Prase v brčku (ony ví...). Šup sem děvčata

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
šup sem děvčata...
Odpovědět
Profilova fotka
Evi takže zabaleno a o víkendu velký přesun jo? ;-) Holky tady dneska krásně svítí sluníčko, obloha úplně modrá, škoda sedět v kanclu, bych šla radši nakupovat dárky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, snad jo, doufam, ze se uz nic neposune, jinak uz fakt umru dneska uz asi budeme spat na zemi, pac musime rozmontovat postel a jindy to asi uz nestihneme :-D jinak taky svítí svítíčko
Odpovědět
Profilova fotka
...no na zemi se to dá přežít tak jednu noc ale víc nic, byste byli pěkně rozlámaní ;-) určitě to klapne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme takhle spali skoro rok, tak jsme zvykli, spis jde o to, ze budu po tom zakroku....
Odpovědět
Profilova fotka
vy máte Evi teda pěkně bojový podmínky :-(
Odpovědět
Jé ajooooo, všechno nejlepší k svátku, nezapomeňte tento slavnostní den oslavit tak nejlépe jak to jde- sexem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...no jo Péťa aby nám to zase nezapomněla připomenout :-D já Tě úplně vidím jak jsi hlásila v tom bistru, že bys šu... 3x denně, ty tvoje natěšený oči :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj :-D :-D :-D :-D :-D to mě taky pobavilo :-D :-D :-D :-D :-D To jsou stejně hlášky :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Péťa dává manželovi dárky k vánocům, narozeninám a svátkům čistě jenom v naturáliích :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé tady je dneska zase sranda ;-) holky zítra pátek, to je super, mám v plánu se fakt doma zavřít, udělat úklid a výzdobu, moc se těším až to budu mít všechno takové vánoční ;-) pak vytáhnu všechny možné recepty cukroví a vyberu do čeho se letos zase pustím, manžel už pak bude mít snad volněji tak říkal že bude péct semnou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to je romantika Katy, že ti manža pomůže..........to mě teda nehrozí :-( Já mu narovinu řekla, ať si v sobotu udělá program mimo domov, že ho doma nechci, neb tuším jak by to dopadlo - seštěkaly by jsem se jak psy - mě by rozčilovalo jak nic nedělá a já jak tam kmitám...tak to takhle jistím dopředu :-D A o pečení ani nemluvím :-( Se prdím s kuličkami s úlky a on pak jen přijde, hrábne - půlku sežere a já zas můžu začít na novo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
...tak on má pořád hodně práce, maká i o víkendech takže všechno v domácnosti včetně nákupů taky zbývá jen na mě, ale prostě práce je nutná takže se nedá nic dělat, včera jsem mu právě říkala co si bude přát za cukroví a on že je mu to jedno a jen tak ze srandy jsem prohodila jestli bude péct semnou a on řekl že jo když už bude mít za sebou ten nával práce takže to vypadá dobře ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
no jo holky, já bych dávala dárky jen v naturáliích, ale zrovna tohle manžela moc nebere.... Takže mám po ptákách a musím vždycky ještě něco koupit :-D To je k nasrání- většinou se sejdou lidi, kteří si málokdy sedí ve všem. Vě většině vztahů je to tak, že chlap chce pořád a manželka jen občas... No a u nás je to zrovna naopak....Holky, já dostat k sobě podobný naturel..... Juch,. to by byla divočina :-D :-D
Odpovědět
Na cukroví se taky chystám, já budu péct toho 11. Už jsem manželovi nakázala, aby si vymyslel nějaký program a nemotal se mi pod nohama. Já nemám ráda, když mi pak pořád kouká pod ruce a nedej bože něco komentuje. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
peti, ja to mam uplne stejne a bohuzel to budu mit jednoduche s manzelem, protoze urcite bude skoro cely prosinec v praci :-( ja zacnu pict asi uz pristi vikend, docela se tesim, v nove kuchyni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to se ti nedivím, že se těšíš.já si pamatuji, když jsme dodělali byt - namontovali nám kuchyň - já ji celou umyla a my si pak večer sedly, rozsvítii bodovky, zaply myčku, aby se poprvé projela naprázdno a jen tak mlčky jsme tam seděly a čuměly.........to bylo tak krásný..........teď už vše člověk bere samozřejmě, hrozně se na to zvykne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to my si s manželákem docela sedly ve všem......povahově jsme teda trošku odlišní - on je kliďas, já rapl, ale jinak paráda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme s manzelem hodne odlisni, ale musim rict, ze za ty roky jsme se proste vzajemne prizpusobyli ja jsem hodne impulizvni a on je naopak takovy flegmatik, na vsechno cas, vsechno vydrzi :-D musim rict, ze i v hudbe jsme docela odlisni, ale nevadi nam ani styl toho druheho, ve filmech taky jak ktere, on ma radsi takove ty fantazy, strilecky- tj. alien vs. predator a pod. a ja radsi nejakou obyc. komedii :-) v jidle se teda schodneme, ma rad vsechno, co uvarim (krome teda upravovane zeleniny, tu odmita, ale taky uz se uci :-D) ale tak nejak si toho vazim spis, ze jsme odlisni, jsou sice chvile, kdy me to mrzi a rikam si, ze bych radsi nekoho, kdo mi ve vsem rozumi, ale zaroven vim, ze bychom se desne shadali s nekym stejnym :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...tak my jsme v něčem podobní, v něčem úplně odlišní...jsme stejné znamení ale ženské kozorožky jsou přesný opak chlapů kozorohů...já jsem taková akční, organizátorka, mám ráda společnost atd. manžel je kliďas, ikdyž taky umí pěkně vybouchnout, nemusí moc společnost, má rád svůj klid ;-) no hlavně že si rozumíme že ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vždycky je to o kompromisu a toleranci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Klárko já mám radost, napsala jsem té slečně na fleru co mám od ní to svatební fotoalbum a ona je schopná vyrobit téměř cokoliv tak právě řeším to Boudoir album, čekám ještě co Lucka na to, jestli nějak vymyslíme tu fotoknihu a pak se rozmyslím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobrá zpráva ;-) já se na její práci ještě jednou juknu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...ona tam má kolekci jen s papírem a těma stuhama (zlatá, stříbrná) ale říkala že není problém potáhnout desky látkou, případně koženkou, udělat stránky barevné atd. takže jsem moc ráda že to jde přesně "na míru" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš a budeš spokojená ;-) tu foto knihu jsi chtěla v kůži, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...no v kůži nebo v nějaké hezké látce se vzorem, mám uloženou spoustu fotek tak uvidím a ještě bych chtěla na tu přední stranu něco napsat, většinou na těch Boudoir knihách je "Just for you..." nebo "For your eyes only..." nebo "For my husband" ;-)
Odpovědět
jÉÉÉÉÉ, TO BY SE MI TAKY LÍBILO :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja se s vami loucim, jestli to preziju, tak se snad v pondeli prihlasim..bojim, bojim
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, my budeme držet palce a uvidíš že všechno bude OK, hlavně že tam pak nebudeš muset zůstat a pustí tě domů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo , zaplat pan buh, tak bye bye
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?