Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
za.n-to nejsi postarší nevěsta, ale nevěsta v nejlepších letech ;-) , o kolik let je mladší tvůj přítel?
Odpovědět
Profilova fotka
Teda za.n 30 je přece na svatbu ideální věk ;-) . Já měla svatbu loni (29) a připadala jsem si jako puberťačka :-D Nastávajícímu bych řekla, ať se tě hlavně nesnaží dohnat, protože seš na zajíčky :-D Holky už je pátek, hurááááá. Zítra jedu s kámoškou utrácet do Prahy. Doufám, že něco seženeme.
Odpovědět
aaa-len o 1,5 roka.
Odpovědět
kochanski-s tou 30-kou to až tak tragicky nevidím.ja osobne sa cítim na 20. :-) vačší problém má s tým moja potenciální tchýně.ale to je jej problém.a čo sa týka mojho chlapa,nikdy mi nezabudne pripomenútˇ,že vždy túžil matˇ sex s 30-ročnou a teraz sa mu to splní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A jéžiš, není tchýňka z té staré školy, kdy podle ní bys měla být už minimálně 5 let vdaná, dvě děti lezoucí okolo po zemi a ty kuchtíš manžilkovi teplý oběd o třech chodech :-N ?
Odpovědět
Profilova fotka
můj manžel je o 5 let mladší a je to v poho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Juuuuuuu, taakze nejsem sama na zajicky :-D :-D :-D Muj je mladsi o 14 mesicu x-) Ale sabco, ty vedes x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám nápadníka, mladšího o 7 let... :-D :-D :-D , to je masírka sebevědomí ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jelikož jsem opravdu zvyklá, že se kolem mě pohybovali celý život jen mladší pánové, tak mi to ani nepřijde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ja jsem na starsi :-N
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: paaaaaani, jaks to dokazala??? Taky bych neco takoveho potrebovala (myslim tu masaz :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
dostala jsem k narozkám housle!!! Šíleně se těším, až se začnu učit :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
adisek-ani sama nevím, jak jsem to dokázala... :-D , ale přiznávám, že mi to hooooodně lichotí ;-) sabčo-ty jo, housle? budeš se učit, jo? úplně jsem si vybavila tu scénu z filmu Obecná škola... :-D :-D :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Obecná škola, jo? :-D jj, začnu chodit a už se moc těším...a taky jsem od fildy dostala starší autíčko, abych prej měla kde cvičit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vidím, že tvůj manžel má pud sebezáchovy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabca: to u nas by letely nejdriv housle a pak ja :-D ten muj je tak trochu cholerik :-D :-D :-D a to vrzani by neprezil bud on nebo ja :-D Ja uz mam zase nocni, holky, ja uz chci do postylkyyyyyyy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hurááá, už zase jedeme :-) . Ale že to trvalo Apropo housle...ten můj vždycky doma říká co prej z něj mohlo být, kdyby ho dali rodiče v dětství třeba do houslí...hotovej Suk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
juhuuuuuuuu, sem zpatky, ja uz mela takovej abstak :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch, klidně mu je někdy půjčím, ať ze sebe udělá suka :-) my si dělali s holkama srandu, že si dám umělecké jméno Manesa Vae :-D no, Filda je natolik vytížen, že se při vrzání nebudeme potkávat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Adisek-nápodobně, ten můj by ty housle asi rozšlapal, navíc já mám absolutní hudební hluch :-) , i když mi to po pár veselých kalíšcích nebrání ve zpěvu :-D -kamarádi jsou zvyklí na moje kvílení :-D :-D . Holky, manžílek má chřipku=smrtelná nemoc... :-N :-N :-N , co hodinu si měří teplotu a remcá, že už nejsou kapesníky, tak jsem musela zapnout pračku ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já se sama naučila na kytaru, flétnu, keybord (vše amatérsky)... a teď bych dobře ty housle... byl to vždy můj sen :-) a kdysi jsem nazpívala zpívánky s Ulrychovýma (teda ve skupině z naší školy) :-) a taky jsme nazpívali 4 písničky na desku... (takovou tu malou) Srdci, se to jmenovalo, bylo to u příležitosti spojení dětí z Evropy. Myslím, že to byl rok 93 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sabčo-Holky z naší školky??? :-D ;-) :-) Zpívat bych chtěla umět, ale prostě to nejde... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ne, Rožnovské hodiny, Pod Prešpurkem, Srdci a ještě jednu, ale už si to nepamatuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: no napodobne ;-) ja mam povoleno zpivat jen ve sprse a to musi byt naplno pustena, aby to pry nebylo slyset :-. A kdyz nam vloni ukradli z auta radio, pokousela jsem se o hudebni vlozku, nacez ten muj prohlasil, ze jestli neprestanu, tak se vybourame :-D :-D :-D tak si zpivam, kdyz sem doma sama... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mi pripomina kdyz jsme nedavno s m kvileli na karaoke, celej personal restaurace z toho mel sok, vyrvavali jsme jak sileni :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
miamia: takova maxi piskoteka, jo???? :-D :-D :-D To musel byt odvaz :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se přidám sice až ted ale přece já mám o 6 let mnladšího manžela a řeknu vám že to paráda protože když můj miláček slavil 25 tak měl takový splín a povídá" miláčku že nevypadám na těch 25?" a já mu povídám " to víš že né vypadáš stejně jako já na 31 " :-D :-D :-D ;-) A musím se vám teda pochlubit ještě s jednou věcí "hrála jsem na housle osm let" jenže do svých 15let tak že už je to nějaký pátek můj tatka si to vždycky přál jenomže mě to vůbec nebavilo housle mám sice doma ví že takový věci se nezapomínají ale já opravdu trochu zapomněla ale taky jsem si říkala že kdyby mi někdo dal jednu oživovací lekci tak bych vám tu něco zahrála co říkáš sabčo :-) :-D :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
mio-to bych rádam viděla.... :-D :-D :-D
Odpovědět
sabčo,dodatočne prajem všetko najlepšie k narodeninám. čo si budeme dievčatá nahováratˇ-matˇ mladšieho partnera je jednoducho výhoda ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?