Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Ahoj aaa! No až na to, že se mi vůbec nechce pracovat, tak jsem konečně zase jednou celkem v pohodě. Manžel o víkendu konečně udělal (skoro) to, co slíbil na předminulý týden a hlavně jsme byli celí víkend v baráku úplně sami, tak byl docela klídek - až na pár katastrof ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loony-jaká katastrofa =-) ??? hele, ten můj zase ignoruje, co chci já... tak jsem nasadila taktiku přestat o té věci mluvit, a jsem zvědavá, jestli to zafunguje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj vetvicky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak vás zase po delšídobě zdravím, ale jinak pilně čtu co je nového sex jsem viděla, ale teda zas tak nadšená jsem z něj nebyla, ale šlo to.... no já mám nějakou porozvodou depku či ponarozeninovou, nevím, je to divný.....tak tady ani moc nepíšu koukala jsem na mimčo od novako, je rozkošná.... a adis se to už blíží, což..... aaa co hubnutí??? ještě spinninguješ???
Odpovědět
Profilova fotka
jinak teda nevím, ale taktika nemluvit o tom, se mi nikdy nevyplatila, naopak byla přivítaná....protože TA VĚC najednou přestala existovat kromě dovolené a dárků k narozeninám a vánocům samozřejmě (dárky pro muže) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hela: tak to jam mam ted depky pomerne casto :-( az si sama sobe pripadam protivna :-| dneska jsme meli slavit, ale sef milackovi oznamil, ze ma pro nej praci jen do patku, ze si bude muset najit neco jineho, tyden pred tim, nez by u nej pracoval 2 roky a mel narok na odstupne, hajzl !!!!!!! ]-( takze dneska asi moc veselo u nas nebude :-(
Odpovědět
souhlasím s Helou - nemluvit o tom je nesmysl, to je ten můj poslední problém - pak mi i zapře kdy to sliboval. Já tedy musím prudit, prudit, prudit. :-D Poslední taktika - když se zase rozesní co ještě udělá a co vybuduje - z verandy udělá krásné posezení, zabuduje tam bazén se solárním vyhříváním atd. atd. tak mu říkám, ano jistě, ale prosím tě, až po těch poličkách k posteli :-D A ty katastrofy - v sobotu tu měl manžel na návštěvě známého a od té doby pohřešujeme foťák a v pátek odpoledne mi volali z jedné firmy, že tu fakturu, co tam už měsíc leží, mi nemůžou proplatit, protože od jiné firmy k tomu nemají podklady a nemůžou je dohnat ]-( Skoro měsíční plat někde ve vzduchu a na kontě 200 Kč. :-|
Odpovědět
No koukám - Adi, Helo, že ty erekce na slunci pokračujou, jestli ony to přece jen nebudou spíš korupce. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
loony: no tak to jsou radosti :-( u nas se musi mluvit mluvit mluvit, jinak bych byla pdezrela..a priominat a pripominat, popripade i psat na kus papiru a dat na neprehlidnutelne misto :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loony, to je teda mazec, ale teřba se foták jenom někde opravdu zatoulal no ale znám to...je to blbý a korupce spíš interupce nebo já už nevím co sex nic, prachy nic, chlap nic, bydlení nic......to je docela slušný ne???? rok samoty...tyjo, nojo, zejtra je to rok, co jsem odešla od manžela.....
Odpovědět
Profilova fotka
koukám,že tady všechny slušně depkaříme... ono se řekne-mluvit a mluvit a mluvit, když mám pocit, že mě neposlouchá, nereaguje, popř. vyjede "jo, já vím, nemusíš mi to pořád opakovat" nebo něco v podobném duchu ]-( takže já jsem řekla, co jsem chtěla, hluchej není, sklerozu taky nemá a nechám ho dýchat, aby si to přebral ve svém chlapském mozečku :-D a nakonec přijde sám a poddá to jako SVUJ báječnej nápad :-D . helo, vyraž někam zítra s kámoškou a nemysli na to, co bylo před rokem, bude zase dobře ;-) loony-s tím foťákem to je divný... podezříváš toho známého? =-) adis-svatbu máš už za pár, těšíš se? pech s tou prací... co vlastně dělá tvůj přítel? určo jsi to tady už psala a já to přehlédla :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: vyrážím dneska, zejtra mám rande, ale nějak tomu už nevěřím.....ani se mi moc nechce, ale rušit to nebudu, ani jsem si neuvědomila, že to bude přesně na takovýhle výročí :-D adis, je to teda hajzl....co už, však tvůj přítel je určitě šikovnej a práci si najde
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aaa: ted dela malire pokoju, v celem irsku uz to neni co to byvalo, sousta lidi uz jela za praci zase jinam, vsude se propousti....hlavne na stavbach... no svatba, dnes uz za 39 dnu a uz z toho zacinam byt nervozni =-) ufff hela: tak drzim palecky, nikdy nevis, vetsinou klapou ty vztahy, kde jsme na zacatku vubec neverili, ze by mohly fungovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hela: tvuj 3000 prispevek x-)
Odpovědět
Profilova fotka
adis: tyjo, bych si ani nevšimla x-) x-) x-) po dvou letech na brms no já toho borca ani neznám, jenom si trochu píšeme, tak uvidím, no
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: ten sex byl docela zajímavej, ale dost mě rozhodilo to, že jsem to viděla v originále a ty hlasy mi k nim vůbec nepasujou, jak jsem zvyklá na českej dabing, taky se mi zdálo, že se to trochu táhne, ale jinak fajn, sranda, romantika :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda po třech letech na brms, toto letí kurnik
Odpovědět
Profilova fotka
hela: to uz jsi tady znama firma ;-) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
to ja jsem sex ve meste prosvihla v tv, takze by mi to asi nic nerikalo..
Odpovědět
Profilova fotka
no asi jsem:) ale pamatuje si mě fakt jenom pár holek, se kterejma jsme tady začínaly
Odpovědět
Profilova fotka
a kdy vlastne brms zacalo, ty tri roky zpet??? ja tu zabrouzdalo loni poprve a spis tak nejak omylem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, nějak v tom roce, na začátku 2005, myslím já jsem to taky našla omylem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale prece jenom o neco drive nez ja :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a nebyt planovane svatby, tak asi nikdy...
Odpovědět
ahoj větvulky :-) teda koukám, tady byla dneska samá lepší společnost a já to prošvihla :-( :-D :-D helo, zítra tfuj tfuj, bav se a nemysli na to smutné výročí (ono se to lehko řekne, co =-) ) nic si neplánuj, ono to nějak dopadne - znáš to... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vsechny vetvicky si uzivaji slunicka a prazdninove atmosfery, co? =-) copak asi dela nase hela =-) drzim palecky, aby si uzila hezky den at uz to rande vyjde nebo ne...
Odpovědět
čau větvule :-) mě tak bolí hlava :-(
Odpovědět
Profilova fotka
helo, já tady taky trčím už tři roky a našla jsem to omylem, jsme holt starý struktury :-D snad se ti rande vydařilo :-) adis-nestresuj, hrozně to uteče a budeš vdaná, užívej si to předsvatební období :-) sex ve městě v originále mi nevadil, protože DVD mám taky v anglině s českýma titulkama, naopak, ráda pochytím nové fráze :-D jojo-migréna??? =-) docela mi zabírá saridon, ale musím si ho vzít, než se to rozjede. jinak já si teda prázdninovou atmosféru neužívám, trčím na noční, lidi pruděj, přes den se v tomhle počasí blbě spí... doma je kyselo... :-| kočky, přeju vám hezký den, jdu se zapojit do procesu.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvulky, už se mi po Vás stýskalo :-) . V práci máme teď blázinec (v pondělí jsem tu trčela do půl sedmý), tak jsem se za Vámi vůbec nedostala unikla mi nějaká veledůležitá infomace? Nechce se mi totiž dočítat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, hehehehe rande v poho, a povnevadž nejsem počestná panička, tak došlo i na sex x-) x-) x-) hurá! aaa: tebe si pamatuju od začátku, máš nezapomenutelnou přezdívku :-) jé sex ve měst na dvd, to pořád sháním....já jsem to chtěla stahovat ale jde to strašně pomalu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?