Prase v brčku (ony ví...). Šup sem děvčata

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
šup sem děvčata...
Odpovědět
Profilova fotka
zamotany to je, ale ono to nejak dopadne a ja doufam, ze manzel dostane pod stromecek pozitivni tehu test :-) a bedary z hormony nastesti nejsou (ne tak hrozny), ale spis mam bricho jak cednik
Odpovědět
Profilova fotka
věřím, že až uvidíš pozitivní test, tak na všechny tyhle nepříjemnosti rázem zapomeneš a určitě to za to stojí. A pozitivní test určitě bude nejlepší dárek, který kdy dostal............ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě holky přijde, že je kolem mě spoustu těhotných holek a nebo rovnou už maminek.........fakt se s tím teď roztrhl pytel..........jestli se tím dá nakazit ze vzduchu :-D :-D :-D :-D :-D A všechno holky starý jak já.......žádný třicet a výš..........fakt pětadvacítky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
...já radši mlčím, nejen že jsem byla na focení nejmenší ze všech :-D :-D :-D ale k tomu ještě nejstarší brrrrr, a to mě teď čekají narozeniny :-|
Odpovědět
Tak jak jsem to měla napsat? ]-( Jestli se budou stěhovat a u toho mají intenzivně pracovat na miminku, tak to opravdu budou rychlovky mezi vybalováním krabic :-) Ale někdy taková rychlovka není špatná... Žádný zdržování a aspoň si nebude manžel moc vymýšlet... Já mám někdy takovou chuť a to mně pak stráááášně zdržuje když chce manžel tohle a za chvíli ještě ono..... někdy je těch zdržovaček moc. proto já mám nejradši sexík, když má manžel za chvíli jít do práce třeba na noční.... :-D To si pak moc vymýšlet nemůže :-D Ale na druhou stranu někdy mám zase chuť na všechny ty ciráty a zdržovadla okolo.... No prase se ve mně vyznej. Evi, držím palce, aby to v pátek dobře dopadlo... ;-)
Odpovědět
No jo holky, s těma miminkama se není čemu divit, 25 přece není moc...Já bych řekla, že na první dítě je to až dost, já chápu, že si hodně lidí chce užívat, ale na druhou stranu je pak plno v ordinacích, že to otěhotnění prostě nejde. V přírodě stará vysušená krůta taky nerodí.
Odpovědět
Profilova fotka
prosím tebe Katy...........mě čekají taky za chvíli narozky..............25 let!!!!!!! Chjo, proč musí člověk jenom stárnout :-( Já bych brala, aby se to na nějakým věku zaseklo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Já mám Petí fakt dost :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
U nás než se manžel rozhoupe a než nám to vyjde, tak budu na tom sále taky hekat coby třicítka. Ona to není prdel to potom udýchat a být ve fyzické kondici.... Čím dřív, tím líp... Podívejte se na naše maminy- ty odrodily ve třiceti a i v této době, kdy dítka studují VŠ, mají v 45 defacto klid a pokoj. My se ještě v 55 budeme mordovat s 25 klackama, co se nebudou chtít hnout z domu, protože u maminky je jim prostě dobře, že jo. Takže až dítka vylétnou z hnízda, tak já už budu pomalu v důchodu a svět už neobjedu, protože nebudou prachy a všechno budu cpáz na horší časy, kdy budu žít z důchodu...
Odpovědět
Profilova fotka
hele ženy, mě za chvíli padla, takže já končím a písnem si zase zítra, ju? ;-) Doufám, že se k nám zase vrátí i Kačka - řeší nějaké problémy s bytem......co jsem četla na jiné diskuzi. tak zatím pááááááááááááááááá 8-)
Odpovědět
No, buďte v klidu, mně bude za cjhvíli 27- a to jsem si myslela, že v 25 budu mít minimálně jedno dítě.... Já jsem přesně ta stará vysušená krůta, který otěhotnět určitě nepůjde. když mi manžel řekne, že když to mimčo vyjde za dva roky a nebude se zlobiot, tak se mi svírá kudla v kapse... Ale já coby šikovná moderní žena vysadila antikoncepci a razím názor, že manžel si zvykne :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda ta Péťa se nějak rozjela ;-) já mám za rohem 27. narozeniny takže jakýpak copak a mimi ještě v plánu nemáme ;-) Všechny jste tady dámy krásné, mladé a atraktivní takže nějaké stáří fakt neřešte ;-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Já se rozjela, teď na to koukám, máš pravdu KáŤo :-D klárko ahoooj:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi a jsi z toho nějak nervózní nebo tak? Myslím z toho zákroku? Asi si z toho neděláš hlavu ne a těšíš se až to bude za Tebou a budete se moct vrhnout mezi ty krabice jak psala Péťa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
trochu nervozni jsem, protoze nemam rada tu narkozu, ale jinak si rikam, ze se jenom vyspim a bude to za mnou, ale v patek rano budu mluvit jinak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
btw. ja mam rychlovky snad i radsi a tohle ani jinak byt nemuze, protoze tam budu mit nejaky ten steh- tak musime jen tak opratrne a rychle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...to je fakt, vyspíš se a bude po všem ;-) na stehy ale pozoooor :-D
Odpovědět
Panebože... Nemohla bych se na ten Váš sexík přijít podívat? :-D :-D :-D Já už visím, jak přetrháte ty stehy a jak to budete kulantně na pohotovosti vysvětlovat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...no Péťo oni to mají povolené aby začali s výrobou miminka ale je fakt že na pohotovosti by jim to možná ani nikdo nevěřil :-D "my to máme přikázané od pana doktora" Evi tak musíte opatrně nebo se přijde Péťa koukat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, maš to kousek, skočiš na bus a za 20 min jsi tu :-D no snad to nepretrhame, ale pry jsou to nejaky pruzny stehy, tak nevim :-D no nic, bezim dom, tak se tu mejte devcata
Odpovědět
Dobré ráno děvčata:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj dámy, tak se nám blíží konec týdne, pořád prohlížím email jestli se tam neobjeví zprávička od paní fotografky a taky jsem zvědavá na dojmy holek co se fotily včera ;-) já mám dneska angličtinu a předtím jdu ještě na lymfodrenáž, tentokrát do jiného salónu a mám to i se skořicovým zábalem tak jsem na to zvědavá :-D
Odpovědět
Jé Káťo, tak Tebe dneska čeká takový relax...:-) Tak si to užij, budeš se mít parádně. Mně dneska čeká návštěva dědy a pak jdu navečer k našim.Zítra ten Vánoční úklid, v sobotu manželova oslava narozenin... Je to tzeď nějaký hektický, každý den někde lítám.. Ale co, lepší než dřepět doma a nudit se:-)
Odpovědět
Profilova fotka
To víš Péťo nějaký program je potřeba ať se člověk trošku odreaguje a nenudí se jak píšeš, my jdeme zítra s manželem na večeři projíst ten voucher do mexické restaurace co jsem koupila, no a v sobotu se taky chystám na ten úklid, pak z podpostele vytáhnu všechny svíčky a krávoviny co tam mám schované a budu chystat tu vánoční výzdobu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko kočky, já mám dneska taky lehce lítání - mám zumbu, pak musím uvařit na zítřek.........a zítra už musím začít s úklidem, v sobotu se do toho ponořím naplno.........a musím brzo skončit, abych se začla učit na nedělní zkoušku :-D na tu školu fakt dlabu.........hrůza, ale já na ní fakt nemám náladu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy všechno nejlepší k svátku !!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak já taky furt hypnotizuji e-mail nebo FB ;-) ale zatím furt nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kači obě- vše nej k svátku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji moc, taky přeji druhé Káťe vše nej nej nej k svátku ;-) No já jsem ráda že ten náš byteček je takový malý, že mi ten úklid nebude trvat moc dlouho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam taky uklid za sebou a jeste me to dneska ceka, vymyla jsem vsechny supliky a temer celou kuchynskou linku, tak nejak mame pobaleno, ale jeste nejaky hadriky schazi, to napravim dneska a zitra uz budu jenom spinkat...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?