Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda to je fakt dortík zadarmo ;-) tak mi pošli mailem suroviny a já to upatlám chlebíčky :-) už mi zase děláte chutě...mám hlad, tak se asi budu muset vrhnout na toho zeleninovýho saláta s tuňákem co mám v lednici a moc se mi do něj nechce
Odpovědět
Profilova fotka
tak ted už jsem úplně mimo, ééééé když nemáte postel, na čem spíte, potažmo sáňkujete???
Odpovědět
helo, to s tou zemljankou byl ftip :-D postel máme :-D sáňkujeme všude, kde se dá :-D :-D koch, nemůžu do mejlu narvat veku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
veka se totiž dává jinam než do mejlu, ale to je jedno ;-) sem našla zajímavej článek, ale je potřeba ho brát s nadhledem http://www.super.cz/sex/20105-nevera-...
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, tak jí předkrájej a pošli po kouskách :-) náhodou taková zemljanka má taky něco do sebe ;-)
Odpovědět
krájet máš ty, to mám v ceně, ne? :-D :-D helo, dobrej článek, k zamyšlení...
Odpovědět
Profilova fotka
nojono, to je prostě život já jsem se tady několikrát v diskuzích rozčilovala, že jak můžou novomaželky vykládat jak jim se to nikdy nestane, že se budou milovat nadosmrti a bla, bla a když se to stane, že je to okamžitě konec vztahu..... už jsem pak dycky rezignovala..... ale ve skutečnosti je to pak všechno jinak, jenomže to my už nezjistíme, kolik štastných nevěstček se rozvedlo, páč už sem nepřijdou
Odpovědět
můj přítel se taky rozešel před lety s holkou, co mu ke konci zahybala - nemohl to snést. teď říká, že už dospěl a že by mě miloval, i kdybych mu to taky provedla. že nikdo nemá právo vlastnit toho druhého. já to nemám zapotřebí... i když ho tady nemám tak často, jak bych chtěla. ale nic mi nestojí za to, abych nabourala to, co mezi námi je.
Odpovědět
tak a pouštím k pc oslavence, chvíli ho nechám hrát hry :-) zatím čauky, větvulky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabca13 jsem proto, že 13. je moje šťastné číslo...už jen to, že jsem se vdávala v pátek 13, 13:04, měla jsem dort 13, na dresu jsem mívala 13..a tak... já ten dort nestihla :-( a co se týče přípravy na jakoukkoliv akci, to miluju...dělám toho vždycky plno, do detailů :-D jdu se podívat do diskuze o tchýni :-D já si zatím nedovedu představit, že bych byla nevěrná... neumím lhát a nedovedu si představit, že bych to f hned neřekla...
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi: ahoj, přečti si můj příspěk v 10 hodin
Odpovědět
Profilova fotka
heli, to jsem četla, proč? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no ať mi vezměš ty knížky a taky jestli to platí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně!!! Knížky beru...jsi domluvená se sabčou? že ti je můžu půjčit? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo, dobře si to tam napsala té radance ;-) . A ta jahoda asi bude dávat dítěti i plenky od gucciho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo jsem, už asi dva měsíce, že mi je můžeš půjčit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to bude minimálně řeka bohů ne ;-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
tss, lepší než řeka bohů je posel slunce, četla jsi to? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ani jedno, ani druhý, ale mám v plánu to napravit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobře...jsou to super knížky...
Odpovědět
Profilova fotka
a o čem to je???
Odpovědět
Profilova fotka
starý egypt...nádhera, miluju to!!! teď jsem se dověděla, že jsem pokrytec, když chci dát věci, které vyřadím do dětského domova, jaká já jsem potvora :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fuj, přece nebudeš dávat do děcáku obnošený, smradlavý věci, děti v děcákách maj nový :-p
Odpovědět
Profilova fotka
když to nebudou chtít, tak to vyhodí, ne? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no prosímtě a ty jako máš čas na batikování, místo toho, aby ses věnovala svýmu dítku? to teda budeš matka, svojemu čas nedáš a cizím jo???? styď se :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
stejně mi celý to téma zas přijde prudičský, je tam holka, bez fotky, pár příspěvků, druhá jí tam oponuje, ta nikes taky pár příspěvků a jasně hádací téma, takže je to podle mě mabo nebo její kámoška :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já batikuju ještě před narozením, ne? a koukám, že dost dopředu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jseš dobrá!!!!!!! prď na ně!
Odpovědět
Profilova fotka
jo, kašlu, ta slečna je prdlá..nikdy by nenakupovala v sekáči a bla bla bla... je to šiša :-) kdy zas domluvíme ten bowling?
Odpovědět
Profilova fotka
nevím kdy, ted mám víkendy dva za sebou zabraný, tak možná pak až ten další, to jest 14., 15.,
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?