Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Helou Helo, taky přeju všechno nejlepší k narozkám. Mi tu teď brečí manžel. :-D Se radoval, jak mě překvapí melounem, že si ho dáme k Zoufalým manželkám. Tak jsem mu řekla, že jsem se těšila na rajčatový salát a ten si teď nemůžu dát, protože se k tomu nebude hodit. A když navíc zjistil, že Manželky nedávají, protože je ten "blbej" fotbal, tak se mu zhroutil svět. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loony-já si taky nakoupila haldu zeleniny na salát k zoufalkám a on je fotbal :-S , ach jo... už jste některá viděla Sex ve městě???
Odpovědět
já ne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já taky ještě ne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já taky ne :-( nestíhám... zítra a pozítří jsem v práci, v pátek party, v sobotu mám slíbenou opožděnou oslavu výročí... jak se máte větvulky?
Odpovědět
Profilova fotka
u nás to stejně ještě ani nedávají :-S já se mám tak, že se mi nechce pracovat a těším se už domů hele aaa nezabloudíte náhodou v pátek s tou party do PM clubu :-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
PM club? já to neznám.. kde to je a ty tam budeš?? chceme po návratu z Konopiště ještě někam jít, to je jasný, že to o půlnoci nezabalíme... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/clanek/142168-c... ahoj holky, hustej článek!!!! já padnu! doufám, že to nikdy neprosadí u nás...myslím zákaza potratů ale my jsme tak ateistická země, že nemám strach
Odpovědět
koch, a nemyslíš ty náhodou SM club? ;-) :-D :-D teda aaa, já vždycky říkala, že jsi zviřátko :-D :-D helo, u nás to nehrozí, ale je to hrozný
Odpovědět
Profilova fotka
zákaz potratů nechápu, podle mého má mít žena právo volby. u nás to myslím nehrozí ;-)
Odpovědět
Ten článek je fakt děsnej. Dobrý na tom je, že Poláci si takhle budou dál šířit násilnické a pedofilní geny. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočiny helo; včera jsem to slyšela v rádiu. Nic proti věřícím, i když já jsem ateistka, ale tohle je přesně ta hranice, kdy bych vraždila ]-( . Co se mají co cpát do jejího rozhodnutí a ovlivňovat takhle násilně její další život ]-( ]-( ]-( . A ten dovětek s anonymním udáním, že je prý k potratu nucena mě dostal....jistě, ona ta čtrnáctiletá dívčina, která se ještě nevzpamatovala z toho hrůzného násilného zážitku, se jistě na malé hrozně těší ]-( ]-( . Fakt hovada! ježiš to jsem se zas rozohnila :-N aaa; je to tady http://www.pmpraha.cz/index.html a já tam mám v pátek od 20 finále soutěže v tanyny :-D . Podle programu by to mělo být minimálně do 22:30 a pak bude následovat tématická arabská diskotéka :-N jojo, fakt je to pm, sis zavzpomínala na dětství co :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
teda tady je zas mrtvo
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky vetvicky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj koch-arabská diskotéka???? =-) :-N tak to bych ráda viděla.... uvidím, kde skončíme, kdyby tam mezi vás vpadnul šílenec ve žlutém (dohodli jsme se, že celá recepce půjdeme ve žlutém), tak jsem to já.... :-D já dneska makala, za chvilku mi končí šichta a musím si jet koupit fén, ten můj mi vyhořel :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, větévky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: ty uz jsi zase v praci?? =-) nejses ty workoholik? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj :-) aaa, trak já tě budu vyhlížet :-D jsem právě přežila interní audit...sice se to neobešlo bez šrámů, ale oni si musí vždycky něco najít že...
Odpovědět
Tak gratuluju Koch :-) . Ono kdyby nenašli vůbec nic, tak by to bylo poderželé. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvičky ;-) koch - jsi šikulka ten článek o Polácích zni hrozivě, ještě že jsme fakt ateisti
Odpovědět
Profilova fotka
adis-já makám a makám... kolega si odfrčel na dovču a je nás málo :-S , ale mám před sebou tři dny volna. zítra bude asu hnusný počasí, což je na prd, ta party má být venku.... a bude zima... :-( koch-každej auditor musí něco najít ;-) , k nám chodí občas taky, a je to vždycky vzrůšo =-) :-N kdepak máme opíchanou jojo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: jojo se to pichani zalibilo a na nas uz prdi :-D :-D cely den spendlim vyvazky, uz se mi o nich asi bude i zdat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adis-to jsi pilná nevěsta, já tohle vůbec nedělala, přivezla mi je květinářka :-N jdu čučet na ordinaci, zatím pa
Odpovědět
větvuleee, jojo na vás neprdí, jojo se psychicky připravuje na náročný víkend, páč se bude konat velký přerod - ze sexy kočky se stane větev :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak to tedy musíš pořádně oslavit jojo. A budeš slavit i se svým ajťákem? Ani nevím, jestli jsi psala něco o tom jak jste vyřešili tu krizi. :-|
Odpovědět
ahoj loony, jo jo, ajťák přijede zítra a s malou přestávkou u nás bude do neděle a bude se slavit a sáňkovat a slavit a sáňkovat :-D krize - no, zatím jsme o tom nemluvili, po sms nechci cokoli řešit, člověk si pak snadno může něco špatně vyložit. vychladla jsem, ale budu si stát za svým - ono to nějak dopadne... doufejme, že dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-užij si parádní sáňovací víkend :-) v předstihu ti přeju vše nej nej nej x-) x-) x-)
Odpovědět
v předstihu děkuji :-D :-D vzpomeňte si na mě zítra ve 14:40 - to už ze mě bude větev :-p :-D
Odpovědět
Jojo, určitě si stůj za svým. Je lepší to řešit teď než se snažit to skousnout, ono se to vrátí později. Já mám totiž taky ajťáka a od začátku jsem mu říkala, že workoholika nechci, navíc ho v té firmě spíš zneužívali než využívali, tak jsem mu dávala dost jasně najevo, že se mi to nelíbí. Naštěstí to pochopil a raději sám odešel. :-)
Odpovědět
loony, asi je ti jasný, o čem mluvím. a mně to začíná vadit. ve 30 se už cítím stará na vztah na dálku. a vůbec :-D a s tím zneužíváním to je to samý. a jeho argument? když to neudělám já, neudělá to nikdo :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?