Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no me taky ne ;-) ted kdyz to jde tak tu skoro nikdo neni :-N Jak se mas Sabi uz se citis lip? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, cítím se líp, ale jsem furt dost unavená... mám za sebou hafo vyšetření a furt mě ještě něco čeká... a nebaví mě to doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je pakarna vazne a nepomohla by ti treba homeopatie nebo cinska medicina? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se tedy rozhodně naválím, od osmi do jedenácti jsme tady lítaly jako šílený... teď už je to lepší, ale pořád někdo otravuje... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
mě teď nikdo neléčí ničím, protože se mi snoubilo více věcí a doktorka se je snaží odhalit... proto nemám léčbu... jenže každý vyšetření trvá - dost se čeká, proto se to tak protahuje :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo-to bude zase dobrý :-) , jak dlouho už jsi vlastně doma?
Odpovědět
Profilova fotka
Aaa promin ale nejak sem nechytla co delas? :-N v kazdym pripade ale preju at ti to utece ;-) Sabi tak to je urcite neprijemny no hlavne aby to melo nejakej vysledek ;-) drzim palce
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem v půlce pátého týdne ;-) já vím, bude to dobrý... jen to trochu trvá...
Odpovědět
Profilova fotka
Houbičko-jsem shift leader v hotelu na recepci. máme 450 pokojů, takže pořádnej kolotoč, ale baví mě to, každý den je jinej a nikdy nevíš, co se zase semele :-)
Odpovědět
Profilova fotka
co je shift leader v překladu?
Odpovědět
Profilova fotka
vedoucí směny ;-) , žádný výhody, jen víc práce a zodpovědnosti
Odpovědět
Profilova fotka
anglicky to vždycky líp zní, co? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Aaa tak to zni zajimave ja znam hotely jen jako host a sem vicemene bezkonfliktni :-D jo a jeste sem cetla Hotel od Hayliho(nebo jak se to pise =-) ) a to je asi tak vsechno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem bezkonfliktní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, dneska je všechno anglicky... ;-) , hlavně v tomhle oboru, navíc mezi sebou máme takový slang, kterému ostatní nerozumí, a protože manžel i brácha dělají ve stejném oboru, zbytek rodiny často nechýpe o čem je řeč. mucho-přečti si hotel babylon, to psal recepční a je to realita.... :-D zažijeme tady spoustu srandy, ale taky je to stres a to nemluvím o tom, že jsme 12 hodin na nohou... jo a bezkonfliktní hosté snad neexistují..... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no u nas je vicemene vsechno taky v anglictine uz mi to ani neprije ale je fakt sila jak to leze do bezny mluvy si pak pripadam jak maco obcas :-D Aaa ja sem vazne bezkonfliktni vetsinou vim kam jedu tak se dusevne dopredu pripravim a je to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kdo to napsal?
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: neexistují? No vidíš a potkala jsi zrovna dva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jdu chrnet stareny tak dobrou ;-) Aaa samy bezkonfliktni preju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
díky, mucho.... já jsem taky bezkonfliktní, protože to znám z druhé strany.... ;-) podívám se doma, kdo to napsal a písnu. jdu dřít, tak papapapapapapapapa bábušky
Odpovědět
větvičky, je to možný, minulý týden mi můj učitel v autoškole říkal, že kvůli mně zas začne kouřit, že to prý uklidňuje :-D tak já nevím, asi dělám žesnkým ostudu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsi mu měla říct, ať raději žvýká žvýkačky. Ty jsou aspoň zdraví prospěšné. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo :-D ja mela v autoskole silenyho cholerika navic ho porad bolely zada s nim to byla vazne prdel jedno povida to sem byla zrovna cela v cernym a udelala sem nejakej kix a on prej:" no vy se skvele oblikate vas nebudou muset do ty rakve ani prevlikat" :-D :-D :-D
Odpovědět
muchomirka :-D novako, to mě nenapadlo ;-) já měla fakt den blbec, když jsem zajížděla k obchoďáku, že se budu učit parkovat, místo blikny jsem zapnula stěrače, pak jsem špatně zařadila, rozsvítila dálkový světla a nemohla se rozjet :-D naproti mně jel chlap, radši zastavil a čekal, co provedu :-D ale jinak je můj učitel v pohodě, když proti mně jede náklaďák, vždycky prohlašuju, že zavírám oči (děsně se totiž bojím) a on na tom že je má dávno zavřený, ať ho vzbudím za hodinu :-D zatím jsem nás nezabila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky bábinky, jak se všechny máte? Já mám dnes volno a vzala jsem si do hlavy, že zkusím pořídit nějaké vánoční dárky. Jak se znám pořídím dárky jen pro sebe :-D . Nechci letos absolvovat to vánoční šílenství až v prosinci, chtěla bych mít vše připravené předem, jenže tohle říkám už asi pátým rokem a nikdy to nedopadlo... ;-) Jojo1-ve které oblasti se pohybuješ??? Abych věděla, kam nechodit... :-D :-D :-D
Odpovědět
aaa - nejezdi na benešovsko, většinou ve středu :-D ale jednou se to snad naučit musím... :-| vánoce, to mi ani nepřipomínej. synátor, kdykoli jde okolo hračkářství, prohlašuje: to bych potřeboval, to bych taky potřeboval, to taky... můj drahý je zas pro to, letos mu pořídit naučné dárky (co to je?). a pro oboje rodiče taky nevím... takže já budu zaručeně šílet 23. 12. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvičky, jsem tu dlouho nebyla, teď pohybuju spíš vedle ve stavění... holky vážně jsem začala uvažovat, že zas koupím permici na cvičení, to je jediný, co mě donutí, tam fakt chodit, asi začnu s velkými míči, mohlo by to být dobré na záda, celý den v kanclu jim dávám zabrat, strašn se hrbím, no hrůza ]-( jojo1 - já se na benešovsku pohybuju, teda přímo v Bene a autoškoly po městě potkávám celkem často, já jsem jen chodkyně, řidičák sice mám, ale bus je levnější a jezdí celkem často, tak mi to vyhovuje, i když autíčko je samozřejmě pohodlnější, tak snad se nikdy nesrazíme :-) a hodně štěstí, já dělala zkoušky v autoškole až na podruhý, ona je to taková rodinná tradice, jen táta nám to kazí, ten jí měl hned napoprvé, neudělala jsem jízdy - blbý couvání, pak rozjdezd bez zapnutého pásu a nakonec jsem zastavila v zatáčce... 8-)
Odpovědět
fsvojap: ale řidičák máš, to je hlavní :-D tak snad tě nezajedu (kdyžtak budeme ve zprávách) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo1 - jenže já jako chodec asi dopadnu mnohem hůř než ty jako řidička :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jojo1-tak můžuz být klidná, Benešov je mimo moje trasy ;-) . Já řidičák mám, ale nejezdím, jsem srabík a představa jízdy po Praze mi nahání hrůzu :-| , i když je mi jasný, že bych se vyjezdila a nacvičila si svoje obvyklé trasy... Stejně se bojím. Ani nemám vlastní auto, rodinným jezdí manžel, pracuje v centru, často dlouho do večera a já to mám MHD 20 minut. I když takový pohodový nákup bez nervního manžela... To je velké plus proto abych se odvázala a sedla za volant :-D . Taky ten váš tak "miluje" nákupy potravin? :-D :-D Někde jsem četla, že je to pro ně stejný stres jako pilotovat letadlo.. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?