Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
ano, je prokázáno, že alkohol nemá vliv na podpatky, na to existuje vědecká studie :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-vám vypínají topení?????????????????????????????
Odpovědět
Sylvie je kousek od nás a ráda tam chodím, dobře vařej :-) ty jsi dračice :-D :-D
Odpovědět
aaa, a vám ne???????????????????????????
Odpovědět
Profilova fotka
To ti asi naznačují, že si máš udělat grog z té slivovice ;-) , aby ses zahřála.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: diky, ses zlaticko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
adisek-doufám, že jsi ty kozačky vyreklamovala ;-)
Odpovědět
adisku, to já jo :-D :-D tůdle, oni si říkají, že po půlnoci slušný lidi dávno spěj :-|
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: myslim, ze ne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: se pletou, slusni lidi brouzdaj v noci po netu x-) bych to videla na ten grog ;-)
Odpovědět
adisku, to je chyba, já ve čtvrtek v praze vyreklamovala zimní boty pro synátora, vrátili mi penízky a proplatili autobus :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jak tam vaří nemůžu posoudit, nebyla jsem ve stavu pozřít snídani.... Nám topí pořád, máme doma věčnej boj, já větrám, manžel topí... K těm policajtům jsem nastupovala okýnkem... Už jsem tam napůl byla, když mě vytáhli ven :-N .
Odpovědět
Článek se načítá
já bych to viděla na živočišný teplo, ale bohužel... ;-( :-D :-D
Odpovědět
aaa, tak na tebe se fakt těším :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: to bych chtela videt, tu situaci :-D :-D :-D urcite to ted pridavaji jako historku k dobru :-D :-D
Odpovědět
aaa, u nás to je obráceně, já mám ráda teplo a miláček, když přijede, otevře balkon a spíme u otevřených dveří - já zachumlaná až po bradu...
Odpovědět
Profilova fotka
doufám, že už zapomněli, protože až vyrazíme kalit s jojo, potřebuju mít čistý štít ;-)
Odpovědět
musím pročíst vlašimský zpravodaj pár měsíců dozpátku, třeba se o tobě dočtu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: a kdy ten tvuj prijede? ten muj kdyz mam o vikendu nocni, jde spat az nad ranem, priveze me z prace ( v irsku totiz v nedeli rano busy nejezdi, az okolo devate) a jdeme si lehnout spolu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: to by chtelo zmenit image :-D
Odpovědět
adisku, já bych to viděla tak na středu :-| v lepším případě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já na spaní mám ráda zimu. Manžel by byl schopnej vytopit ložnici na 30 stupňů, alem pomalu si zvyká... co mu taky zbývá po 12 letech :-D . Balkon nemáme, ale bydlíme v přízemí a má strach, že nám dovnitř vleze kočka ;-) .
Odpovědět
aaa bude tvrdit, že to ne ona, ale její dvojče, že ona je ve vlašimi poprvé :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: streda, stourani je treba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam rada taky teplicko, my tu mame pusteny radiator na plny koule a jeste mam pres sebe deku ;-)
Odpovědět
aaa: v ložnici netopím, mám tam chladno, ale stejně se musí otevřít dveře. a když je venku -5, tak se mi ty otevřené dveře nelíí :-( adisku, nejenom ve středu, nejenom ve středu...
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-to už bude tři roky, co jsem se tam tak předvedla, při dalších návštěvách jsem byla hodná ;-)
Odpovědět
teda nelíbí :-(
Odpovědět
tak tři roky starý noviny tady neskladuju... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?