Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
taky mám super zážitek z hotelu, já když dělala na recepci, tak jsme ještě měli klíče a u nich takové ty hrušky :-D :-D a tam mi dali kartu :-) copak o to, nějak se mi povedlo otevřít, ale když jsem zmáčkla vypínač, světlo se nerozsvítilo :-) . nějak se mi povedlo rozsvítit lampičku u postele a hledám, kde se dá svítit - no nenašla jsem nic. tak volám na recepci a německy říkám, že se omlouvám, že vím, že něco dělám špatně, ale že nemůžu rozsvítit. paní mi svým schwützer dütsch vysvětlovala, co mám dělat, pak začala německy pomalu a to už jsem pochopila, že mi říká, že musím kartu strčit do nějaké ďoury u dveří a pak že se mi rozsvítí :-D :-D a jestli se mi to nepovede, že mi nahoru někoho pošle :-D :-D tak se mi to povedlo.... a před večeří můj šéf: Jano, neměla jste problémy s kartou? a já - Ne..... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo :-D :-D :-D , přesně na tenhle dotaz já odpovídám stokrát denně :-D :-D :-D
Odpovědět
pudink dobrá :-D :-D aaa, adis, na co vy hned nemyslíte :-D :-D když si pomyslím, kam všude ho strkal, no do mě ho teda rozhodně strkat nebude :-D :-D :-D jinak šéf byl sympaťák a práci rozuměl, jenom ho vedení dost sráželo, takže už tam taky skončil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: ja taky vzdycky machruju a hajzly mam na chodbe :-D
Odpovědět
peťulíno, nová fotka? a já si všimla až teď :-D tak se jim nediv, jestli to jsou takoví tydýti jako já, co v hotelu byli naposled před 8 lety... :-D
Odpovědět
adis, to s tou svatebení cestou, to je fakt dobrý :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: no ja bych jela nekam k mori, do teplicka :-(
Odpovědět
adis, to taky bude, ufidíš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fotku jsem vyměnila, vypadám tam jak slavný lovec Pampaliny, navíc to bylo focený asi ve 4 ráno a je to znát :-D :-D :-D problém s kartou od pokoje beru sportovně, ale dneska mě jeden host dostal, když chtěl, abych mu zjistila, kdy laskavě přestane pršet... ]-( :-D
Odpovědět
tak to je dobrý, pán je vtipálek :-D :-D dej jí tam zpátky, Pampaliniho jsem měla ráda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: a tak kdy prestane prset?? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adis-jak si stihneš vyřídit doklady?
Odpovědět
Článek se načítá
furt mi nejde zrušit datum svatby v pase :-( :-(
Odpovědět
adis, no jo, co doklady?
Odpovědět
Profilova fotka
adis-pánovi jsem vysvětlila, že to bohužel nevím.... byl rozezlen, že tohle je teda servis... :-D :-D :-D do toho přijeli slováci a kolegyně se jich ptá : "máte rezervaci?" a oni: "no, dovolete, my nejsme indiáni, jsme ze slovenska...." :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-tak to přestaň tajit a hoď se svatební fotky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no poletim na stary pas a obcanku si vyzvednu az prijedeme zase do cech...ted jsem taky byla rok bez obcanky, udelala sem si novou a zase mi nebude platit...nenavidim to chozeni po uradech...
Odpovědět
rezervaci :-D :-D :-D peťko, když jsem se vdávala, digitály nebyly, mám fotky a negativy, fotky mám hozený za postelí, že je dám synovi, jestli je bude chtít a negativy už asi voda odnesla - takže svtební fotky tůdle nůdle :-D když mi nejde datum zrušit, aspoň jsem ho změnila na dobu, kdy mi bylo rok a půl :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ta rezervace je super :-D :-D jsem si spalila klsicky jazyk na pudinku :-|
Odpovědět
adis, taky olizuju vařečku, přece to jenom neumeju :-D :-D
Odpovědět
něco k tomu slintání :-D :-D http://www.funpic.hu/swf/monitor_clea...
Odpovědět
Profilova fotka
ja ho jim jak stare prase primo z kastrulku, abych nenadelala nadobi :-x
Odpovědět
tak to já ho mám ráda až studený z ledničky :-D :-D
Odpovědět
a kdyžtak jak mladé prase, páč jsme mladé holky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: to je zase nejaka ptakovina, co?? a mam naletet..
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-ty máš nápady :-D :-D :-D občas se v práci nasmějeme... lidi jsou neuvěřitelný, někdy si říkám, co všechno se ještě může stát... a stejně mě zase někdo nebo něco dostane :-)
Odpovědět
to není ptákovina, ale pejskovina :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ta kočkovina mi nefunguje, béééééé :-(
Odpovědět
adis, neboj se, nic se ti nestane, jak říkal zamlada můj děda babičce :-) a za dva měsíce se brali :-D :-D
Odpovědět
aaa, já jsem si na něj teď klikla a mně to funguje... =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?