Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
digi, krásné fotky... sluší vám to spolu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
digi: moc hezký fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji, kočky moje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a už si uvědomuješ že jsi vdaná paní? já mám pocit, že mě to nedošlo do teď :-D
Odpovědět
Digi, hrozně moc ti to slušelo a ty šaty byly moc pěkný a slušely tě. Nic si z toho nedělej, že jsi neměla ty svoje vysněný. Stejnak si byla kočka a manžel jakbysmet.
Odpovědět
Profilova fotka
digi gratuluji ke svatbě, moc ti to slušelo, máte krásné fotečky, z těch šatů den předem by mě asi kleplo, ale dopadlo to skvěle, ne? Vybrali jste si nádherné místo na svatbu, kdyby to od nás nebylo tak daleko, hned bych se tam taky vdávala ;-) tak hodně štěstí v manželském životě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak. nevím, jestli jsem už psala, ale cukrovku mi vyloučili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je báječná zpráva!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Digi: Tak jsem si prohlédla Vaše fotečky. Můžu Tě ujistit, že kosmetička odvedla velice dobrou práci! Po červených očích ani památka. A to jsem byla skoro nalepená na počítači. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,Novako, :-D , já zase byla nalepená na svém manželovi:-). To že jsem vdaná paní si samozřejmě neuvědomuji..., jaké že to má výhody :-D ?????
Odpovědět
Profilova fotka
No, máš vedle sebe chlapa, který Ti dělá binec ve Tvém uklizeném bytě, vyjí celou lednici a v období hokeje nebo fotbalu s ním není vůbec řeč. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D . A nevýhody????
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Digi-paráda, vypadáš na fotkách moc šťastně :-) , slušelo ti to.
Odpovědět
Profilova fotka
Digi: Dokážete se smát tak, až Tě z toho bolí břicho a nemůžeš se hnout. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju vám krásný víkend, větvičky, odpočiňte si. Já za chvilku razím na tah s lidma s práce, předpokládám návrat až zítra dopoledne :-D , pořád jsem ještě nachcípaná, ale mám spoustu elánu a chuť pařit dneska až do rána... To bude tím pokročilým věkem :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Aaa: Hezky si to užij i za mne. Celý víkend makám, tak budu večer pařit tak maximálně s polštářem. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych také někam šla pařit, ale není s kým, a navíc jdu zítra do práce :-S . Třeba tady bude nějaká sranda ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ejej, srandu tady nečekej. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Neříkej hop dokud nepřeskočíš ;-) . Už jsme tady dlouho neměli toho fešáka :-( . Třeba by to zde rozjel :-)
Odpovědět
čau holkyyyy tak jsem taky zavítala mezi vás já jsem ale asi už tady úplná baba :-o září 72 8-) ;-) svatbu jsem měla vloni v srpnu a letos porodila :-D všechno jsem to nechala až bud dostatečně zralá ale někdy nevím nevím :-D :-D 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nová větvičko ;-) , dnes to tu nějak vázne :-( , ostatní větve jsou asi unavené?!
Odpovědět
no a já zrovna měla dneska večer volno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to já také, mě se chtělo jít někam pařit, ale jaksi se to nikomu nehodí, ach jo. Ty máš doma mimčo, ale já jsem dnes jak kůl v plotě ;-( . Půjdu jednou hold dřív spinkat.
Odpovědět
Profilova fotka
ještě necodte spát větvičky ještě jsem tu já byli jsme dnes v lese a tak jsem se dostala sem až ted je tu ještě někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
ahóóój, copak jsi dělala prosím tě v lese??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no přece na houbách :-D mám je totiž strašně ráda . A co ty děláš že nespíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Já se lekla že na dřevě :-D . Ále, nějak se mi nechce spát, ale tady všechny větvě už jsou odpadlý ]-( , nic nevydrží x-) . Žádná zajímavá diskuse kam bych se vrtla také není. Asi půjdu také chrnět, za chvíli budu jak důchodkyně :-S .
Odpovědět
Profilova fotka
No to snad ne důchodkyně chodí spát se slepicema a tady žádný nejsou :-D Já už se taky delší dobu nějak nechytám abych se někde připojila tak jen tak pročítám a ani mě nic nenapadá jsem prostě nějaká vyštavená ;-) tak jestli jdeš spát tak dobrou noc já tu zkusím ještě chvíli vydržet a třeba na něco přijdu krásný sny PAN'I :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky děvčátka moje :-) včera slavila kámoška u nás na baru narozky a my tam byli až do 4! Manža ještě chrní, mě už to nejde... Mám šííílený hladík, tak si musím ukuchtit nějakou dobrou snídaničku :-) v pondělí jdu na urologické vyšetření a koncem měsíce na ultrazvuk jater, žaludku a žlučníku... Snad mi všechno vyloučí a bude dobře :-) Doufám, že je to jen z přepracování a že se organizmus sám uklidní!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, včera to tady bylo jak po vymření :-( . Sabi, ty jsi se měla, že jsi byla večer na akci, mě se tak chtělo někam jít až bych brečela ;-( . Snad dneska prý někam půjdem, jupíííí. Ikdyž bych se spíš potřebovala jednou pořádně vyspat, no uvidíme, do večera času dost. Snad to Sabi bude OK. Na utz jater, ledvin..., jsem byla vloni, vše tam bylo krásně vidět, na štěstí bylo vše OK. Dej určo vědět, jak na tom jsi. Jinak hold už máme "starší kosti", mě zase bere bederní páteř, připadám si jak důchodkyně :-D :-D . Hrůza.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?