Prase v brčku (ony ví...). Šup sem děvčata

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
šup sem děvčata...
Odpovědět
1
116
117
Profilova fotka
Ahoj holky, Klárko já jsem to sem o té plaketce napsala a když jsem přišla domů tak už byl balík ve schránce, akorát je tam chybka, chybí tam předložka takže jsem jim psala ať to opraví, pak plaketku určitě nafotím a pošlu Vám ji ;-) Jinak jsem Klárko napekla ty 3 druhy jak jsem si tak nějak předsevzala takže něco už mám splněno, pak už to vidím jen na biskupský chlebíček a několik dalších druhů ale to bude vesměs nepečené ;-) No Klárko tak to je mazec, přesně jak jsem si to myslela...žádná sebeúcta, žádná hrdost, to je strašné, takhle se ponižovat :-( ona nevidí, neslyší, nechce od druhých slyšet vůbec nic, to mi tak trochu připomíná moji mámu ale teď už je to snad taky OK, nicméně jestli to takhle půjde dál tak bude zralá na psychologa nebo psychiatra (nikdy nevím co je co :-D ) ach jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojka holky, ja jsem taky poctive pekla o vikendu napekla jsem 3 linecky testa, vcely uly, vanocku, roladu a mandarinky v poleve :-) no, mela jsem docela co delat, jeste posledni varku dolepit a je to, pak uz jenom taky nejaky drobnosti
Odpovědět
Klárko, tak to je síla, chudák holka, evidentně je zamilovaná. Kdyby manžel kývl, tak by ho hned vzala zpátky. Ideální by bylo, kdyby měla důkaz o nevěře, aby zjistila, že to není tím jak vypadá, ale že je to proto, že má manžel někoho jiného. Holky, jste šikulky s tím pečením, mně to čeká teď:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo teda jste fkat šikulky.........Evi, ty manderinky v polevě - to je klasický ovoce politý čokoškou, nebo už kompotovaný? No my se na to teď pustíme o ten víkend......chceme dělat zas nějakou tu novinku - no klasika. A dneska jsem koukala na netu na ty nepečený kávový zrna - to taky vypadá dobře ;-) Chjo, holky, ona neskutečně touží po tom aby se vrátil - vzala by ho hned zpět, bez nějakého protahování - vše by mu odpustila - i když ona mu vlastně nic odpouštět ani nemusí, on vlastně ani nic neudělal..............já bych tohle nikdy neudělala, opravdu nikdy...........netušila jsem jak až moc se člověk může vůbec ponížit.......no, jsem z toho fakt bezradná, to vám můžu říct - ráda bych pomohla - ale ona jediné jak chce pomoct není to, aby se z toho rychle dostala, aby jsem jí třeba nějak rozptýlila, ale abych jí pomohla aby se k ní on vrátil..........
Odpovědět
Káťo, Mmarch, proč sem mezi nás nezajdeš???
Odpovědět
Profilova fotka
...já budu dělat ještě vosí hnízda, rumové kuličky, raffaelo asi taky zkusím, ten biskupský chlebíček, ty banány s piškotem v čokoládě a nevím jestli mě napadne ještě něco dalšího, pak to vždycky načančám na vánoční talíř a dám na stůl a pak u pohádek zobu a zobu, jé jak já se těším ;-) včera jsem byla v nákupním centru, no dárky jsem nekoupila žádné, spíše jen pro sebe :-D Klárko je to fakt síla, jak se někdo dokáže takhle ponížit, nemá opravdu žádnou hrdost, je vidět jak je nesamostatná, úplně na něm závislá a to je fakt to nejhorší co snad může být :-( já si vůbec nedovedu představit jak zareaguje až jednou toho svého "pana božského" potká s jinou ženskou a pravděpodobnost že ho potká je fakt velká, svět je malý :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Klári- já dělám mix- něco kompotovaný, něco klasický :-) a polevu dělám- čokošku na vodě rozpustim, do toho lžíci rozpustnýho kafe a drobet smetany v pokojový teplotě- aby se to nesrazilo :-) - může být býlá čokoška i tmavá, podle toho, co kdo má rád :-)
Odpovědět
Chudák holka....
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja tedko sleduju situaci u nevest cervenovek- jedna z nich- je to tak 2 mesice, jeli na svatebku a ona zjistila, ze je tehotna, tak oba z toho meli desnou radost, manzel planoval, jak malyho bude ucit na motorce a pod...a pak najednou bum, prisla mu na to, ze mel neco z jednou zenskou z prace, tak zaclo dohadovani, on ji sice slibil, ze nic nebylo a ze to skoncilo, ale ona sla stejne na potrat, ona se uplne psychicky zhroutila, on na ni zacal byt desne zly, ale ona to nemuze prekousnout , porad ho strasne miluje a nechce od nej, ale uz se resi rozdeleni majetku a ona se od nej stehuje do prahy a tuhle mu nasla nejake emaily a zjistila, ze to neskoncilo, ale celou dobu to pokracuje, ze jí píše věci, které nikdy neřekl a nenapsal ani jí, poslala mu i fotky v pradylku a pod...pry ho zmlatila, jaky mela vztek a utekla ven na mraz, kde uplnou nahodou potkala doktora, u ktere pracuje jako sestricka a ten ji vzal na veceri.... no povim vam, ze mi z toho jde mraz po zadech a hlava kolem, .....
Odpovědět
Profilova fotka
Evi tak to je teda další šílený příklad, je to fakt smutné :-| proto by měl člověk fakt pečlivě vybírat partnera "na celý život" samozřejmě nikdy nevíme, ale je potřeba koukat na svět otevřenýma očima bez růžových brýlí, ach jo, je to hrozné :-(
Odpovědět
A v jaké diskusi se to řeší- tech červnových je tam hodně...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je teda síla, brrrr :-( nejdřív je člověk šťasný jak nejvíc může být a pak najednou takovýhle sešup až na úplně dno. Já bych teda na ten potrat asi nešla.........nebo nevím, těžko se vžít do té situace............je to teda šílený, mám z toho až husinu..........jak je to štěstí pomíjivé :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Peti, my cervnovky jsme se presunuly na tu Dama.cz, jak jsme byly pred tim taky chvili.
Odpovědět
Aha:-) Tak to je síla, je mi holciny lito.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé holky tak čtu na přední straně něco o té nové verzi beremese takže od zítřka to vypnou a nebude beremko fungovat až do pátku, no nevím jestli je na to potřeba celý týden, když to vidím u manžela jak nasazují nové aplikace za běhu a přes noc...no jo no co naděláme, takže si pak písneme až kdoví kdy ale třeba se potkáme na FB ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to zatim funguje, tak nevim, co budou vypinat :-) jinak dobre rano
Odpovědět
Taky přeji dobré ráno a divím se,že mně to odsud nevykoplo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přeji krásné ráno ;-) no oni to v průběhu dneška vypnou a budou to překlápět na tu novou verzi tak jsem sama zvědavá co to bude za veledílo neboť tyto stránky jsou opravdu značně zaostalé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
me to nevadí, že je to "zaostale", v jednoduchosti je krása :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...no to právě že vůbec není o jednoduchosti ale že je to fakt zastaralé, není tady ošetřená bezpečnost a další spousta věcí a o tom to je, když mrknete na zahraniční svatební weby tak tohle je výsměch, už jen ta prezentace fotografů, skupin atd. divím se že za tohle někdo platí, no uvidíme o kolik to bude lepší, třeba konečně přijde někdy nějaký konkurenční web aby měl člověk možnost si vybrat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kočky, tak koukám, že je to nově spuštěné.......ale moc se tady v tom nevyznám, je to takový dost zmatený :-( ale je to o zvyk ;-) copak je nového u vás?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojka, taky koukam, ale trosku se zmatkuju a posunuli nam datumy u alba ze svatby
Odpovědět
Ahoj holky, do prdele, já se tady vůbec nevyznám. jsem z toho nějaká zmatená.
Odpovědět
Holky, já chci tady tu naší diskusi uzamknout.... Jak se to dá udělat? Mám obavu, že to může udělat jen Mmarch jako zakladatelka skupiny...
Odpovědět
Profilova fotka
@petra984 je dobry, ze jde takhle odpovidat, ale stoji to za prd jinak- jak uzamknout? kdyz se uzamkne, tak uz sem nenapise nikdo, ne?
Odpovědět
Hoplky, založila jsem nám soukromou skupinu- má stejný název: Prase v brčku. přístup jsem zatím vytvořila pro uživatele: Evelp, Kajsav, Klaire22, Mmarch a samozřejmě pro sebe. Tak šup tam:-) :-D
Odpovědět
1
116
117
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?