Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jen konverzuj sufražetko ať mám lepší náladu :-) (teda ne že bych se teď topila v depresích ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
no já tu dělám už pomalu 8 let, mazec, lidi mě taky štvou, ponorka!!!! prostě
Odpovědět
Profilova fotka
není tu někde adísek? Potřebovala bych se tě zeptat na nějaký gulturní typ v Dublinu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
můžu ti povídat o hře ohře louny?
Odpovědět
Profilova fotka
dneska jdu na pohovor, tak uvidíme, jak to dopadne... heli, tak si otevřeme obchůdek - s kytičkama, parfémama, šperkama a dalšími věcmi...:-) já mám dneska takový nervy...chlap, co má zájem o bar zase přehodil schůzku...už se to protáhlo na víc jak 3 týdny... a mě už to ty nervy fakt napíná k prasknutí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo sabi, tak doufám, že to dobře dopadne!!!! obchůdek bych brala... to by mě bavilo moc..... chlapa zastřelit, nechápu, co si jako rozmejšlí
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo tak to si držák...8let já mám problém v tom, že jak mi někdo nesedí, tak to tomu dotyčnému dávám dost okatě najevo a raději se vyhýbám vzájemnému kontaktu, protože mi předstírání sympatií moc nejde no a někteří lidi s tím pak mají problém....ale není součástí pracovní smlouvy, že musím všechny milovat, že ne :-N ? jo a taky jsem huba nevymáchaná a nejspíš na to brzy dojedu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nepřijde vám, že to tu začíná být nějaký křečovitý? to kastování? rok po roce 80 ročník, jména... přijde mi to pitomý
Odpovědět
Profilova fotka
heli, já bych do toho klidně šla, ale muselo by to teď být tak, že já bych dodala kontakty a levné zboží a ty bys byla investor :-D a pak samozřejmě svůj šarm a umění prodávat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky já Vam tam budu třeba uklízet jo :-) ? mě by se zamlouvala třeba nějaká umělecká galerie, kde bych pořádala vernisáže x-) ...jo a nebo svatební agentura sabčo, to je ten samej vůl, cos o něm psala minule? Ten si je nějak jistej tím prodejem, že Vás takhle šponuje...blbec ]-( a tfuj, tfuj, tfuj k tomu pohovoru....ježiš, teď jsem si poplivala monitor :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, držák jsem, protože mám tu odpovědnost v týmu jsme 4, jakože se máme rádi, ale víš co, občas přijde ponorka
Odpovědět
Profilova fotka
koch: ty jsi tak hodná, že si kvůli mě pliveš na monitor :-D já chtěla svatební (nebo jinou) agenturu už dávno... miluju zařizování, vyřizování, použít své nápady... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mě to taky přijde divný to kastování.....třeba ty roky ještě jdou, ale jména už je to divný já bych klidně prodávala, já mám ráda kontakt s lidmi.....
Odpovědět
Profilova fotka
sabi, já bych v tý agentuře chodila dělat vrchního ochutnávače a zkoušeče
Odpovědět
Profilova fotka
a ten šarm a umění prodávat by dodala heli nebo sabča :-) ? a některé diskuze na BRMS jsou v poslední době opravdu o ... Nechápu jestli je opravdu tolik nevěst narozených ve stejném roce, nebo plánujících svatbu na jeden den, aby se kvůli tomu muselo zakládat pokaždé nové téma?!
Odpovědět
Profilova fotka
mě by to taky bavilo a mohla bych tam mít koutek, kde bych i během práce vyráběla věci...úplně to vidím před očima :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmm takovou agenturu bych taky brala...přesně tohle zařizování, vybírání...atd miluju x-)
Odpovědět
Profilova fotka
šarm a umění bychom dodaly obě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a šarm máme obě dvě mě baví zařizovat, plánovat atd....akorát nesnáším tu hlavní odpovědnost.....
Odpovědět
Profilova fotka
nebo seznamovací agenturu a já bych měla na starosti zájemce mužského pohlaví ve věkovém rozmezí 25 - 45 let :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já budu klidně hlavní odpovědná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a já budu vedlejší nezodpovědná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobrý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jakože já klidně taky, jakože budeme partneři.....odpovědnost rozložená
Odpovědět
Profilova fotka
co, ta seznamka?
Odpovědět
Profilova fotka
já jenom nesnáším když mám odpovědnost samotná, jak jsem s někým, nedělá mi to problém....rozdělené kompetence seznamka???? já jelikož jsem svobodná, budu hlavní ochutnávač zájemců :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a kdo neprojde přes helču, tak nemá šanci na úspěch :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, že nemá šanci a kdo bude testovat ženský?
Odpovědět
Profilova fotka
já je klidně otestuju a pomůže mi nyky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo, ale už se nám ta agentura moc rozrůstá, budeme se hádat :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?