Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ťuky, ťuk...je tu někdo :-) ? novako; už si vzpomínám...ta úžasná scéna, když Hanzlík přinesl kytku "jen tak" a Cupák pak přešel k názornému příkladu a vysvětlování co vypukne a jak se to má dělat :-D . To je fakt klasika :-D :-D :-D heli; třeba na tebe čeká pan božský, který ti snese i modré z nebe a udělá co ti na očích uvidí ;-) aaa; aby z tebe taky něco zbylo, když se nám v práci celá odřeš....tedy pardon...udřeš :-N jojo...a česko-saské švýcarsko ti nevoní či co ]-( :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, jdu jen nakouknout a pozdravit :-) koch-ty jsi tady včera flámovala? dneska jsem měla pocit, že nevstanu :-p hezký den všm větvičkám :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj :-) aaa; nějak jsem nemohla usnout a avyjímečně byl počítač volný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky koch: to doufám, nějak na mě leźe jaro :-D aaa: jak jde dietka? aby ses úplně nezratila já jsem jív sobotu skončila, mám dole asi 3 kg, což jde, vlezu se do kalhot a cítím se lépěji ale je fakt, že jsem to trochu šidila, dávala jsem si cukr do kafe a pila pivo, protože jsem neměla žádnou energii a byla jsem furt unavená. Vlastně přijímáš celou dobu jenom bílkoviny, ale sacharidy vůbec no takže ted si to musím udržet, cvíčo a střídmost, akorát tu střídmost moc neumím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj helo, já a dieta, to je smutnej příběh :-D . omezuju se v jídle, jím hodně zeleniny a ryby a začínám se víc hýbat, zatím se držím 4 dny a nemám ani hlad, cítím se líp, ale zatím nehubnu :-| na tu dietu od tebe bych si musela vzít dovolenou, protože absolutně nejsem při směnách denní-noční dodržovat nějaký pravidelný režim :-( 3 kila jsou dobrý, ne? :-) já jednou držela dietu podle Margity, a byla jsem tak unavená a bylo mi z toho tak blbě, že jsem si rozhodila metabolismus, zhubla jsem asi 4 kila, ale do měsíce jsem je měla zpátky :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no jasný, tři kila jsou ok, jsem ráda, ale stejně se pořád cítím jak balon, nějaká zabetonovaná :-D no právě, že z těch diet je člověk akorát unavený :-(
Odpovědět
čus větvulky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jojo, škoda, že jdu zrovna z práce :-( tak zejtra! pa
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem se fakt nakrkla, už dvakrát jsem napsala příspěvek a ani jednou se mi neuložil, a zmizel ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D no a najednou to jde...:-D :-D :-D ahoj jojo-jak je, co malej, už je v pořádku? diety a já-nemám pevnou vůli, celkem ráda vařím a rozhodně ne dietně, tak se ukáže, jak dlouho mi to tentokrát vydrží... :-N . nejlepší je jíst všechno, nepřežírat se a hýbat se-známá pravda-ale držte se ho =-) :-D když se nenajím a mám hlad, jsem vzteklá :-D
Odpovědět
aaa, hojky zviřátko :-D jo, malej už je dobrej, dneska už ho to nebolelo a už měl i pekelný hlad, ani se mu nedivím, od pondělka skoro nejedl a když už, tak jenom piškoty a rohlíky. větvule, rekvalifikační kurz už skončil a ty slepice už v životě neuvidím :-p :-D ať žiju :-D :-D
Odpovědět
koch, takhle kdyby jenom to švýcarsko, tak bys byla pro adis vážná konkurence :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo-to o víkendu oslavíš, co? :-D :-D
Odpovědět
no, zítra polehoučku potichoučku si budu klidnit nervíky :-D :-D
Odpovědět
poslání týhle zprávy mi trvalo celých 6 minut. naštěstí jsem se poučila z toho, co psala aaa a zkopírovala si to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nějak to tady dneska blbne, co? no nic, já jdu do pelechu, jsem orvaná jak borůvka jojo-příjemné uklidňování přeju :-) a uvař malému něco dobrého, když jsi ho tak vyhladověla ;-)
Odpovědět
to já nemůžu, zatím má ještě dietu, včera měl suchý brambory a dneska jsem mu k nim přidala kousek podušenýho kuřecího masa brouky brou, borůvko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne kočičky, co vyvádíte? Já vylezla z postele, venku je opět příšerný počasí :-| , večer půjdu alespoň na spinning. Prý má být slunečný víkend, no to jsem zvědavá, tady je tak zataženo, že musím svíti... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: ahojky, tady je taky hnusne, navic nam dnes z agentury oznamili, ze dum, ve kterem bydlime chteji prodat a do 28 dnu si musime najit nove bydleni, takze mame o starost postarano :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky já pracuju, a docela mě to baví jsem dneska naposledy v práci, na týden, jedu do roho irska adi: to je teda mazec, ale v irsku by to mělo jít lépěji sehnat něco, ne??? aaa budu držet palce na spin, já měla jít včera ale vyprdla jsem se na to, veš líná jsem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hela: no, ja ran byla ve trech agenturach, koukam i na netu a ni, co by se alespon trochu podobalo tomu, co mame ted :-( navic se o me pokousi migrena :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky :-) za chvíli letím domů, hurááá :-) adi, to je teda drsný :-S . Určitě nakonec něco najdete, ale je to děs, když musíš řešit bydlení takhle na rychlo :-| . Držím pěsti. heli, pozdravuj Iry :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hela: uzij si hezky tyden v irsku ;-) x-) koch: jj, je to fakt drsny, snad se neco najde =-) hezkej vikend ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, budu si užívat....snad nějakej pěknej zrzek mrkne i na mě :-D adi, no tak to teda držím palce!!! moc taky si užijte víkend a neplačte, páč mě neuvidíte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hela: hlvne aby ti vyslo pocasi ;-) :-D peknej zrzek, jo?? :-D takoveho jsem tu jeste nepotkala :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adi a jak tam je teď? i když cork je opd dublinu daleko...tak tam asi bude jinak :-) no tak nemusí být zrzek, mě se právě zrzci nelíběj, jsem, na tmavší typany, ale předpokládám, že tam žádní nebudou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adisek-to je teda síla... snad něco slušnýho seženete =-) , to fakt můžou, tak na tvrdo vám to oznámit??? koch-užij si dovču, budu závidět ;-) , poslední den před dovolenou to v práci baví asi každýho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: prej muzou a to jsme pred mesicem podepsali smlouvu na dalsi rok :-| hela: dneska cely den zamraceno, chvili prselo,celkem teplo, dulezite je hlavne aby neprselo ;-)
Odpovědět
čauky větvulky :-D helo, užij si dovo a přivez mi nějakou lahvinku :-D :-D adis, pro tebe to vlastně platí taky, až přijedeš domů, bys mi taky mohla přivézt nějaký vzoreček - musíš si přece předcházet potencionální tchýni své budoucí dcery :-D :-D :-D a držím palce s bytem, ať brzo něco najdete.
Odpovědět
Profilova fotka
nazdar, je tady někdo? to přání hezký dovči patřilo Hele, asi už blbnu z hladu :-D , pardon..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?