Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
loony-nech toho, mám strašnej hlad :-D :-D :-D :-D takže jen brambory, mouka a vajíčko? zni to jednoduše... v tom bude nějaký fígl :-D ale zkusím to, asi o víkendu a pak nahlásím, jestli to letělo z okna i s kastrolem :-D
Odpovědět
Jsem si to po sobě přečetla a dostala taky hlad. :-D :-D Fígl je v té konzistenci. I mamka říkala, že nikdy neví, jestli se povedou. A i proto je nerada dělá, zejména když se nahlásím s manželem na oběd a chci je. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loony: jsi uplně udělala chutě :-N mnam mnam no to je zákon schválnosti, když se chce aby se to povedlo, tak se to jak naschvál nepovede, to znám, kor když na něčem hodně záleží... jsem se po dlouhé době holky zase objednala k zubaři, jsem ostuda... :-N uz slysim jak mě zubařka zprdne že se má chodit 2x ročně ajajaj.
Odpovědět
No, k zubaři se taky musím objednat. Pobolívá mě plno zubů, ale naštěstí jsem loni v lednu byla, tak mi jen připomene, že kdybych přišla vloni ještě jednou, tak to mám zadarmo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pandama - HappyFoto se nedá vyzvednout v žádné fotosběrně, to posílají poštou a přičtou si za to 89Kč :-| ale pokud stihnu tu jejich akci, tak to bude dost fotek a i s tím poštovným se nám to vyplatí ;-) holky tak to já jsem za vzorňačku, u zubařky jsem 2x do roka, vždycky mi dá rovnou termín na další prohlídku za půl roku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
loony: to se pak platí? fsv: myslíš jo? Kolik tak budes objed.fotek? no kdyby mi dala termín tak by to pro mě bylo asi taky lepší :-)
Odpovědět
Nojo vlastně já ani nevím, jsou ty poplatky už zrušené nebo ne? To nějak nesleduju a je mi to jedno. No já vloni platila ten poplatek 30 korun. A prý při první preventivní prohlídce v roce se to platí, při druhé už ne. Prostě 2 prohlídky za cenu jedné a tu druhou jsem nevyužila. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pand. - 1.prohlídka u zubaře v daném roce se platí (30Kč) a 2. se neplatí, ta se bere jako preventivní ;-) já měla v plánu objednat tak cca 200 fotek, ale nevím, jestli to o víkendu stihnu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvušenky, jak se máte? Mám noční a nějak mi to dnes nejde od ruky, všechno mě otravuje :-S . Na víkend jsem se na oba dny nahlásila na spinnig, ale neví jestli půjdu. Teď po novém roce jsou všechny hodiny plné pár dní dopředu, asi všichni naplňují novoroční předsevzetí. Včera jsem zaháděla depku z počasí prohlížením katalogu čedok a zamilovala jsem-Maledivy.... x-) Jen mi jaksi chybí sponzor :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj aaa, tak do podobných destinací jsem já zamilovaná už dlouho 8-) katalogy CK radši neprohlížím, protože to bych pak měla depku z nich ;-) ale zatím si nestěžuju, Maledivy sice v plánu nemáme, ale Řím a Kodaň mi to vynahradí x-) u nás ve fitku je taky dost plno, ale ono to brzy opadne, mě spin tehto týden nevyšel, tak to musím svému tělu příští týden vynahradit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte a dobré ranko :-) fsv: tak mamka mi vcera říkala, že je akce taky u schiessseru nebo jak se to píše za 1,99kč ale můžeš si to vyzvednout přímo tam ty fotky, čímž ušetříš za poštovné... ale jeste jsem neměla čas na to mrknout .. já myslím, že to taky ve fitkách odpadne, to naletí do fitek ti s tím předsevzetím a po vánoční žranici, ale dlouho to lidem nevydrží. Tak už tu máme čt :-) jupíííí a já uz se tesim na vikend. Co máte v plánu a co budete vařit?
Odpovědět
Profilova fotka
pand. - tak to by bylo lepší, ale nevím, jestli zrovna tuhle drogerii v Benešově máme :-| o víkendu slaví tchán 60, bude to jen decentní rodinná večeře v jedné místní restauraci, kde mají neubožejší výběr jídel :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no a co takhle objed. to v Pze? Ty nejezdis do phy? a co kupujete tchanovi?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, opět zdravím z práce 8-( Pandama-jak se můžeš ptát, co budu vařit :-D , víš, že držím dietu :-D . Takže pokud to půjde budu jen krájet zeleninu :-D . I když manžel zmiňoval, že zajdeme někam na dobrou véču. fsv-proč tchán dělá oslavu někde, kde mizerně vaří? :-| taky už přemýšlím, kam vezmu rodinku v únoru, asi vyhraje restaurace U Sádlů, tam vaří úžasně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kozenky :-D vikend konecne pred nami, jupiiiiiiiiiiiiiiii....taky jsem ztracena v tom, co mam varit, dneska dojime svickovou s knedlik a zitra musim neco ukuchtit..babo rad |-| Jinak uz konecne mame zaplacenou svatebni cestu, tak se poletime v dubnu ohrat na kanarske ostrovy, uz se nemuzu dockat x-) x-) x-) A taky by nam meli chlapi konecne skocit pristi tyden na tu strechu, tak se sdnad i dockame =-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: tak dobrou véču při dietce? adi: no svíčkovou bych mohla udělat :-) to je dobrý nápad, ale zase drbačka :-| a nebo uvažuju o rajské s těstovinama. jinak super už je tu páááátek a za chvili víkend. Dneska k nám přijde návštěva, zkoukneme jeste dvd ze svatby :-) a tááák, zítra klídeček a pohodička a v neděli k nám přijde mužova sestra.
Odpovědět
Profilova fotka
adis-uvař lepenici, já jí dělala dneska, moc se mi povedla. sice nic moc dietního, ale když jdu zítra i v neděli na spinning :-N Kam na kanáry letíte?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zdravím při so :-) tak jsem dneska uvařila nakonec rajskou s hov.masem a k tomu vřetena. Dělala jsem ji prvně a povedla se. Holt na www.mamincinyrecepty.cz... tam se dá najít věcííí :-) a fakt dobrých. a zítra jen opeču kuř.stehna v remosce a k tomu brambor a do misky domácí čalamádu a bude , no ne? aaa: ta lepenice je co? holky, vy uz si zařizujete dovcu na leto?
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: tak nakonec vyhrala fuerteventura x-) pry jsou tam nadherne plaze, tak uz se tesim jak mala holka :-D lepenici taky neznam, pisni nam recept, pls pandama: my si teprve se zpozdenim zaridili svatebni cestu :-p , jinak jako klasicky v lete poletime do cech na dovcu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lepenice je bramborová kaše nebo rozšťouchané brambory, smíchané s dyušeným kysaným zelím (já do něj přidávám cukr) a posypané opečenou cibulkou, popř. slaninou. Je to mňamka. Fuerteventura je krásná, kolegyně tam byla, mělá krásné fotky. Prý je hezčí jih ostrova :-)
Odpovědět
Profilova fotka
adi: no jak se říká, pozdě ale přece... určo to bude moc fajn :-) tiše závidíííím :-N a kam jezdíváte do Čech... jen za rodiči nebo taky i někam do přírody? aaa: no to zní zajímavě... a ktomu mlíko ne?
Odpovědět
Kefir :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pandama: no nase dovolena v cechach vypada tak, ze politame vsechny doktory, banku a jelikoz stavime domecek, vsechno se toci kolem nej, pak nejake ty navstevy pribuzenstva a dovolena je pryc =-)
Odpovědět
Profilova fotka
loony: jj nebo kefír ;-) to mas recht adi: no to rychle uběhne ani nevis jak co?
Odpovědět
Pandi, my totiž měli lepenici ve čtvrtek, s kefírem. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já ji měla bez kefíru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: ty jsi dneska vstala uz pred desatou???? =-) :-D ona bude asi lepenice vyhradou cechu, k nam na moravu jeste nedorazila :-D :-D ja bych si ji teda taky radeji dala s kefirem x-) pristi tyden ji vyzkousim...dneska delam minutky z kurecich jatyrek :-p
Odpovědět
Hm, my děláme filé zapečené s rajčaty (tedy, to dělám já) a manžel k tomu dělá bramborovou kaši. Už si hodinu louhuje brambory. :-( Mě s tím tak štve, ale když mu něco řeknu, tak se akorát vytočí a příště si to můžu dělat celý sama. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
loony: koukam, ze vy mate vareni taky rozdelene :-D :-D u nas vari vic manza, nejak ho to bavi, ja varim spis z nutnosti =-) ikdyz obcas mam svetle chvilky :-x
Odpovědět
No my to máme rozdělené spíš tak, že bezmasá jídla a ryby dělám většinou já, manžel guláš a zapečená jídla apod. Ne že by ho to víc bavilo, ale má asi navařeno víc než já, takže i víc zkušeností. Ale některé jeho zvyky mě vytáčí. :-| :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?