Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: jdu to zkouknout ;-) http://www.mamincinyrecepty.cz/rohlik...
Odpovědět
Profilova fotka
loony: my jsme nepolepsitelny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adi zatím taky jezdí ;-) aaa, tak to musela být docela prča :-D . Koukám, že máte ty hotely pěkně obšancovaný co ;-) ? loony, neboj písnu
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já tu svini bábovku nemůžu vyklopit z formy ]-( ]-( :-D :-p , pokud máte některá chuť na bábovkovou drobenku, zvu vás... vypadá to nechutně, ale voní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty anglický rohlíky vypadají mňam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: tak si ji dej do kakaa :-p ja mam tu silikonovou formu a vyklopi se jedna basen x-) na ty rohliky jsem sama zvedava, vsichni je vychvaluji, tak je dneska zkousim poprve a jsem zvedava ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
určitě budou lepší než moje bábovka :-D nakonec jsem ji vyklopila, je trošku deformovaná, ale dobrá ;-) ty silikonové formy jsou fajn, mám ji na srnčí hřbet a dělám v ní aspik, ale netušila jsem, že existuje i na bábovku :-N , až ji uvidím, pořídím si ji. sice je to dost drahý, ale pohodlný ;-) pošli mi rohlíček.... ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: oni delaji ty silikonovy formy snad uplne na vsechno a prave ta babovkova byla prvni ;-) , musis si nasat jeziskovi ;-) ja za ni dala asi 15 euro ve sleve. testo na rohliky je jeste v pekarne, ale urco vam nejaky poslu, musite chytat, snad k vam dohodim :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam silenou chut na sladky, aaa hod mi sim kousek ty tvy babovky x-) x-) asi zitra upecu mazanec x-)
Odpovědět
Profilova fotka
adisek-bábovka letííííííííííííí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: chytaaaaaaaam a cekaaaaaaaaammmm =-) uz jsou rohliky v troube x-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: tys me tou babovkou pekne navnadila 8-) jdu zadelat na ten mazanec :-D :-D :-D musi kynout pres noc, tak snad me rohliky uspokoji natolik, ze do zitra vydrzim :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
koch, aaa: tak chytejte, haaaaaaaziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim.......
Odpovědět
Profilova fotka
jupíííííííí, chytááááááááám :-D :-D :-D
Odpovědět
peťulíno, to jako rohlík z Irska letí do Čech tři čtvrtě hoďky? :-D :-D čau větvule, jojo se nefláká, jojo se učí :-) konečně to už začíná být o něčem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: a co se ucis??? =-) ja se dala na pleteni x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-pořád čekám a zatím nepřistál :-D , doufám, že pro něj nemusím mazat na Ruzyni :-D co šprtáš? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano, vetvulinky x-) x-) x-) koch, aaa: tak co rohliky, dorazily?? mne babovka nee, asi jsi ji aaa hazela opacnym smerem, asi na rusko :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adisek, rohlíky furt nic, čekám.... možná je to jako v Mrazíkovi a spadnou až na zimu :-D :-D co mazanec, už je v troubě? já budu dělat palačinky, slané, plněné špenátem a zapečené se sýrem ;-) venku je pěkně hnusně :-| a začíná se mi lehce rozjíždět migréna, dopuju se lékama, abych zas netrpěla celý den :-(
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: no to si teda na ty rohliky ppockate, je budete mit na jeziska :-D :-D jeeeeee, ja bych si dala ty palacinky, spenat miluju x-) x-) mazanec jsem uz upekla a posnidala, jen do nej mely prijit norm. kvasnice, ja dala suseny a nejak to neodhadla, priste jich musim dat vic.. jinak o me se pokousela migrena vecer, zabral az druhy prasek a pak jsem to zaspala...tady je taky zamraceno a nikam se mi nechce :-|
Odpovědět
Profilova fotka
já půjdu jen pro ten špenát a pak budu doma, na migréniu trpím jen občas, ale pak to stojí za to, když je nejhůř, tak zvracím... :-( takže se dneska budu povalovat, koupím si nějaký časáky, manžel přijde až pozdě večer, pohodička ;-) jaký prášky bereš na migrénu? mě pomáhá saridon, ale musím ho vzít včas, pak už nezabere nic :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ja na migrenu beru Excedrin Migraine, ale ted uz vetsinou vystihnu, kdyz to zacina. dam s kafe a brufen a jdu spat a pak uz je to dobry, nesmim to nechat rozjet, jinak taky zvracim, mota se mi hlava a mam vypadky videni :-( v puberte jsem na to trpela nejvic, skoro kazdy mesic a nic nepomahalo, poradnou migrenu jsem mela naposledy asi pred 3 rokama dneska varim spagety x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvičky... ;-) dlouho jsem tu nebyla a zpátky vás už nedočtu, to by mi zabralo moře času koukala jsme, že jste zase něco vařily, tak jsme se musela nejdřív naobědvat 8-) na migrény naštěstí netrpím, ale krční páteř občas zlobí, nejdřív začne bolet za krkem, pak hlava a pak zvracím, nic moc, ale na to pomůže jen cvičení a dneska ráno jsme byla na prevenci na gyndě a mám cvičit a posilovat pánevní dno, protože mám na svůj věk a na to, že jsem ještě nerodila, pokleslou dělohu, sice malinko, ale mám, no na můj věk fakt skvělá diagnóza, tohle před pár lety řešila moje babička... to už jem fakt naprosto zvětvovatělá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap-ahojky, to jsi mne teda pobavila s tou gyndou... :-D a určitě nejsi zvětvovatělá, největší větev jsem tady s přehledem já ;-) adisek-ten lék je na předpis? je to přesně tak, jak píšeš, když se to podchytí včas, dá se to zvládnou, já už poznám, kdy to na mne jde a taky jsem dnes dala černý kafe a brufen a je to celkem ok, jen jsem trošku "vyblblá" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: no ja ty prasky mela z usa, ani nevim, jestli se v cechach daji koupit, ale driv mi v cechach na migrenu nepomahalo vubec nic :-| jinak je dore, ze uz je ti lip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj větvééééé :-) včera už jsem Vás nějak nestíhala. Adi, rohlík nedorazil :-( . Asi mi ho sežral vrátnej :-D téda migrény jste tu řešily. Je to fakt pěkný svinstvo. Já ji měla asi 2x v životě a stačilo. Bylo mi příšerně a seděla jsem schoulená na posteli a bála se sebemenšího pohybu, aby se to ještě nezhoršilo, brrr :-S . Jedna kolegyně zu práce na ně trpěla každý měsíc a když se jí podařilo dojít do práce, tak byla chudák celá zelená a seděla v kanclíku jak tělo bez duše. Fakt nezávidím těm, kteří na ně trpí. Mě bere spíš krční páteř a následně na to hlava jako fsv. Inu, nemoc nás kancelářských krys....ještě se můžou přidat karpály a rovnou se nechám odstřelit :-N fsv; na posílení pánevního dna jsou dobrý břišní tance ;-) . Doufám, že mě příští týden nepřekvapí doktorka stejnou diagnozou, když je dělám 5 let :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kochanski - no já začala před pár měsíci s pilates, což má být taky na pánevní dno, ale asi to má spíš opačný účinek, protože loni na prevenci doktorka nic neříkala
Odpovědět
Profilova fotka
fsvjap-pánevní dno můžeš posilovat vlastně kdekoliv, je to cvik, který nikdo nepostřehne, prostě stahuješ ty vnitřní svaly, pár sekund vydržíš stažená a pak povolíš, libovolný počet opakování ;-) , dá se to dělat třeba na zastávce autobusu... :-D já to občas dělám v práci, za pultem, když mě někdo už hoooodně nudí a pořádm si vymýšlí další a další problémy a dotazy a nemůže se vyžvejknout :-D jinak ještě k těm migrénám, hlava mě pobolívá i dnes, takže déšt nedéšť, jdu se prostě ven projít, týden jsem zavřená doma a začíná mí hrabat. :-) zvláštní je, že se mi to stává jen, když mám volno, v práci ne, nechápu...
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek větvičky, no nejdříve jsem si myslela, že jsem úplně v jiném tématu, a né v tématu vitálních větviček ;-) 8-) . A nebo že se by 70.léta začala projevovat na "zdraví" :-N ?????? x-) aaa - jak to, že jsi týden zavřená doma =-) ??? Už jsi těhule =-) ????? Já jsem tady dlouho nebyla, tak nevím jaké tady jsou změny ;-) . :-) Přeji pěkný víkend všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau digi-hezká fotka :-) těhule nejsem, jen mě dostala chřipka, takže kolegyně převorala rozpis služeb, abych se mohla vyležet, protože jinak bych si šla pro neschopenku a stejně by to za mne musel někdo oddělat ;-) . dneska už mažu na noční... co ty a plánované mimčo, jak se to vyvíjí? moc ti držím palečky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?