Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
sabčo, proč jsi vlastně sabca13? :-)
Odpovědět
tak větvule, já jdu tomu zlobidlu pro dort :-) tak zatím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Větvičky tak koukám, že jste měli včera filozoficko-drbací jojo: fakt mazec, hlavně že se loupežníkovi nic nestalo....nechápu ty druhý rodiče, že se nestaraj o to, kudy chodí jejich děcko, ale věřím, že se to nedá ohlídat sabi: tak dneska, v šest!!!!! vem mi prosím tě ty knížky od sabi jinak to téma o lakomé babičce - no comment, fakt nechápu
Odpovědět
Profilova fotka
bééééé, kde jste dneska všechny???????
Odpovědět
co tu řveš :-D :-D :-D já jsem už zpátky, ale jen na čtvrt hodiny, pak jdu pro malýho k plavečáku, dneska měli plavání.
Odpovědět
větvule, jsem pořídlila krááásný dort, škoda, že ho nevidíte :-D :-D
Odpovědět
no jo, tady se to rozčiluje a pak to tu stejně není :-D :-D :-D
Odpovědět
to je bordel velebnosti :-D
Odpovědět
tak nic, no, tak teda zas pádím, čusík, helo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak jsem tě zase nestihla!!!! taky musím ve chvílích kdy nečučím sem pracovat..... tak ten dort vyfoť a nahoď
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem do teď pročítala tu diskuzi o lakomé babičce. Mě to nedalo a musela jsem jí tam taky něco napsat :-N já chci taky vidět dortík
Odpovědět
Profilova fotka
koch: ale ona ta zakladetelka stejně už asi nepřijde, napsala tam takovej příspěvek.... já jsem psala zrovna kazuistiku jednoho klienta, jsem se do toho ouplně ponořila.......
Odpovědět
Článek se načítá
větvičky, máte to tam, než to admin smaže :-D je to focené mobilem, tak se omlouvám za kvalitu
Odpovědět
zakladatelka potvrdila načí teorii, že to je namyšlená mlaďounká urážlivá holčička
Odpovědět
teda naší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty brďo, tak to je mazec dort, to bude mladej nadšenej!!!!! mňam, jak asi chutná??? co je vevnitř?
Odpovědět
to ti povím až večer, až zakrojíme :-D :-D nahoru ještě prdnu svíčku sedmičku, šampus už se chladí, nechce některá za mě udělat chlebíčky? jsem nějaká líná... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, není to roomster :-D ? Fakt super, jsi šikula ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
chlebíčky ti udělám, když dostanu kus dorta :-D
Odpovědět
to já ne, to učni :-D :-D za dvě stovky, no nekup to :-D
Odpovědět
tak naběhni sem, ať to máme do tří hotový :-D za chlebíčky dám i čtvrtku dortu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
za dvě stovky, tak to je zadarmo!!! chlebíčky, mňam, ale radši je jím než dělám..... včera na spinu jsem se totálně zničila, teda spíš ta holka co jela, samý kopce, a já se pak sotva ploužila na vlak, v posteli jsem byla v půl 11, což je u mě normálně nemyslitelné!!!!!
Odpovědět
helo, jsi dobrá, já bych se k něčemu takovýmu asi nedokopala - tady teda stejně nic takovýho nemáme, ale i kdyby bylo... :-D :-D
Odpovědět
oběd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jako myslíš k tomu zalehnutí do postele :-D :-D já se potřebuju zničit, jsem pořád vnitřně neklidná a jenom alkoholem mě to moc neprospívalo :-D :-D :-D navíc je to dobrý, že po celým dnu sezení se sebou něco dělám, ale ne vždy mi to vyjde....
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: zrovna mi kolega donesl z města rizoto od číňanů, mňam!!!!! tak dobrou chuť!
Odpovědět
jo, přesně to myslím - postel u nás nevedeme, páč spíme v zemljance :-D :-D alkohol nic neřeší...
Odpovědět
taky dobrou chuťku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
v jaký zemljance??? jak spíte?
Odpovědět
ftip :-) to je to, když se všichni smějou a ty ne :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?