odpovědět
U Vás je to něco jiného, manžel pracuje, dělá svojí práci, tam bych to chápala. Já jsem mu několikrát říkala, ať se mi věnuje. Fakt mi nevadí, když jede na zápas nebo je v práci, ani nechci, aby se mnou vysedával celý den a představovala bych si, že si spolu každy den třeba na půl hodinky, na hodinku sedneme a probereme co je nového. Ale manžel mi řekl, co si po 7 letech vztahu pořád chci vykládat.... Tahle odpověď mi nestačí, rodiče si taky spolu dají každý den kafe a pak si jde každý po svém, teta se strejdou si doma občas otevřou vínko. Já když si chci povídat, tak manžel řekne: A tak něco povídej a jen přikyvuje, případně řekne hm a u toho zaujatě ikouká na TV. několikrát jsem mu říkala, že monolog není dialog a těžko si budeme mít co povídat, když mluvím jen já. V pondělí jsem mu v klidu řekla, že s jeho přístupem a neochotou něco řešit nebo změni se nemůže divit, když ěkoho potkám a odejdu, že mně svým přístupem, který mi dlouhodobě vadí, žene do náruče někoho jiného....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?