Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to já už bych dovolenou potřebovala jako sůl :-) teď jsme si šla do mikrovlnky pro ohřáté jídlo, které jsem už tou dobou měla ávno ohřáté před sebou na stole... průšvihy - jeden náklad vůbec neodvezený, tam hrozí penále; jeden náklad složený na špatné adrese a to na tak špatné, že se o sobě dozvěděli 2 zákazníci, kteří o sobě neměli ani tušit, tak jeden chytrej vymyslel strašnou bojovku, jak to dát do pořádku, měli jsme čekat za bukem až si nás tam jedna strašně důvěryhodná osoba vyzvedne a zařídí tajně vykládku na správné adrese, když už řidič čekal za bukem půl dne, tak se na to vykašlal a složil to netajně i bez důvěryhodné osoby... a zatím v obou případech ticho po pěšině
Odpovědět
Ahoj holky. :-) No mě je to už trapné, ale já mám při pondělku (stejně jako při úterku, středě, čtvrtku...) depresi. Samozřejmě z manžela. V úterý si přivezl nový mininotebook. O víkendu si stěžoval, že se na něj mračím. Tak jsem se ho zeptala, jak se můžu mračit NA NĚJ, když ještě neodtrhnul oči od monitoru. O víkendu tu měl kluky, starší šel naštěstí za kamarádem, a mladšího - čtyřletého - posadil na ty dva dny k počítači. Tak si asi dovedete představit, jak jsem se o víkendu pobavila já. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
trip, kde jsou fotky...já už jsem hroooozně zvědavá :-) . Jinak oborvská gratulace a k tomu přání hodně lásky a štěstíčka ;-) fsv, tobě už se to taky krátí co :-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
koch - ještě dlouhých 40dní a pak už se jen 4x vyspinkám a letíme na dovču :-) :-D loony - to teda víkend nic moc, to bych asi taky byla v depresi nám do práce občas přivezou nějaké zlevněné knížky, já si od nich v pátek koupila cestovní knížku po ČR, je u toho i taková miniknížečka volných vstupenek do zámků, hradů, muzeí, poukázka na pohár, palačinku... no tomu jsme neodolala, ty vstupenky platí až do roku 2011, takže máme na hooodně víkendů o zábavu postaráno ;-)
Odpovědět
Jojo, já už se taky tak těším na dovolenou. A jedu s mamkou, bez manžela. :-p Já si ještě aspoň koupání užiju. Kdybych muže minulý týden nevytáhla k rybníku, tak bysme celé léto strávili nanejvýš v tom našem půlmetrovém brouzdališti na zahradě. On ať si trhne, ani SMSku mu nepošlu. :-p Fakt nechápu, proč se tak chtěl ženit, když mu jako partnerka stačí jakákoliv svítící obrazovka. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
loony-já mám za sebou taky "bájo" víkend... ten můj si dotáhl nový mobil, takže ho celý víkend promačkával, propojoval z počítačem, stahoval si hudbu.... šel s ním i do vany ]-( ]-( ]-( když jsem to okomentovala, tak prý, ať do něj neryju... ]-( fsv-ty máš teda dobrodružnou práci :-D ta knížečka zní zajímavě, to se dá i normálně koupit?
Odpovědět
větvule, přišla jsem se rozloučit, už sem nepřijdu. v sobotu jsme plánovali společnou budoucnost a teď jsme se rozešli. je mi zle, ani dočítat vás nebudu, nezlobte se. papa Jana
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-to je mi líto :-( :-( :-( drž se, kočko... až to trošku přeboli, ozvi se mi na mail, nerada bych o tebe přišla :-(
Odpovědět
Jojo, to mě moc mrzí. Tak se pořádně vybreč, vyraž s kamarádkama, zabav se a až bude líp, tak se třeba vrátíš. Taky bys mi chyběla.
Odpovědět
Profilova fotka
máme to tady dneska pěkně depresivní, co? :-| jojo-dej tomu čas, bolí to moc, vyplač se a až budeš mít náladu na lidi, běž se opít s kámoškama.. a pak se vrať... tady to není přece o chlapech, ale o nás ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo - tak to mě taky moc mrzí ;-( ale zase bude líp aaa - ta knížka se dá koupit i normálně v knihkupectví, mrkni na http://www.cestovnikniha.cz/druhevydani/ ty vstupenky jsou samozřejmě vždycky jen pro jednoho, ale i tak, píšou, že jsou v hodnotě více než 10tis.Kč, no všechno samo nestihneme, ale i tak dobrý, když budeme platit jen jeden vstup ;-) je to druhé vydání, na netu píšou že je to do 2010, ale ve skutečnosti je na té miniknížečce s kupóny do 2011 ??
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobrý, vlezu někde do knihkupectví... možná už dneska cestou do práce ;-) to by byl i hezkej dárek pro někoho, kdo rád jezdí po čechách :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no tak holky.... šup sem s něčím pozitivním... padá na mne čím dál tím větší depka ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
těžká samomluva tady.... ani papoušek, co mám na hlídání se mnou nekomunikuje... jdu se chystat do práce, opatrujte se a papa zítra. nebo večer? když bude čas, nakouknu ;-)
Odpovědět
Jé aaa, už tě z té depky dostali nějací Ekvádorci nebo Arabové, nebo je to jen horší? :-S U mě je pozitivní aspoň to, že manža zvedl v pět hodin oči od monitoru, všiml si mě a zeptal se, co podniknem. Tak jsem ho letos podruhé vytáhla k rybníku, vykoupali jsme se, při zapadajícím slunci si na terase místního hotýlku dali večeři (no trochu to limitovalo, že si muž nevzal moc peněz, tak musel stačit smažák :-D ) a teď jsme se vrátili. Tak je to už trochu lepší. Za chvíli se kouknem na Manželky. A co ty a manželky? Ty si je nahráváš, nebo to prostě vynecháš? Jinak mě zase totálně na.ral Klaus s tím vetem. To je tak nesmyslná taškařice, bohužel lidi, kteří neví o co jde, mu tleskají. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, noční docela hustá, fakt drsnej nástup po dovče. manželky si nahrávám.... ;-) je tady hrozná bouřka, leje jak z konve a já přišla vyletněná v žabkách bez deštníku-chci se ráno vidět :-D :-D :-D s manželem se uvidím až ve středu, tak uvidíme, zda odloží mobil z ruky 8-) to je dobře, že jste si udělali hezkej večer x-)
Odpovědět
větvulky, díky za podporu. sem už vážně nepůjdu, ale ráda vás uvidím tady http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=... je to uzavřená diskuse, napište mi o přístup + váš nick tady na beremku, pokud se na dámě zaregistrujete pod jiným nickem. budu ráda, když tam přijdete, necítím se dobře, že tady o mém trápení čte každý. papa větvulky
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvulky, loony - takže obrat k lepšímu ;-) ty jo, já už u rybníka hezkých pár let nebyla... a co zase Klaus vetoval, nějak nejsem v obraze, ale to jeho veto stejně nic neznamená, ne? ona ho směnovna zase přehlasuje a on je bez šance aaa - po dovolený zase do tvrdé reality, co :-| já se s přítelem uvidím až v pátek, on má noční a to se tak míjíme, že se vlastně celý týden nevidíme a on ten týden, co má noční zůstává u svých rodičů, protože to má z práce blíž a přes den ještě vytváří hodnoty na domečku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, člověk tu pár hodin není a tady je takové pozdvyžení :-. ? jojo, nevím co na to říct :-( . Snad jen hodně síly a dobrých přátel okolo, kteří ti pomůžou to překonat, abys zas brzy byla ta skvělá a vtipná kočka jako dřív loony; ti chlapi si nedají pokoj viď? Tak alespoň, že si to vyžehlil trošku tou večeří. A cože to zas Klaus vetovatl? Taky v poslední době nějak nesleduju zprávy, abych si zachovala vnitřní rovnováhu :-) . Radši koukám na OH. Pana VK nesnáším už dlouho a jeho kroky v prezidentském úřadě mě v mé antipatii jen utvrzují aaa; kdyby neodložil, tak mu můžeš posílat výhružné sms ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no fuj, pozdvižení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky kočky, jdu vás pozdravit z noční, máme tady fakt veselo, jeden dement se mi snaží vsugerovat, že v praze vyvěrá horký pramen a chce k němu jet tramvají... tak nevím jestli se smát nebo brečet... :-N :-D =-) další adept má v pokoji něco, co má šest nohou a dělá to vrrrr, tak nevím nevím, bude to pavouk???? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, aaa - koukám, že máš v práci o zábavu postaráno 8-) holky já po přežíracím a alkoholovém víkendu mám zase 0,5kg nahoře :-| jestli takhle tu svobodu ještě párkrát zapiju a zajím, tak to vlastně dělám zbytečně, protože žádná svatba nebude, nevejdu se do šatů ]-( dneska jdu na pilates, ale asi se budu muset vrátit ke spinu, kde jsem byla naposledy tak před 2-3lety, se bojím, že už to neudýchám a neušlapu...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) dneska se tu asi nebudu moc vyskytovat, protože musím konečně zapracovat na hromadě papírování :-| aaa; to jsou exoti :-N . Si spletl Karlův most s Karlovýma Varama ne :-D ? A tomu druhému bych zkontrolovala tašku, jestli náhodou nekouří něco jiného než cigarety ;-) . Ale zase se na noční nenudíš ;-) fsv; ale vejdeš se do šatů. A kdyby ne, tak se dají vždycky upravit ne? Řekla bych, že 90 % nevěst si nechalo těsně před svatbou šaty upravit ať už zúžením nebo povolením, takže bys nebyla první ani poslední ;-) . A garantuju ti, že poslední, nejstresovější týden tě ještě o nějaké kilíčko připraví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch - s tím nejstresovějším týdnem to bude u mě pravý opak, to já bude ze stresu jíst, teda spíš žrát 8-) přístí týden vyrazím do půjčovny i s novýma botkama a uvidíme, jak mi šaty budou
Odpovědět
Čau holky :-D aaa, jo oni ti cizinci mají o naší republice zkreslené představy, koch má asi pravdu s těma Varama. Já tu měla kamarádku z Anglie, ta si v průvodci přečetla o Varech a chtěla tam z Prahy zajet na odpoledne, taky nejlépe tramvají. Jinak ten Klaus - na vysvětlení - se rozhodl vetovat Nařízení EU, které už dávno platí a o kterém se roky diskutovalo (a já s ním už rok dělám, protože se týká mého oboru). Ještě to okomentovat tak, že je zřejmé, že vůbec neví, která bije. Ale pro laiky je zase hrdina, který nás chrání před tou hnusnou EU.
Odpovědět
Jo, ještě sem zkopíruju můj dotaz z kočkařského tématu, třeba o někom víte. Jojo jsem včera večer neukecala, že by jí pomohla z deprese. :-D Tak jsem na sídlišti sebrala další mazlivou kočku. Je moc krásná, sice celá černá, ale má polodlouhou srst, huňatý ocas a takové zvláštní kudrlinky v uších. Koukala jsem na plemena a připomíná somálku. Nevíte o někom, kdo by jí chtěl? Dovezu třeba i do Prahy. Vypadá docela mladá, možná tak rok. Včera jsem ji našla, po neděli ji dám do útulku vykastrovat a tam mi řeknou ať ji vrátím na sídliště, já to nedokážu, ale manžel už mě vyhodí. Prosím, poptejte se. Fakt ideální pro někoho kdo chce mazlíčka. Už mi olízala celou ruku. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) nevím o nikom, kdo by chtěl kočičku. kamarádky kočkařky už mají a ostatní jsou spíš pejskařky. já bych někdy v budoucnu taky brala spíš psa... koch-nepracuj moc, jo? není to zdravý... fsv-do šatů se vejdeš, půl kila je prd...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, loony - taky nevím o nikom, kdo by chtěl kočičku; my máme psa- beaglici a ta nám bohatě stačí, je to živel ;-) a v okolí je koček až moc, přítelovo příbuzenstvo má plno koček, nevykastrují je, protože to stojí peníze :-| tak mají koťata pořád... tak ze spinningu tenhle týden nic nebude, v pátek je až od 18h a to už je na mě pozdě, ale v pondělí vyrazím, snad přežiju 8-) holky včera večer jsme si objednali nový foťák na dovču, digitální zrcadlovku, do teď jsme byli u klasických filmů, tak snad se s tím do dovolené naučíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsv-digitál je jednoduchej, jde jen o zvyk ;-) já včera spin přežila a dneska jsem byla na bruslích, od zítřka má být ošklivo, tak jsem si ještě užila sluníčko.
Odpovědět
Profilova fotka
fsv...o zrcadlovce sní MM, ale já bych radši nějaký nový obyč digitál, protože ta zrcadlovka je moc velká a nechtělo by se mi s tím tahat
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?