Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
aaa, zlobily, tak jsme tu moc nebyly :-D :-D fsv, tahle na mateřskou nepůjde, sama bude bábou. jdu vorvanit, páč mi je děsný horko, papa věvulky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no fuj, samozřejmě "MY" jsme tě šetřily, já už mám mozek na dovolený |-| ;-) já bych se taky potřebovala opálit, svatební šaty mám bez ramínek a teď mám opálený dekolt podle triček... :-( do solárka se mi moc nechce, ale asi mi nic jiného nezbyde
Odpovědět
Profilova fotka
fsv-zkus nějaký samoopalovák. já na solárko chodím, tak dvakrát za měsíc, dělá mi to dobře na pleť ;-) koukám na top star, to je drbárna :-D , mám po dovolený informační absťák :-D
Odpovědět
ahoj větvulky :-) adis, tripp, zítra hodně štěstí, ať vám to klapne, ať vám to nikdo a nic nepokazí - prostě UŽIJTE SI TO ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kozeny, připojuju se k jojo, vykročte zítra pravou nohou, ať se vám vydaří krásný den bez stresů a všechno klapne podle vašich představ :-) . p.s. neberte si teplý spodní prádlo, bude hic :-D :-D :-D adis-konečně se ohřeješ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj :-) koukám, že jste se moc nerozepisovaly, tak Vás alespoň nemusím celý den dočítat ;-) v Holandsku to bylo super, moc se mi tam líbilo a klidně bych se tam ještě podívala. Kdybyste chtěly juknout na fotky, tak tady http://www.facebook.com/album.php?aid... jinak zítra budu mooooooc myslet na adíska a trip a budu držet pěti ať všechno klapne, tak jak má. A brzy fotky sem ju :-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
čauky koch, už se řídím na facebook. dala jsem tam fotky z řecka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj aaa, už jsem stihla prošmejdit.... jsou moooc pěkné :-) Taky tam bylo všude tolik macatých koček?
Odpovědět
Profilova fotka
myslíš kočky nebo kočky? :-D řekyně jsou macatý a prd si z toho dělají a mám pocit, že řekům se to líbí... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, koch - koukala jsem na fotky, jsou krásné, hlavně ty jejich květinářství :-) co v coffee shopu, byli jste? ;-) aaa - ukaž taky fotky z Řecka já už se nemůžu dočkat naší dovči; hned bych někam vyrazila, teď zrovna mi přišla do mailu akce SkyEurope letenky za 188Kč, ale je to jen na lety do konce letošního roku, to už nám nezbydou skoro žádné dny dovolen é adis a trip - přeju hodně štěstí, ať se dnešek vydaří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fotky jsou tady :-) http://www.facebook.com/album.php?aid...
Odpovědět
Profilova fotka
já bych taky chtěla ještě dovču :-N , moře mě neuvěřitelně dobíjí.. ;-) no nic, holky už jsou načančaný v šatech, snad jim všechno klape a užívají si svůj velký den x-) a já pomažu na poštu zaplatit složenky, poslední dobou se potvory nějak množí ve schránce ]-( :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aaa- dík za odkaz, taky krásné fotky, slintala jsme nad chobotnicí a rybkama, to já taky můžu :-) a Řekové to umí tak dobře připravit... já chci taky 8-) a složenkama si nekazím náladu, nechci je ani vidět, na poště jsme nebyla ani nepamatuju, všechno mi strhávají rovnou z účtu, a takysláva telefonnímu bankovnictví 8-) dnešní nevěsty nemají alepsoň takové horko jako v minulých dnech
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, tf bankovnictví.. manžel ho má, já ne... spíš si asi nechám udělat internet banking. taky nám jde všechno z účtů, jen kabelovka a internet chodí složenky, musíme to pořešit, ty báby na poště mě dostávají... ]-( venku je pěkně dusno, tady to chvílema vypadá na bouřku, ale zatím nic, zas leze sluníčko. snad adélce neprší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co se týká řecké kuchyně-já ji zbožňuju... hlavně čerstvý ryby a chobotnice, ale i tzatziky, řecký salát, zapékaná feta, gyros.... mňam :-D nějak dostávám hlad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj novomanželky, jaká byla svatební noc???? ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooooooooj vetvicky x-) x-) x-) x-) TAk uz to mame za sebou, bylo to nadherny, vsechen ten stres stal za to, mooooooc jsme si to uzili az do dneska x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Adisek-moc gratuluju a děkuju za fotky, byli jste úžasný x-) x-) x-) Těším se na další ;-) . Užívej novomanželské radovánky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa uzivame, bylo to nadmiru skvele, vubec jsem necekala jak se odvazu a ze to umim :-D dikec, fotky na beremko dam az pristi vikend, takze kdo chce videt driv, poslu na mail ;-)
Odpovědět
Jé, vždyť fotky už jsou tu :-) Jste krásně vysmátí :-D Tak Adi, taky moc gratuluju a přeju všechno nej...
Odpovědět
Profilova fotka
loony.. no ja byla vysmata fakt, az si svatebcane rikali, jestli mi to moje vysmane "ano" uznaji :-D :-D :-D pekne jsem si manzu vychutnala, nechala ho cekat a dostala zachvat smichu :-D :-D no co jineho byste ode me cekaly, ze jo? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adis-ty jsi prostě zvířátko-já to vím od začátku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa..to tys me nakazila a taky jojo, kde ta se dneska flaka, si sankuje ci co?? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo určitě sáňkuje, to je jasný, jinak by tady zlobila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvulinky :-) Adísku náš vysmátý, měla jsi určitě nádhernou svatbu a ta pozitivní energie z Vašich fotek je skoro nakažlivá :-) . Moc, moc štěstíčka, lásky a tolerance ju :-) ? a kde je vůbec ta druhá nevěstinka z magického 8.8.08?
Odpovědět
Profilova fotka
kochanski, tu som. ;-) my si ešte užívame trojdňové hody. :-D dnes sme si spravili výlet do Tatier a do normálneho života sa vraciame až zajtra. :-) zajtra budeme mať aj nejaké foto, tak potom aj ja dám do album. adis, pekné foto a pekné prostredie. muselo to tam byť úžasné.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, adis - super vysmátá nevěsta :-) tak všechno nej do manželského života trip - už se těším i na vaše fotky a taky přeji jen to nej :-) já už o víkendu zapíjela svobodu ;-) naštěstí jsme se i strašně přejedly, takže se ty litry vína lépe vstřebaly a druhý den jsem byla celkem OK; další zapíjení svobody je 30.8., já to mám na etapy... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvičky, jak se máte při pondělku? tripp-těším se na fotky ;-) fsv-jen zapíjej, to je povinnost ;-) kde se nám toulá jojo? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se mám při pondělku celkem OK, pár průšvihů v práci naštěstí nějak vyšumělo 8-) teď tu sice trošku nestíhám, ale ještě zvládnu sem mezi vás nakouknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám dneska noční a musím říct, že mi po té dovolené zatraceně nechce :-| co bylo za průšvihy? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?