Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa; dneska je temer veskera debata na brmku divoka
Odpovědět
Profilova fotka
adisek-dlouho jsem se tak nenasmála.... :-D , venku je protivně deštivo a tohle mi teda zvedlo náladu :-D nejvíc mě pobavil sex s roubíkem v hubě :-D :-D
Odpovědět
adis, stoupni si do fronty :-D tak já se jdu kouknout na ten sex, abych věděla, co mě čeká :-D
Odpovědět
aaa, dík
Odpovědět
Profilova fotka
hele, mariola je normální cvok.... :-D :-D :-D
Odpovědět
to byla vždycky, ale trochu jiným způsobem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek větvičky, jednou za čas sem nakouknu a zrovna zajímavé téma :-D :-D . Ikdyž sex je pro mě teď tabu :-o . Jdu mrknout na tu diskusi, aspoň.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: doufam, ze budeme mit protekci ;-) :-D
Odpovědět
adis - ty? vždycky :-D :-D digi, ahojky, no nevím, jestli to je ta pravá náhrada - jsem přečetla jednu stránku a mám dost :-) i když možná jsem nečetla tu správnou stránku =-)
Odpovědět
adis, ty jsi těhotná?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: =-) ze bys vedela vic nez ja??? :-D :-D
Odpovědět
já jenom že už si zamlouváš mýho syna pro svou dceru, dětná ještě nejsi, tak mi z toho logicky vyplynulo, že jsi čekatelka :-D :-D :-D a taky jsi psala někde něco jako že spolíháš na to, že jako těhotný ti daj řidičák bez problémů :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no to jsou jen plany na pristi rok ;-)
Odpovědět
aaaaaaaaaaaaaaaaha :-D to víš, čtu to jen letmo a pak si z toho dedukuju |-| se stydím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D styd se, jestli to umis, vetve jedna vetvovita :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Diginko, jak je? Myslím, že přečíst si to téma, tak tě chuť na sex spíš přejde ;-) , ale dost jsem se u toho nasmála.... Zvláštní, co se tady řeší :-N Adis, ty chceš dělat řidičák s břichem??? =-) :-N Zítra vstávám na denní, v půl pátý (ACH JOOOOO :-( ), tak tady nebudu zaclánět, a jdu něco dělat. Opatrujte se větvičky. Jojo-ty tady obchoduješ se synátorem,jo? Jako, kdo dá víc, ten ho dostane za ženicha?? :-D :-D
Odpovědět
adis, už jsem se stydět přestala :-) doufám, že to stačilo =-) aaa, tys na to kápla :-D to víš, adis v Irsku, takoví příbuzní se budou hodit :-D :-D papa berucho :-)
Odpovědět
peťulíno, dík za mejlík :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větévky obecné :-) tak už mám konečně volnější chvilku, tak můžu dočítat :-) jojo; to je super, že se ti podařilo sehnat hned dvě práce najednou :-) . Taky myslím, že soud bude asi lepší varianta, minimálně kvůli té jistotě a perspektivě do budoucna. A co malej? Už mu ty bolesti ustupují? Prosím si také odkaz do IP, abych se pokochala synáčkem a vyhlédla si možného adepta pro mou budoucí dceru :-D aaa; na Sex ve městě bych taky šla, ale myslím, že manža jako doprovod nehrozí. Zas budu muset překecat nějaké baby mimochodem, ta mariola v tématu sex na pracovišti mě fakt taky pobavila :-N . Že bych si našla nějakého Turka jako milence, když jsou tak skvělí :-D ? loony; ty chlapy jsou fakt někdy na pěst. Rozhodně nemáš přehnané nároky. Já musím občas taky žádat manžu o něco x-krát než se k tomu konečně dokope. Pak už třeba přistoupím k fázi, že to začnu dělat sama a strašně mi to nejde (naoko). Potom pro změnu nevydrží drahoušek a se slovy ať to nechám na něm to raději udělá :-) . Občas si říkám, jestli to ti chlapi nedělají schválně. Prostě radši dělají, že neslyší, útrpně spolknou x našich vyčítavých připomínek a spoléhají na to, že nás to přestane bavit a uděláme si to radši sami...lyšáci ;-)
Odpovědět
Ahoj Koch :-) Tak nepůjdem na ten Sex spolu? ;-) :-D Já mám taky někdy pocit, že ten můj chlap doufá, že mu řeknu, ať se na to vykašle. Jenže jsou to věci, které já sama fakt nezvládnu. :-| A navíc to slíbil! :-) Když jsem jsem někdy v únoru chtěla, aby začal vyklízet tu budoucí voliéru, že už je hezky, tak to nešlo, protože to nebylo kam dát, protože tam kam to chtěl dát, bylo dříví, které mělo přijít do sklepa, ale nebylo pořezané, protože nebyla pila, protože už půl roku ležela porouchaná v dílně. Tak jsem řekla, ať mi dá pilku, že to pořežu ručně. Takže jsem asi dvě hodiny řezala dříví - splavená, hotová, ruce samou třísku, ale snažila jsem se vydržet co nejdýl. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj loony na Sex klidně můžem spolu...teda na ten filmovej samozřejmě :-D oni jsou stejně vynalézaví, to se jim musí nechat. Mají v těch výmluvách přímo systém :-D
Odpovědět
Jé, fakt by si šla? :-D Tak až to bude aktuální, tak se domluvíme. Manželovi tu přichystám nějakou práci, aby se nenudil... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, bude prča :-)
Odpovědět
loony, koch a další větvuloidní větvičky, ahojky :-) malýmu už je líp, ale tak 2x za noc ho břicho ještě bolí, takže moc nespíme. můj přítel se pořád bojí, že něco zanedbáváme, ale já si říkám, že snad mudr věděl, co říká. vidíš, adis, takhle se to říká, jako koch - možného adepta pro mou budoucí dceru :-) z toho je jasně poznat, co a jak a nemusím si nic domýšlet :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, to bude asi tím, že jsem si dneska vyjímečně nenechala mozek doma, tak se i celkem obstojně vyjadřuji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvule!!! Koch: Viděla jsi někdy takovou normální rodinku? V jednom díle se probírá mužská a ženská strategie. To nemá chybu!!! :-D V reálu to vypadá asi tak, jak jsi to popsala. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aaa: Dík za tip. Rozhodně jsem se u té diskuze pobavila. Někteří lidi jsou tak tupíííííííí...... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvičky zase jsem tu dlouho nebyla, já to nějak nestíhám, cestovala jsem 5 dní a tak to pak v práci doháním...... no ženská strategie je něco, co mi nikdy nešlo. navíc můj ex je vzdělanej jako já, takže když jsem to zkusila, tak to hned poznal a neměla jsem šanci :-D nikdy mi to nešlo ani s tatkou, takže už tam vidím základy neúspěchu já jsem taková, že prostě jdu a udělám to sama, pokud mi to fakt nejde, tak až prosím taky si třeba nenechávám nosti krosny atd no jsem ideální adeptka na to, abych se sama zničila :-D a chlapovi bude fajn takže uvítám vaše rady a porady mariola je fakt na palici, řádí i na koňovi, prej téma: bojím se porodu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
čus větvule, jak se máte? já dneska dřela jako otrok..., ale byla docela sranda. jojo-pošli taky odkaz na synátora ;-) -ještě se o něho nakonec serveme :-D :-D :-D
Odpovědět
peťulíno, tůdle nůdle, ty si ho přijedeš obhlídnout sama :-D :-D no ale zatím vede adis - přece jenom irsko je irsko :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?