Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kochanski nejedem zatim, tchanovci uz vysnmahli beze me 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
miamia, tak silvestrovská ožíračka nepomohla jo :-N ? Příště už Vás určitě přibalí do kufru.
Odpovědět
Profilova fotka
no vtirala jsem se ale nezabrali ale m rikal ze jak se otepli tak pojedem sami x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ti pak budu závidět zase já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdar kočky, jak se všechny máte v novém roce? já unaveně-po té šňůře služeb a obtloustle-po tom přežírání ]-( , takže dnes opět začínám pravidelně chodit na spin a budu omezovat jídlo ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
ja se mam nachlazene, mam oteklej krk a je mi soufl :-S
Odpovědět
Profilova fotka
mio-a co zub? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větévky. Trčím v práci a nevím jak už bych se ohřála...máme tu 17°C ]-( . No jo, škola je prázdná a kvůli pár lidem se přeci nebude topit na plno, že jo ]-( . Ale koukám, že tady to taky nějak zamrzlo :-N aaa...myslím, že jsme na tom asi všechny podobně. Já jsem si zakázala stoupat na váhu. Stačí, že to na sobě poznám podle oblečení a hlavně se zas necítím fit, takže s tím musím rychle začít něco dělat, abych zas nevypadala jak bedna kytu ]-( . Naštěstí manža se taky moc nehlídal, takže si nemáme co vyčítat a alespoň se budeme navzájem motivovat, protože začínáme hubnout spolu ;-) miamia, ještě tě ten prevít (zub) zlobí? To chce vyrvat a bude klid. Ale jako začátek roku nic moc co :-S ?
Odpovědět
Profilova fotka
kochanski zub me ted az tak moc nezajima, ten krk boli tak ze nemuzu ani polknout a otika vic a vic :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ty brdo, tak ze by nejaka blba angina? Ale to natekani je asi vopruz co :-S . Pravda, me by se ted po svatcich nejaka takova choroba, kdy bych nemohla polknout docela hodila jako redukcni dieta :-N , ale ne za takovouhle cenu.Tak at se o tebe manza pekne stara, abys byla brzy zase fit
Odpovědět
Profilova fotka
čauky, jdu jen pozdravit, mám peklo noční... abych vydržela s nervama, tak jsem před chvilkou sežrala pizzu ]-( , takže zítra si dám opět spinning, i když se po tom středečním sotva hýbu :-) . papík a dobrou noc všem, přeju hezké erotické sny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čus bus větvičky, jak je při pátku? já vařím gulášek, krásně voní :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kochanski to by se ti nelibilo to mi ver, dneska uz je krk lepsi ale mam porad horecku ale jestli chces zhubnout tak si nech vytrhat zuby, doporucuju, hned potom strvni chripku a pude to samo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mio-nech si to patentovat, vyděláš majlant :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nevim jestli by se nekomu do takove diety chtelo :-D mam sice halenku xs ale je mi desne soufl :-N
Odpovědět
Profilova fotka
aaa a mia, vy jste tady snad furt :-D já poslední dobou dost vynechávám...to flákám...střevní potíže už se celkem uklidnily, tak jsem ráda, že třičtvrtinu svého času netrávím na wc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty máš fakt velikost xs?????? tak to mám těžký komlex.... :-D , to té bych se v životě nenarvala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
xs jsem oblíkla naposled asi ve čtrnácti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já ani ve čtrnácti ]-( , mám velký prsa :-|
Odpovědět
Profilova fotka
aaa tak to mam komplex ja z tebe pac ja mam sice halenku xs ale gate L a neco mi rika ze u zenske by to melo bejt naopak :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ta mi vyskočila až v šestnácti, ale díky tomu bych už neoblíkla přes hrudník ani XL :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo no holt nekdo nekdo nema :-N 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
mi kámoška říkala, že si nechá udělat prsa...je malinká a útlá a přítel (Ital), jí prý zaplatí 4-5... tak jsme jí promluvily do duše, že k její postavě může mít tak 2-3...jinak bude moc nápadné, že jsou umělé...tak si nechala říct :-) já bych raději zmenšení, protože mě z toho věčně bolí záda...takové dvojeky, to by bylo fain :-) ale kdybych neměla prsa, asi si je nechám udělat...
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych chtěla menší.... ale nemá cenu blbnout před dětma, co myslíte? mio-nemáš co závidět, víš jaký je peklo sehnat třeba plavky? ]-( a o letních šatičkách na ramínka si můžu nechat jen zdát :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no aaa to ja taky :-N
Odpovědět
Ahoj holky,tak jsem zase tu, takže nyní téma zvětšení-zmenšení prsou?Já tedy naštěstí nepotřebuju ani jedno,ale kamarádka měla pětky,je jinak drobná, tak jí pořád bolely záda a začínala mít problém s vyhřezlýma ploténkama,tak jí zmenšily na dvojky a je strašně spokojená.Výhodu měla v tom, že jí to hradila pojišťovna,měla dobré doporučení od doktorů. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tetě to dělali taky... máme s tím problém ve větší části ženského osazenstva :-) taky jí to platili, ona to měla ještě na doporučení od trenéra a sportovního doktora :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my jsme o zvetseni mluvili ale uvidime do budoucna, nebo si necham zmensit zadek :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já bych o tom uvažovala jedině po dětech, do té doby bych se bála, že se stane něco nepředvídaného...
Odpovědět
Profilova fotka
no zdravotne to nevadi ale nevis jak se ti zvetsi nebo vytahnou a je mozny ze potom bude potreba oprava
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?