Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kochanski: zrovna dneska jsem si říkala přesně to samý :-D děkuju za přáníčka...třicet je přeci jubileum a já si říkala, že je nás tu víc z roku 78 a že to teda rozjedu a prásknete se, kdy to kterou čeká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sabca: jj, to jsou ty naivní dětské představy :-) . Tak fajn, já se teda dobrovolně napráskám...14.5.1978 :-D A teď další :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mne uz tahne na 40 ;-( uffff........ikdyz tobe, sabco uz taky :-D :-D :-D :-D Jinak jsem 30.6.1977 x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se teda prásknu, jsem tu regulérně nejstarší, 12.2. mi bude 35. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se připojuji ke gratulaci ale třicet není žádný věk to jsi ještě mladice já budu mít 22.4 33let ale je pravda že na tebe aaa nemám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gabi: Moc mne to mrzí. Přeji hodně síly!!! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Adisku: Tys mne rozesmála prohlášením, že už Ti táhne ke čtyřícítce. :-D To je optimistické. :-D Já si ještě 17 dní budu užívat, že mi táhne na třicítku a pak to začne. :-D Sabco: Moooc blahopřeji! Ať se Ti daří všechno na co sáhneš a ať se Ti splní všechno, co si přeješ!!! Pořádně to oslav! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, všem moc děkuju za přáníčko :-) byla jsem s fildem bruslit a ujali jsme se tam holčičky (skoro 5), jejíž babička (které jsem tvrdošíjně říkala maminka) nebruslila... a naučili jsme ji základy bruslení :-) a pak jsem se strááááášně přezmrzlinovala :-D adi: máš pravdu, od zítra mi táhne na 40 :-D i když ségry to maj blíž, jsou o 5 a 7 let starší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, nějak tu ztrácím přehled....., Sabčo, tobě je, tedy bylo 30?! Tak to také moc gratuluji, mě to čeká za 4 měsíce. Jaký to je pocit x-) ??
Odpovědět
Profilova fotka
Bylo... v 19:35 :-D je mi bezva...nějak si to nepřipouštím ;-) jak už jsme si tu říkaly, cítíme se max. na 20!!! dostala jsem krásnou kytici růží (bílé a červené) 30!!!
Odpovědět
Profilova fotka
novako: no s tim, ze mi uz tahne na 40 prisel muj milacek den po mych narozenich, od te doby mi rika babicko :-D zmetek ]-( Vsak jeho to ceka taky letos, to si zase ja smlsnu na dedeckovi :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adisek: to je teda drsoň, ten tvůj děda :-D :-D :-D Holky, hlavně že se cítíme a vypadáme na 20 ne ;-) ? Datum v občance není důležitý
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no, můj bývalý mi říkal už v 18-ti, že jsem stará paprika :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabco, tak to byl pěkně dutej kořen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to teda jo, proto je bývalý :-D holky, dala jsem si včera dvě sklenky šampáňa a cítím se jak po dvou flaškách ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo dodatečně všechno nej k narozkám :-) mě to čeká "až" za rok, jsem ročník 1979 adisek - ten tvůj mě teda s tou babičkou pobavil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to bylo asi perlivý ne? Ty uměle vyhnaný bublinky jsou pěkně zákeřný bestie ;-) My si v neděli večer dopřáli hlt úžasně dobrého vínečka. Bylo to nějaké přívlastkové se zbytkovým cukrem, pěkně slaďoučké (a to jsem spíš na suchá) a silné, takže jsem po jedné skleničce byla docela veselá...to už se mi dlouho nestalo :-D Už ste byla některá tak šikovná jako já a žuchla na náledí? Mě se to povedlo včera a to ten chodník vypadal úplně suchý. Najednou koukám že jedu a pak už sem seděla na prdeli :-D . Mám pěkný móňo na koleně a asi jsem si natáhla třísla, takže chodím jak kachna...jsem to ale holka šikovná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch: asi jo, ale já si musím zvyknout, že na ten svůj reflux spoustu věcí nemůžu... a do toho spadá alkohol, perlivé pití a tisíc jiných věcí :-) na náledí jsem zatím teda nespadla (ťukťuk), tchýně a švagřík už jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, sice nemůžu hrát s Vámi soutěž, kdo je nejstarší/jelikož 79 :-D/ , ale chtěla jsem se jen zeptat zda už se někomu tady podařila svatba zorganizovat za cca 3 měsíce.. Rozhodli jsme se v neděli :-) , že by to nebylo špatné k výročí seznámení a tak ted nevím čím začít, všichni všude píšou přípravy skoro rok dopředu a ty fotoalba příprav co jsem na těchto stránkách našla mě začínají děsit :-( ....díky
Odpovědět
Profilova fotka
Sabco: Tak Tobě nakonec našli refluxní chorobu žaludku? To má moje babička. Je to docela svinstvo, ale žít se s tím dá. (Tedy pokud nejsi jako ona, která miluje přesně to, co by na ten svůj nemocný žaludek neměla.) ;-) Adisku: Ten Tvůj je tedy ooohromě vtipný. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, a to si predstavte, ze vcera ten muj volal se svym kamosem a ten mu na konci hovoru rekl, pozdravuj tu tvoji krepelku!!! To jste mely videt ten vybuch smichu :-D :-D :-D Jsem myslela, ze se pocuuuuuram x-) Ten muj vtipkuje porad, jen nekdy ty chlapsky vtipy nepochopim vcas a zbytecne se nastvu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
zue: tak já si svatbu zorganizovala zhruba za 2 měsíce...jediný, co je problém, aby bylo volno na obřad a restaurace, kterou chcete...jinak se dá vše udělat za chvíli :-) kdybys chtěla pomoct nebo poradit, není problém... mám několik kamarádů s restaurací, tetu, která šije šaty, druhou, která je půjčuje, 2 kamarády pracující ve zlatnictví, bezva kapelu... aj... mohla bych si z fleku založit pořadatelskou agenturu :-D novako: tak to jsem přesně jako tvoje babička...miluju vše zakázané :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čágo babičky, jdu vás jen pozdravit, nějak nestíhám.. sabčo-každý miluje zakázané-zakázané ovoce nejlíp chutná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
prý i to sousedovo je lepší než vlastní :-D aneb, jak říká můj kámoš, když od něj odchází jiný: pozdravuj svoji ženu a moje děti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo-to je dobrýýýýý :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je naše stálá hláška...máme ji rádi a hýčkáme si ji :-) ale máme i spoustu jiných :-)
Odpovědět
ahoj dievčatá.tiež som zistila,že sa budem vydávatˇ "postaršia". :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsme přeci v nejlepší věku! jak postarší?! :-)
Odpovědět
21.3. budem matˇ 30 a svatbu mám 5.7.mám mladšieho priatela,ktorý ma občas volá starucha
Odpovědět
Profilova fotka
řekni mu, že jednou mu bude jako tobě a ať si nepřeje vědět, co mu vymyslíš za přezdívku ty :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?