Menu Forum

Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

11. pro 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
Registrovala se 1. září 2007 na beremese.cz. Přidala 2385 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
 teď koukám na reklamu - mattoni mojito - to by mohlo být dobrý... třeba do práce emoticon
22. čer 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
 jupí, už to funguje, povedlo se mi zrušit datum svatby v pase emoticon já su tak šťastné emoticon emoticon
22. čer 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
 fsvojap, větvičko naše, všechno nejlepší k svátku emoticon
22. čer 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
Registrovala se 12. dubna 2005 na beremese.cz. Přidala 2434 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
Registrovala se 12. dubna 2005 na beremese.cz. Přidala 2434 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha.
 jojo-mojito mě taky zaujalo... asi zkusím emoticon
fsv je Pavla? tak to se připojuju ke gratulaci emoticon emoticon emoticon

bramboračka už je hotová? nic necítím... přidej tam trochu česneku emoticon emoticon emoticon
22. čer 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
 peťulko, v bramboračce je česneku tak akorát, víš přece, že já cpu česnek mákem i do buchet emoticon emoticon

a tu matmojito mi asi budeš muset přivýzt, tady zatím nikde není emoticon

fsvojap je Pavla jak vyšitá, copak to nepoznáš z nicku? emoticon emoticon emoticon
22. čer 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 kurňa, já tady sepisuju odpověď a ono mě to vyhodí a hlásí mi, že uživatel aaa neexistuje emoticon emoticon emoticon
22. čer 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
 no prosím tě, když aaa neexistuje, s kým si tady píšeme? emoticon emoticon emoticon
22. čer 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 říkejte mi fantomas emoticon
22. čer 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
 leda tak emoticon

tak, pomodlit, vyčurat a spát - vstávám v 5 emoticon

dobrou emoticon
22. čer 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj větvičky, díky za přání ke svátku emoticon máme červen těma svátkama nabitej, zítra má přítel a já pro něho ještě nic nemám a nemám ani žádný nápad emoticon
matoni mojito vůbec neznám ani reklamu jsme ještě neviděla a mojito já miluju emoticon

v pátek v letňáku mě žrali komáři a přítele ne, on pil pivo a já byla řidič, takže příště si to otočíme, prý tyhle potvory nemaji rádi vitamin B nebo něco podobnýho, co je i v pivu
nevím, jestli jsem vám psala o mém pokusu s nehtama - nechala jsem si je potáhnout gelem, hrůza, ta pani se to asi teprve učila, byla jsem tam ve středu a gel už se odlupuje emoticon ale asi můžu být ráda, nehty vypadaly fakt hrozně, alespoň mi ten gel nemusí opilovávat
23. čer 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
Registrovala se 13. září 2005 na beremese.cz. Přidala 1134 příspěvků.
  • Svatba byla 15. září 2007
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
 Ahoj větvulky...vy jste se zas rozjely emoticon .
S lepenicí jste mi udělaly takové chutě, že jí asi v týdnu udělám taky. To bude manža čumět, za co že si jí zasloužil emoticon
koukám, že jojo řádila jak mladice emoticon . Taky bych snesla zas nějakou pařbičku emoticon
fsv; dodatečně všechno nejlepčččííííííííí emoticon Můj drahouš má zas svátek v neděli i se svým bráchou a v pondělí pak kamarádka. Ale jelikož svátky nějak neprožíváme, tak ho asi trochu odbydu emoticon emoticon
23. čer 2008 v 09:27  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 fsv-to je pech s těma nehtama emoticon , taky jsem uvažovala o gelových, ale pak jsem vyděla nehty mé kámošky poté, co geláky sundala... takže ani náhodou. mám nehty celkem dobrý, používám takový zpevňovač, co mi poradila manikérka a od té doby se mi snad žádný neulomil emoticon

koch-ahoj, lepenice je dobrá a poměrně rychlá, když si odmyslíš loupání brambor, ktrerý já nerada emoticon
já dneska hodím do trouby kuřecí křídýlka naložený v medový marinádě a udělám salát, je vedro, takže stejně na ni nemám chuť a tohle je téměř bezpracná rychlovka emoticon

od čtyř musím na školení, jak správně zvedat telefony... absolvovala jsem to už několikrát... zase do nás budou vtloukat, že i to telefonu se musíme smát emoticon , jen doufám, že nedojde na scénky, já to nesnáším a vždycky z toho udělám estrádu... a následuje další průser... emoticon emoticon
23. čer 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
 aaa- zas mi děláš chutě? I ty jedna pokušitelko emoticon . Jj, medovou marinádičku taky můžu. Onehdy jsem takhle nakládala stehýnka ke kámošce na grilovačku, k tomu domácí salsu...a hosti oblizovali se ža za ušima emoticon
tahle přiblblá školení jsem jsem v bývalé práci taky absolvovala a jednou jsem se vytočila i při fingovaném rozhovoru emoticon emoticon emoticon
23. čer 2008 ve 12:35  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
loony
Registrovala se 19. února 2007 na beremese.cz. Přidala 1047 příspěvků. Region Děčín.
  • Svatba byla 1. června 2007
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
loony
Registrovala se 19. února 2007 na beremese.cz. Přidala 1047 příspěvků. Region Děčín.
    Region Ústí nad Labem
 Ahoj holky, to je zvláštní, na lepenici mám taky všechno v ledničce (včetně uzeného pro muže), jen ji děláme ze šťouchaných brambor a ne z kaše. Ale nevím, kdy ji udělám, manžel si ji tedy vůbec nezaslouží, zase zlobí. emoticon Holky, co to ještě můžete zastavit, nevdávejte se! Budete litovat jako já! emoticon emoticon emoticon

No těch scének na školeních jsem už taky dost absolvovala. Nejlepší je, když nejsou dobrovolníci a losuje se, kdo půjde, to už se zvedám předem. Na takovéhle výhry mám štěstí vždy. emoticon
23. čer 2008 ve 13:07  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
 teda loony, ten musí teda óbr zlobit, že dáváš takové pesimistické rady emoticon
23. čer 2008 ve 13:14  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
loony
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
loony
    Region Ústí nad Labem
 No já jen abych zmírnila ten víkendový svatební optimismus. emoticon
23. čer 2008 ve 13:37  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 loony-co ti provádí? já ho srovnám emoticon
koch-jak děláš domácí salsu? já mám nějaký recept, kde se na drobno krájí rajčata, čili paprička a cibule, zatím jsem to nezkoušela.

koch-já se u těhle školeních vždycky spolehlivě vytočím emoticon , druhej extrém je, že mám záchvaty smíchu emoticon , nevím, co je horší... naše bonzácká "trenérka" pak chodí žalovat šéfce, která si mě předvolá a komentuje to slovy "to si vážně nemůžete dát pokoj?" emoticon emoticon tyhle školení mě totiž vyloženě provokují, školí zpravidla člověk, který si ani náhodou nezkusil, o čem tam práce je a je úplně mimo realitu. nedávno jsem si prosadila, aby tahle osoba byla s náma alespoň dvě hodiny za recepcí, že chci vidět, jak se bude smát na zvonící telefony, když tam u pultu vyšiluje sto lidí emoticon , málem se pokákla..... a úsměv žádnej emoticon emoticon asi si do ní dneska rejpnu emoticon
23. čer 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
 aaa; tak tak, mají sice lejstro školitele, ale realitu nezažili, tak se jim to plká emoticon

já to dělám z paprik, rajčat, cibule, hooodně česneku a chilli a v sezoně přidávám ještě cuketu.
Papriky nechám na sucho opéct na pánvi nebo v troubě, aby se daly sloupnout (nebo koupím už naložené sloupané emoticon ). Rajčata spařím a taky do naha. Pak všechno nakrájím na kostičky nebo nudličky a postupně opražím na olivovém oleji, kde už se před tím orestovala cibule na kolečka nebo 1/4. Přihodím česnek, chilli, případně ještě na hrubém struhadle nastrouhané cukety a nechám dusit. Když nemají rajčata chuť, tak přihodím ještě kečup. Mělo by to mít takovou vyváženou sladko-kyselo-štiplavou chuť a k masíčku neznám nic lepšího emoticon
23. čer 2008 ve 13:57  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 loony - tak myslíš, že si to mám ještě rozmyslet, jo ? zbývají mi do svatby ještě 3 měsíce emoticon
holky, když se takhle školíte na to telefonování, řeknou vám alespoň vždycky něco nového? to jde to telefonování tak rychle kupředu? emoticon
já byla za 5 let na školení jen 1x; teď jsem začala dělat něco trošku jiného a bylo mi řečeno, že to je vlastně taková brnkačka, že školení neni potřeba ... emoticon emoticon
23. čer 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
loony
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
loony
    Region Ústí nad Labem
 Fsvojap, no bylo to napsáno tak všeobecně a po mém zoufalství z celého víkendu. Ale tebe si pamatuju z diskuze o rekonstrukci baráčku a cos tam psala o svém příteli a tom, jak TI staví barák, tak se mi to taky moc nelíbilo. Už jste to vyřešili? Je to všechno v pohodě?

No já si tam taky chodila stěžovat na manžela. Jak mi půl roku slibuje, že "o víkendu" bude natahovat lepidlo a pak už se může malovat. Tak to pokračuje, jen má novou verzi - "příští týden". emoticon
23. čer 2008 ve 14:15  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 fsv-neřeknou nám nového nic. za posledního půl roku na recepci nenastoupila nikdo nový a všichni jsme proškolení. jde o to, že máme určité standarty, které musíme dodržovat v rámci celého řetězce, např. zvednou tf do třetího zazvonění, musíme se ohlásit určitým způsobem, oslovovat volajícího jménem min. 2x během hovoru a spoustu další hovadin, které jsou podle mne naprosto zbytečné... představte si, jak to asi vypadá... u pultu haleká skupina, chtějí se ubytovat, chtějí na mapě vysvětlit, kde co je, lístky na metro... a do toho zvoní tf a já mám nechat hosta, se kterým mluvím, stát a jít vyřídit telefon-v praxi neproveditelný a hlavně mi to přijde neslušný vůči tomu, s kým zrovna mluvím. občas nám dělají tzv. test calls, kdy si nás nahrávají a pak hodnotí...
při tom posledním testu se ta osobo vehementně dožadovala předpovědi počasí na srpen, přijde vám to normální??? emoticon emoticon
ale nebudu se tady rozčilovat, prostě si dneska "užiju" další výplach mozku a jede se dál emoticon
23. čer 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 Koch-ta salsa zní úžasně, musím si to opsat emoticon
to pak dáváš chladit?
našla jsem ten recept, co mám já, je ze syrové zeleniny-oloupaná rajčata bez jadýrek, čili papričky různé barvy, česnek, cibule, oliv.olej, šťáva z limetky, vše nakrájet na drobné kostičky a nechat odležet emoticon , mňam
já bych tam asi ještě přidala řapíkatý celer, miluju ho emoticon
a sakra už mám zase hlad emoticon emoticon emoticon
23. čer 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
 aaa; jj test calls jsme taky měli. Ale někdy byly ty dotazy "zákazníků" tak okaté, že nám bylo hned jasné, kdo volá emoticon . Člověk, aby byl super přítulná chobotnice, aby se všem zavděčil a všechno stihl co?
tu salsu můžeš dát vychladit, nebo klidně i teplou. Petr mi jí občas užírá jen tak s chlebem a pak se divím kam zmizela, když ji chci servírovat ke grilování emoticon . V lednici vydrží v zavařovačce i pár dní, tak si jí můžeš v letní sezoně udělat do foroty emoticon
ta za studena zní taky dobře emoticon
loony; já zas myslela v pátek, že toho svého zabiju. Měla jsem den blbec, začala se nám komplikovat dovča atd, takže den na prd. Do toho jsem musela být v 5 hodin v Bynově na tanyny a měla jsem mít vypálené dvd ze soutěže, aby se holky podívaly. Podotýkám, že o tom dvd jsem mluvila samozřejmě celý týden. V pátek po 3 jsem zjišťovala, kdy drahouš dorazí z práce a jestli to stihneme s tím vypálením (samozřejmě, že do pátku neměl čas to připravit emoticon ). Jasně, za chvíli je doma a v pohodě to stíhá.....v 16:15 přisupěl domů a běžel k pc, kde začal teprve upravovat video pro vypálení...takže záležitost na hodinu emoticon . Do Bynova jsem dorazila v půl šestý a myslela jsem, že budu vraždit emoticon
23. čer 2008 ve 14:40  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
loony
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
loony
    Region Ústí nad Labem
 Koch, možná jsi o tom DVD mluvila, ale neřekla jsi jasně a zřetelně, že potřebuješ, aby ti ho udělal do pátku do půl páté. emoticon
Ne, já vím a znám. Já raději už nic, co závisí na manželovi, neslibuju, hlavně ne s termínem. A mám mindráky z toho, když on sám něco někomu z mé rodiny slíbí udělat. Oni se pak ptají mě a já nevím, co říkat. emoticon
23. čer 2008 v 15:03  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 loony - to mi šel taky pěkně na nervy, ale už se to zklidnilo; a to víš, že to "stavíme TI domeček" má taky často na talíři emoticon sice celkem vybuchuje, ale já už to přecházím, teď mi brácha ukazoval na domečku, jak sádrovat, přítel se k tomu připlet a bráchovi připomínky zase nerozdejchal emoticon

aaa - koukám trošku buzerace to telefonování, já dělala pohovor do ČSA a když jsem tam slyšela něco podobnýho - přesné instrukce kdy a co říct, tak neee emoticon

koch - ta salsa zní fakt dobře, taky vyzkouším
a mám hlad emoticon emoticon
23. čer 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
loony
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
loony
    Region Ústí nad Labem
 Jo ale jinak ten hlavní důvod, proč jsem naštvaná není ani tak, že zase něco slíbil a nesplnil (to už si zvykám), ale jednak to, že se ze mě snaží dělat blbce, že mi ten "příští týden" neslibovat minulý týden, ale tento (to mi tedy tvrdil v sobotu) a za druhé všeobecně se u nás dělá to, co chce a potřebuje manžel a jeho synkové (a bývalka), mně už se jenom oznamuje (ve stylu buď se přidáš anebo si dělej co chceš) a někdy už ani neoznamuje. emoticon
23. čer 2008 v 15:39  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
 loony, bude líp, teď jsou jenom nějaké erekce na slunci emoticon emoticon

mattoni mojito jsem ještě nepotkala, ale od čtvrtka má být v Lidlu za dvacku, tak tam pofrčím emoticon
23. čer 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
loony
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
loony
    Region Ústí nad Labem
 Erekce? Já zas říkám korupce na slunci. Ale ty erekce jsou u nás taky furt, jenom já když to takhle vidím, tak fakt nemám chuť. emoticon emoticon
23. čer 2008 v 18:13  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
 korupce taky dobrý, ale když já jsem spíš na ty erekce emoticon
23. čer 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 erekce beru taky emoticon

jojo-já mojito taky nepotkala, ale když bude v lídlu, stavím se pro něj v pátek emoticon

po školení jsme byla s kolegyní v pizerce a daly jsme si úžasný ledový mátový čaj emoticon , zkouším ho teď vyrobit emoticon

loony-to bych byla taky naštvaná emoticon , rozumný rozhovor by nepomohl?
23. čer 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš