Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, to si neměla dodávat, abychom ti záviděly štědrou drahou polovičku :-D aaa; tak to musela být tedy jízda :-N . Ale co se toho výčtu činností na diskotéce týká, tak jsem na tom stejně. Vždycky jsme se chodily se ségrou nebo s kamarádkama pořádně vyřádit na parketu a spláchnout to něčím dobrým. Kolikrát z nás až lilo, jak jsme to prožívaly....ale sexuální exhibování mezi naše hobby rozhodně nepatřilo :-S . Ty jo, já asi nebudu svoje děcka na diskotéku pouštět vůbec :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kocandy :-) jojo: tos teda musela byt hodna :-) ani si te tak nedokazu predstavit :-D :-D koch, aaa: no jo, uz nejsme nejmladsi, doba se meni, mladi taky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adi...no prostě větve :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vetve vetvovaty :-D se mi dneska nechce nic delat, nevim co varit, je tu binec jak v tanku :-|
Odpovědět
Profilova fotka
brouzdam po strankach victorias secret a nasla jsem tam krasny podvazek =-) objednat-neobjednat...
Odpovědět
Profilova fotka
čauky :-) adis-nevař, neuklízej, raději odpočívej ;-) koch-moje řeč-má tohle snad být zábava? bych chtěla ty dotyčné vidět, jak se dneska na sebe tváří v práci.. :-D já mám dneska noční, venku leje, musím dojít na poštu a jsem línááááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvičky, v rychlosti vás zdravím ;-) to máme teda mládež :-| já už mezi ně nevyrazila, ani nepamatuju, ale nějaká akce se chystá, tak jsem na ně zvědavá já teď razím na obídek, máme řízeček...
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: no po tech trech dvanactkach jsem grogy :-| u nas je polojasno, jen vedle v baraku porad neco bouraji,uz treti tyden, bagr, vrtacky, zbijecky ]-( asi budu vrazdit
Odpovědět
Profilova fotka
adis-to znám.... tady zase rádi sekají trávu, když potřebuju spát... ten mrňavej traktůrek řve jako kráva... ]-( tři dvanáctky jsou hnus, já mám tento týden 4 noční, taky nic moc :-|
Odpovědět
Profilova fotka
aaa; třeba jen navázali na páteční večer :-N fsv; to chce dobrou společnost kolem sebe a pak i tak staré větve, jako jsme my vydrží dlouho :-) adi; já bych nepřežila dvanáctku ani jednu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to ja mam tento tyden jenom dve dvanactky a hlavne volny vikend x-) tak jsem neodolala a podvazek objednala, je v albicku, pridala jsem i vyvazky a nahrdelnik s nausnickama, tak kritizujte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adi; podvazek je fantastickej....to se manžel po... ;-) A vývazky se povedly
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky viděly jste ty fotky? Nádhera....škoda, že je tak daleko a že se nevdávám podruhý :-N http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
fakt nadherne fotecky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
adis-ten podvazek je super :-) a vývazky? já bych na něco takovýho neměla trpělivost, ale jsou moc hezký. kolik jsi jich proboha dělala??? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: jenom 40 ;-) stravila jsem nad nima cely den... holky, nemate zkusenost se samodrzicima puncochama??? ja je mela pred lety, vzala jsem si je na party a cely vecer je popotahovala, aby mi nespadly :-|
Odpovědět
Profilova fotka
adi; mam stejnou zkušenost. U mě je problém v tom, že jak mám silné nožky, tak ten držící silikonový pásek měl tendenci se stáčet do roličky, což mě děsně iritovalo. Sice punčochy držely, ale já měla pocit, že každou chvíli spadnou :-N . Sice jsem je měla přichystané na svoji svatbu taky, ale nakonec jsem vzala klasické punčochové kalhoty, protože jsem byla nastydlá. A kdybych šla do samodržek, tak asi jedině s podvazkovým pásem pro jistotu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
adisek-mám stejnou zkušenost jako koch, ty mrchy se mi rolovaly a měla jsem pocit, že mi spadnou... mám myslím v albu fotku, kde mám pod sukní svědkyni, jak mi je upravuje :-D :-D , každopádně pak už držely... nevím, co s nima udělala... ale ten pocit, že by mi sjely ke kotníkům :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
takze jeste asi kouknu po nejakym tom podvazkovym pasu =-)
Odpovědět
Čau děvčata! :-D Adi, mě samodržky držely ;-) . Nejdřív to vyzkoušej, asi taky záleží na počtu těch silikonových pásků. Koch, na ty fotky jsem taky koukala a přemýšlela jak fotili to na té silnici s tramvajovými kolejemi. Normálně, je normální, že se mi ještě rok po svatbě zdají svatební noční můry? =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loony-čeho se ty noční můry týkají??? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loony: no ja na tech mych mela takovy asi 5cm pasek, zkousela na zachodkach vse mozne, jen aby drzely a vsechny metody selhaly :-D ja jste nemam ani predsvatebni mury :-D tak jsem zvedava, co me ceka po svatbe :-D :-D
Odpovědět
Se mi zdálo, že jsme si po roce zopakovali svatbu společně s mým bráchou (ženil se 6 týdnů před náma). :-D A noční můry jako před mojí svatbou - půl hodiny před obřadem doma s mokrou hlavou, nenalíčená, šaty mi měla přivézt švagrová jako překvapení - byly nad kolena, nějaké štrasové ... A kde byl ženich vůbec netuším. :-D
Odpovědět
Adi, já měla samodržky asi troje. Ty jedny měly myslím asi tři tenké pásky kousek od sebe. A nemáš je velké? Nebo máš moc hubené nohy. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
loony: ja a hubene nohy jo??? :-D :-D :-D :-D :-D dobrej forek :-D :-D :-D spis naopak, horni cast tela jakztakz, ale od boku dolu des a bes :-| a velke mi nebyly, drzely jen pokud jsem nechodila....leda ze bych se cely svatebni den nechala nosit na rukou :-D :-D :-D to je napad, podam navrh :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loony-to jsou fakt můry :-D :-D :-D adis-asi máme obě divný nohy.... já chtěla jít úplně bez punčoch, bylo teplo, ale máma mi to zatrhla :-D jsem zvědavá, jestli ti projde to nošení na rukou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: to by se ten muj pekne prohnul :-D :-D :-D obcas si me hodi pres rameno jako pytel brambor, ale cely den....to si nejak nedokazu predstavit :-D :-D :-D no ja mam taky strach, ze bude pekne vedro :-| premyslela jsem o nejakych derovanych puncochach x-) nikoho se doma na nazor ani ptat nebudu, proste si je koupim a bude :-) jeste mi pporad chybi botky a pomali zacinam mit nerva, jestli je v cechach za ten tyden sezenu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
adi a co máš za nohu? Jestli 39-40, tak bych ti mohla půjčit ty co jsem měla já, ale jsou smetanové.
Odpovědět
Profilova fotka
koch: ja jsem slonbidlo :-D mam 41 :-( ale i tak diky za nabidku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
adisek - já oběhla několik obuví, ale nikde jsem si zatím nevybrala, asi jsem moc náročná :-| všude jsme narazila na takové ty moc špičaté a já bych radši kulatou špičku, navíc musím mít podpatek cca 6cm, určitě ne míň; šaty jsou sice zkrácené, ale na mých 158 cm pořád málo 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?