Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak teda já bych nejradši zůstala u květinářství s blbůstkama a nebo nějaká pěkná vinárnička nebo bárek
Odpovědět
Profilova fotka
ale mě by seznamka taky nebavila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě už by ani to testování pak moc nebavilo.....furt to samý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, už by to byla nuda... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
helemese ahojky tak jsem vás tu čapla :-) ahojky Heluško-ty žiješ? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
heluška žije, kdežto ty jsi stabilně nezvěstná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Sabi, žiju, žiju, nechceš chodit sem do tohodle tématu????
Odpovědět
Profilova fotka
to jo a furt by na tebe zkoušeli stejný fígle se sbírkou motýlů a a tak...květinářství je určitě příjemnější zábava :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heluš-já se jen tajně vpletla a honem zase prchám ;-) pokecat jo,ale z oka do oka 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak nahoď datuma!!!
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=-khk76... tak takovejhle styl flamenca se učíme, jmenuje se tango, jinak flamenco má spoustu a spoustu stylů, tadyten je asi zatím nejlehčí.......
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvušky ušatý, nestíháááááám :-( , v práci peklo, večer odpadám hned po večerníčku.... navíc pořád ještě nevím, jestli budu mít koncem měsíce volno, musím počkat, až se kolega vrátí z Alp a pokusit se mu narvat svoje služby :-N , mnyslím, že jako odměnu za to, že pomlčím o tom, jak na mne na večírku vytáhl svoji pýchu, by mi mohl vyhovět ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
heli: přijde mi to trochu nudný - hlavně mávání rukama :-) aaa: jasně, vydírej, někdy to prostě jinak nejde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vetvule, vy jeste spite?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už su vzhůru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já ne!!! a to není moc normální :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no slava, uz jsem se lekla, ze taky zacnu tret samomluvou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co noveho u vas vetvicky? koch: na co jsi se me vcera chtela zeptat?
Odpovědět
Profilova fotka
samomluvou nás tu trpělo už dost :-D včera jsem byla na pohovoru, prý renomovaná reklamní společnost...měli lidi nasekaný po pěti minutách a člověka ani nepustili ke slovu...prej, přijďte k nám zítra ráno 8:15 a zkusíte si to (ani jsem nevěděla co)...a když jsem se ptala, na jak dlouho by to bylo, tak řekl, že nejmíň dovečera! tak jsem poděkovala a šla domů...dnes mám ve tři další :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabi: tak drzim palecky, aby t dnesni vyslo ;-) ti vcera byli tajemni jak hrad v karpatech :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jo...hrají si na největší reklamku v CR a ani se neumí chovat...
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo, ty už jsi ve vertikální poloze :-N ? adi, chtěla jsem se tě zeptat jestli nemáš nějaký typ na irské stránky, které by nabízely vstupenky na různé kulturní akce a nebo třeba různé adrenalinové a zážitkové dárky (něco podobnýho jako u nás nabízí třeba alegria)? Teď v březnu má 30. narozky moje kamarádka, co teď žije v Dublinu, tak vymýšlíme nějaký netradiční a nezapomenutelný dárek a hodila by se mi inspirace :-)
Odpovědět
Ahoj děvčata! Jen vás pozdravím, mám tu hromadu práce. Jo, taky mi už někdy leze na mozek, ale má i spoustu výhod. I když jsem měla období, kdy jsem si přála sedět někde v hotelu na recepci a mít svůj klid a při nočních si tam číst nebo plést. No jak čtu aaa, tak to asi taky není zrovna med. Nebo bych chtěla mít vlastní kočičí útulek, ale to člověka neuživí a hlavně bych to asi nezvládala psychicky. :-| Tak já jdu překládat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch; hmmm, tak to nevim, ja koukam jen na tyto stranky a tam toho moc neni :-| http://www.irsko-aktualne.cz/index.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
sabi a ty bys jako nechtěla makat až do večera v renomované reklamní agentuře Eva a Vašek :-N ? Já se ti divím :-D taky by se z toho mohly vyklubat ty telefonické dotazníky, co s nimi občas otravují po pevných linkách dneska už to snad vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
koch: ale maji na tech strankach diskuzi, tak tam zkus napsat dotaz, treba se ti nekdo ozve ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch: eva a vašek? ježíš, já jsem hloupá!!! nechytit takovou příležitost za pačesy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adi díky...zkusím to prozkoumat :-) sabi, bys měla každý rok zdrarma novou edici jejich hitů ;-) loony, já jsem zas kdysi chtěla dělat tlumočnici nebo překladatelku....teda ne že by na to moje jazykové schopnosti stačily...inu, ta mladická drzost :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak sabi držím palečky ;-) Heli-no nahodím v pondělí-dneska už jsem zase o jedné berle :-S tak v pondělí se domluvíme.Jejda jít do práce...to je moje noční můra =-) bavilo by mě plno věcí,ale žádná realizovatelná-tak bych zřejmě zakotvila u kosmetičky podlahových kritin-tam se člověk nemusí opruzovat se zákazníkama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrá hokna, to by mě teda nenapadlo :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?