Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty porad s tema svestkama, co by nevydrzel ;-) pockej az si to tu vsechno precte, si to pak budes muset odpracovat ;-) :-D
Odpovědět
dneska jsem narazila na Dámě na nějkaou diskusi a tam psala jedna, že má o 12 let mladšího, je učitelka a jsou spolu od jeho 14. to už je úchylka
Odpovědět
to já si odpracuju, a ráda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zitra, vlastne uz dneska bude belat kapustove karbanatky, zacinam mit zase hlad, chjoooo
Odpovědět
Profilova fotka
to verim :-D
Odpovědět
a já nevařím, páč si jdu pro malýho a takticky přijdu před obědem :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsi hlavicka, mas recht ;-) me by taky nebavilo varit jen pro sebe
Odpovědět
co myslíš, dneska jsem v poledne posnídala buchty, co jsem si přinesla v pátek od našich a večer jsem si upekla chleba :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
premyslim, ze asi upecu loupacky, jestli teda vubec budu schopna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaky peces? v pekarne?
Odpovědět
adisku, nedá se svítit, je mi zima, jdu se zahřát do pelechu. tak zas někdy čauky :-D :-D :-D a dobrou :-)
Odpovědět
moulinex ow 20030, mám jí od vánoc
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, dobrou pa pa a sladke sny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-to s tou učitelkou, to je teda úchylka... nedokážu si představit, že by mě přitahovalo takové mimino, proboha, vždyť to nemá nic společného s chlapem :-o :-o :-o už se mi to krátí, za půl hodiny končím a pomažu do postele, jupííí užijte si hezkou neděli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvičky!!! Už jsem tu fakt dlouho nebyla (manža okupuje počítač a nechce mne k němu pustit. Bídák jeden!). Co je nového? Koukám, že prodlužujete kecací hodiny. V půl čtvrté ráno o sobě nevím. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
říkala jsem si, že to přečtu, ale už na to nemám :-D přišlo mi, že stránky neubývají :-D nečetla jsem to od str 124, můžete mi to shrnout? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já to shrnu - chci se také nechat fotit od toho tvého kamaráda ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se přidat? Letos už budu taky slavit nástup nezi větvovatý kočky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj adu :-) myslíš, že budeš slavit 30? nebo 40? :-D toť věk, který se ukrývá pod naší kůrou větvovou :-D Digi: aha, to bude mít Zdenda radost :-D jediný čeho se bojí je to, že když nás bude víc, že nestihne nafotit všechny :-) abych to dala dohromady, kdo teda chce opravdu fotit, napište mi IP, já to dám dohromady a domluvíme si to datum... potřebuju od každé, která se chce fotit nějakou fotku, aby fotograf viděl, co jsme za typy a mohl si to rozmyslet... jako pozadí, druhy fotek a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No zatim třicítku, tim pro mě začíná větvovatění. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aduško, ahóóój, ty jsi také skoro větévka????? :-) To je super. Sabi, no jestli nás bude moc, tak aby to ten Zdenda rozchodil, takový babinec, a ještě k tomu nahaté... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně, v květnu. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A kolikátého Aduš? Já jsem 3. května x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
28. Takže ty jsi ještě býček... Já už blíženec. ;-)
Odpovědět
čaues větvule :-) teda včera jsme to pěkně protáhly... :-D :-D :-D sabčo, digi to pěkně shrnula a ještě přidávám, abys byla v obraze, že aaa je pěkný zviřátko a přijede za mnou dělat ostudu :-D :-D aaa, nebylas tu dnes v noci? někdo na křižovatce u Silvie naboural pouliční lampu :-D :-D adua, vítáme novou větvičku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-to bych nestihlla ;-) , byla jsem ráda, že jsem se ráno skulila do pelechu a chrápala jsem až do tří :-) vítám novou větévku :-)
Odpovědět
tak to jsem ráda, žes to nebyla ty, tak to budeš moct přijet :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aby mi tam pak zastupitelstvo nezakázalo vstup :-D
Odpovědět
no právě, a mě by si třeba dali na black list :-) kvůlivá tobě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neboj, budu hodná.... ;-) , zazpívám jim jelena.... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?