Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: z ty studeny bych se asi osypala 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
adis - kostelní,jo? to asi mluvil o někom jiným :-D
Odpovědět
adis, spíš postelní :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to bylo na zacatku, to me jeste neznal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D kostelní-postelní :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
postelni, jo?? teda teda, to nerikej nahlas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
větvuldy, já se taky loučím a mířím do postýlky dobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
paaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
stejne jste tu vydrzely podezrele dlouho na vsedni den ;-) tak dobrou vsem ;-)
Odpovědět
Tak jsem vás dočetla, tak dobrou. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda, pridat se az kdyz uz sli vsichn spat =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Si ze mě děláte prču ženský :-N . Když jsem byla ve středu na netu, tak všechny sáňkujete a když zas včera MM okupoval pc, tak se rozjíždíte na 4 stránky buéééé ;-( :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aaa, to jsem zvědavá jak Vám dopadne ta dovča. Snad nakonec manžu pustí, když už to máte zaplacený. Při nejhorším bych taky jela s kámoškou a nebo by Vám mohli v manželově práci tu dovču uhradit, když mu nedovolí na ní odjet ;-) . A za ušetřený peníz pojedeš zkoumat kuličky do Dublinu :-D jojo; už máš nakoupenou čokoládu na sobotu :-) ? Tipuju, že o víkendu nebudou mít děti ve Vlašimi co mlsat :-N . Já bych si tam dala ještě mandle na posypání, protože ty miluju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nic, zase samomluva :-( . Tak já dneska pádím domů...jdu se zkrášlovat, aby se mě loony večer nelekla ;-) už se těším loo :-) papa větvulky a ne že se tu zas budete vykecávat beze mě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch - koukám, že je na adiskových kuličkách pořád co zlepšovat ;-) tak ať se vám s loony vydaří večer
Odpovědět
Tak jsem konečně taky dopracovala, jdu se vrhnout na zkrášlování taky, mám zpoždění! =-) Fsv - díky, myslím, že si to užijeme. :-)
Odpovědět
čáááááu, já si to taky užiju ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je bordel, vsechny si uzivaji a u nas nic :-D :-D koch: ty kulicky s mandlickama, to je supr napad :-D :-D jen aby mi nezaskocily :-D :-D :-D :-D jojo: uzij si sankovani, dokud snezi,at ti muzem zavidet ;-) x-)
Odpovědět
ženský, to se nestydíte, celý víkend nic??? :-p ]-( =-) :-|
Odpovědět
Sáňkujeme ;-)
Odpovědět
vždyť už jste všechny vdaný nebo těsně před svatbou - není to zvrhlý? :-D :-D :-D
Odpovědět
Není. :-D (krom toho, tohle bys měla říct mému manželovi) ;-)
Odpovědět
loony, by mě vydveřil :-D :-D
Odpovědět
jaký byl víkend?
Odpovědět
Docela dobrý, sice je tu furt hnusně a původně jsme chtěli s oběma klukama do Zoo, ale tak jsme strávili celý včerejšek u TV, dávali i docela dobrý filmy. Ale sáňkovali jsme až dneska. :-D A co u vás? Měla jsi tam workoholika? ;-)
Odpovědět
workoholik překvapíl, přijel v pátek už po zprávách :-D :-D v sobotu jsme byli v Jihlavě v Zoo, počasí nám vyšlo, pršelo, jenom když jsme byli v autě :-) dneska je tady počasí fuj ]-(
Odpovědět
A workoholik už je zase v práci?
Odpovědět
jo jo, dovolená byla jenom v sobotu :-D
Odpovědět
Ach jo, to máš fakt blbý, musíš ho nějak usměrnit.
Odpovědět
já si fakt myslím, že to s ním jednou švihne, protože to nikdo nemůže dlouho vydržet. a pak se snad usměrní sám.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?