Prase v brčku (ony ví...). Šup sem děvčata

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
šup sem děvčata...
Odpovědět
Profilova fotka
...tak to je špatné no :-| on se sebou nechce vůbec nic dělat a fakt mu nejspíš nedochází co tím může způsobit :-| ve vztahu je důležité aby se pořád něco dělo, aby se ten vztah někam vyvíjel a aby to právě nespadlo do stereotypu kde si dva lidé spolu ani nesednou a nepopovídají...je mi divné že mu to takto vyhovuje :-| fakt mě to mrzí Péťo, že to máš tak těžké, ale na druhou stranu je dobře že jsi nad věcí a hlavně víš co chceš...přijde mi že si manžel myslí že tě má jistou, chová se podle sebe a tak mu to vyhovuje a nehodlá na tom nic měnit ufff je to teda síla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Každopádně jsi mu to řekla naprosto přesně...
Odpovědět
Káťo, přesně jsi to vystihla, všechno má doma zařízené, o vše je postaráno a má pocit, že mne má jistou. Několikrát jsem mu říkala, že vztah sám o sobě fungovat nebude, pokud se o něj nebudeme starat a je to tady... Hergot kde je ta Klárka, chci slyšet info.
Odpovědět
Profilova fotka
Klárka má asi hafo práce, snad stihne napsat, ikdyž než to tady přečte... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky už jsem tady............. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
huráááá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no moc toho nevím, psala jsem si s ní jen pár mejlů - do 6 měsíců je rozvod, stěhuje se k rodičům, je na tom samozřejmě hodně špatně, nejí, klepe se zimnicí, je jí furt dobreku. bohužel ani nevím, kdy se tohle všechno odehrálo -jeslti včéra, nebo o víkend :-( už dlouho se neozvala :-( Je mi jí moc líto, ale bohužel to k tomu spělo. Jestli někoho má, nevím......snad budu brzy moudřejší....nechci na ní spustit kulomet otázek.....má to i tak těžký. kor před vánocemi - kdy jsou emoce takový víc procítěný......a ona bude chudák doma s rodičema, bez něho....píše jak ho pořád strašně miluje!!!!! je mi jí moc líto :-(
Odpovědět
Chudák holka, je mi jí líto:-( Umím si představit, jak se asi cítí...
Odpovědět
Profilova fotka
Petí, určitě jsi to řekla správně....nesmíš být jen tahoun vztahu ty, to je vyčerpávající :-( já mám taky občas problém s tím, že manžel tráví hodně času u pc - upřímně, úplně nenávidím všechny pc hry, co doma máme a když si nějakou koupím, jsem hned otrávená.......ale zase si na sebe uděláme i čas............ rozhodně to chce vážnou diskuzi - né žádný jeho hmmm a krčení rameny - naférovku bych mu řekla, že chci slyšet jeho názor..........že chceš něco vyřešit...............vím, že se mi to snadno mluví.........ale já bych prostě chtěla vědět na čem jsem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
...takže je to z jeho strany a víc zatím nevíš...no není to jednoduché a přesně jak píšeš, před Vánoci to je teda hrůza ještě větší :-| teď se teda stěhuje k rodičům jo? A jak dlouho jsou Klárko spolu?
Odpovědět
Profilova fotka
kočky, večer si kdyžtak písnem, já už musím upalovat domů ;-) a nebo holt až zítra............ je mi jí taky moc líto, ani nevíte jak :-( jenže ona tomu opravdu moc nepomohla :-( chjo..............tak papa kočky moje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím že Péťa to má pevně v rukou tak ten rozhovor bude mít určitě hlavu a patu ;-) ona ví co chce, záleží jestli manžel taky ví co chce nebo vlastně je spokojený tak jak to je a to je špantě...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak pa Klárko a hezký zbytek dne ;-) já mám do 17 hod a pak běžím na rande s Luckou :-D jinak holky vánice je zpět, venku zima jak blázen, šíleně fouká a sněží a sněží a sněží ;-)
Odpovědět
Jé Kajsíku,tak Lucku vyzpovídej a pak mi napiš co a jak.Zajímalo by mne,jestli už mi poslala fotky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Péťo já se jí zeptám, nevím jestli posílá smlouvu a zároveň to CD nebo jak to vlastně je ;-)
Odpovědět
Tak mi pak napiš buď sem nebo na facebook:-)
Odpovědět
Dobré ráno holky:-) Jak je u Vás? Tady jsou hromady sněhu, přes noc napadlo tak 15 dalších čísel:-) Já měla radost jako malé děcko, když jsem se v tom ráno brodila:-) Kajsíku, jaká byla včera schůzka s paní fotografkou? Už máš fotky?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kočky, u nás taky strašná spousta sněhu. Ráno jsem jela fakt krokem :-( Napadlo u nás tak 15-20 cm. Můžu jít stavět huhuláky :-D Mě Lucka psala včéra, že mi je posílá poštou, takže buď dorzaí zítra nebo v pondělí ;-) Jinak co u tebe Petí - měli jste včéra s manželem rozhovor?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak v Praze je moooooc sněhu, včera sněžilo strašně moc, při cestě k Lucce jsem měla pocit že jedu na Sibiř, ale dorazila jsem ;-) fotečky mám, ale ještě jsem je neviděla, manžel mě k PC nepustí a v práci máme na počítačích zablokované CDromky :-| Návštěva byla fajn, seznámila jsem se s Honzíkem i s pejskem a bylo to moooc fajn ;-) Peti tak co rozhovor?
Odpovědět
Promluvili jsme si,manžel skoro brečel, že se změni apod, že se o to musíme pokusit...Na jednu stranu jsem byla ráda, ale na druhou stranu vím, že jsme úplně odlišné povahy,bojím se, že to časem bude stejné, nikdo se nedokáže úplně změnit a neustále se ovládat. Ale za pokus a snahu to určitě stojí .-) Jé, Kajsíku, ty se máš, že už máš fotky, mně jsi včera psala, že mi je paní fotografka bude odesílat asi dneska že jo, tak to já je budu mít až ten příští týden.
Odpovědět
Profilova fotka
...určitě bych hned neházela flintu do žita, pokud je odhodlaný se o něco pokusit tak je to jen dobře, že jste odlišné povahy automaticky neznamená že by to nemohlo fungovat ;-) jak jsem psala včera, z nějakého důvodu jste se vzali tak bych to určitě nevzdávala ;-) myslím že už Péťo konečně pochopil že se ti opravdu něco nelíbí a že je potřeba to řešit ;-) budu držet palce x-) Lucka byla včera nakoupit známky a všechno ostatní a říkala že Vám to dneska ráno pošle, mě chodí pošta většinou do druhého dne, tak uvidíš jestli to přijde zítra nebo až začátkem příštího týdne, je to rychlovka, vyvolání fotek trvá do druhého dne takže všechno holky stihnete, nebojte ;-)
Odpovědět
No, já udělám tu fotoknihu,takže fotky ani vyvolávat nebudu.jestli to bude posílat dnes ráno, tak to tady bude až tak v pondělí. dnes bude na poště trvat, než to narazítkují, zítra se to bude odesílat do dalších měst...nemůžu se dočkat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
...to záleží kdy a kde se to podá, když jsem ještě na netu rozprodávala svůj šatník tak jsem posílala různé obálky a balíčky, podala jsem to ráno na hlavní poště a druhý den to bylo třeba v Opavě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si taky myslím, že to zítra dorazí. Přinejhorším holt až v pondělí ;-) To je dobře Petí, že jste si promluvili a vše vyjasnili. Jestli se chce snažit, tak jedině dobře, aspoň ví, že jslti s tím nic neudělá, že je konec. A pokud tě miluje, tak pro to určitě něco udělá. To že jste rozdílné povahy - hele to my s Járou taky - spíš myslím jako co se týče temperamentu -Jára je kliďas, za to já jsem rapl a strašně vznětlivá ;-) A taky spolu dokážeme žít. Jak říká Katy je důležité si uvědomit, proč jste se brali. Přeci né jen proto, že jste spolu dlouho nebo kvůli rodičům. Takže rozhodně neházejte flintu do žita, rozvést se umí kde kdo, ale zachránit manželství jen málokdo. rozhodně bych se o to pokusila.
Odpovědět
Já vím holky, děkuju za podporu:-) uvidíme, co čas přinese.Jsem za tu hádku ráda- sice to nebylo příjemné,ale aspoň manželovi došlo, že to myslím vážně a že jsem opravdu ochotná odejít... Mám Vás ráda holky, děkuju za Vaší podporu, jsem ráda, že jsem Vás poznala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme také moc rády, že Tě máme Péťo ;-) x-) je to fajn, že se člověk může seznámit přes net s normálními lidme co? ;-) Super náhodička jak jsme tady na sebe narazily x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem za Vás strašně moc ráda, jste skvělý holky a jsem strašně ráda, že jsem Vás poznala!!!! :-D :-D :-D A Petí je dobře, že to s manželem trošku pohlo ;-) fakt budu doufat, že se to vytříbí a vše urovná, že on si srovná priority a že to dopadne dobře ;-)
Odpovědět
Díky holky:-) A co ty Kajsíku, už jste se s manželem udobřili? Klárko, něco nového ohledně švagrové?
Odpovědět
Profilova fotka
ale holky, je to na pytel..........Jára jde dnes pomoct se stěhováním.........takže je tam prostě konečná :-( a bohužel jsem jí ještě neviděla, komunikuje jen po mejlu........ :-(
Odpovědět
Profilova fotka
...ty jo Klárko to jsou nějaké fofry najednou ne? To jsem z toho celá hyn fakt, pořád nic nic nic a najednou rozvod a basta :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?